• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOTCOMFuji X aneb cihly nechávame doma
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    kdyz nebude solidni nastupce X70ky, tak doufam v solidniho zastupce XF18/2, protoze tahle verze mi prijde jak chrastitko :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AETHER: No ja mel 35mm ekvivalent, onehda jeste na eos m, kdyz sem byl poprvy v japonsku a vlastne se mi tam nikdy nic neveslo. 28mm mam na X70, Canonu EF, Zuiko OM, Fuji Cardia Mini Elite OP a predtim jsem ji mel na Fuji DL Super, Fuji DL500 a Minolta TC-1... takze sem docela presvedcenej o tomhle ohnisku :)

    no tak na dvere bych ti neklepal, to by bylo lehce creepy :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tak tak, necham si ho podepsat lihovkou:-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AETHER: koukam, ze ma rada pomohla, uzasne :))
    AETHER
    AETHER --- ---
    DRAGON: hele, jsi v pořadí, zatím to vypadá, že jsem ho právě prodala rychlejšímu zájemci, co mi napsal do pošty :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AETHER: tak beru! fotak sice nevyuziju, ale... :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MURHAAYA: No hele... asi bych preferovala potkat se někde v kavárně :D
    Nicméně přesně tenhle předsudek jsem měla původně taky a toužila jsem po X70, respektive jejím nástupci. Ale na té frontě se dlouho nic nedělo, tak jsem sáhla po X1OOF (předtím jsem měla příležitost s tou předchozí verzí odfotit dvě svatby, tak jsem věděla, že to budu umět využít) a teď už bych nechtěla jinak:)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AETHER: hmm, to je ovsem docela lakava nabidka... mit ten fotak 28mm a ne 35mm ohnisko uz ti klepu na dvere :)
    EGGH
    EGGH --- ---
    BAAL: Tolik už ale stojí u Škody dýl. Podle mne půjde s cenou ještě níž, takže bych počkal.
    AETHER
    AETHER --- ---
    MURHAAYA: To uz ne. Ale smis si me vyfotit:)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AETHER: a fotoknihu zdarma!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AETHER: there you go :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    DRAGON: hmm, že bych přihodila úvodní kurz do používání/nastavení foťáku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AETHER: ..... musíš napsat, že budeš prodávat speciální edici X100F, kterou používala Aether. A navíc za velmi výhodnou cenu. A bude hned pryč :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Já budu svůj X100F (používaný něco přes dva roky) prodávat o něco levněji :)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    BAAL: na tw jsem v posledni dobe zahledl par lidi co na popud x100v bud sli fotit znovu s puvodni x100 kterou meli doma anebo ji koupili za 200$ v nejakem pawn shopu, byly to teda vetsinou street fotky, ale proste paradni, tahle cena za fko je super. Ja se drzim a neupgraduju:-D naopak jsem zredukoval i xf skla
    BAAL
    BAAL --- ---
    FUJIFILM X100F + Poukaz na workshop "Jak fotit lépe" v hodnotě 1500 Kč - FUJIFOTO.CZ
    https://www.fujifoto.cz/...00f/?fbclid=IwAR3-XU_npMra5gNLtLie_5TpcswTq9s3TrrbTQSwucogKraLOBEa60pRKHA

    A sakra to je celkem lakave...

    24 990 Kč
    20 653 Kč bez DPH
    EGGH
    EGGH --- ---
    FUZZSTORTION: Ty foťáky nám můžou demonstrativně poslat, když už je nechtěj :) Pro toho chlapa je to ale úžasná reklama. Já o něm předtím neslyšel.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Prý Tetsua odstranili ze seznamu "X-Photographers". Otázkou je, zdali to bylo na žádost fotografa, nebo k rozhodnutí došlo ze strany Fujifilmu. A opět se kolem toho strhává velká diskuse. A dojde k demonstrativnímu ničení Fuji fotoaparátů a objektivů nebo alespoň k pálení triček s logem Fujifilm!? ;-)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    EGGH: jesli je tatsuo neceho kopie nebo spis v jaky tradici jde tak je to Daido Moriyama nebo Araki. Neni to zadnej slabej odvar.

    Tokyo in Black and White: The Street Photography of Tatsuo Suzuki | Fstoppers
    https://fstoppers.com/documentary/tokyo-black-and-white-street-photography-tatsuo-suzuki-25344
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam