• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jo ja sem dost lama Destiny novacek ale v bete sem to sesmahl vsechno :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jasne ja a VIRIK sme PCckari zatim, ale cim vic tim lip :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    WA9NO: Pcčkářů strašně málo, jsme tam myslím zatím jen dva
    NYX CLAN Clan | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=135506

    ale to přibude. Samo počítám běhat si mise s lidma co se prostě připojí, časem se snad domluvíme na společným raidu a podobných věcech.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Uz mate nakou svoji PC groupu ve ktery to budete chodit? Rad bych se nekam prisral :P
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUZMAN: to vydržíme! Musíme!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    VIRIK: je mi z toho tak smutno :-(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Tak pište dojmy. My, PC master Race, si musíme počkat ještě o něco déle než jeden měsíc.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak kdo uz jste D2 rozjeli od pulnoci? :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LA_PIOVRA: hehe :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LA_PIOVRA: tak tedy stahuju Titanfall 2, abych vyplnil cas. Diky zlomeny noze se ze mne stane asocialni freak:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: JJ, volatile ammo do primárek a firefly do sniperky či hand cannonu je IMHO best of the best v Destiny, sem zvědav jak to bude v D2
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    A je po ptakach:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CUZMAN: me z nej hned hned naporvy padla pekna zluta energo-pistole, kdyz s ni zabiju, emzak docela citelne vybuchne a zrani okoli, dobry na skupinky.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    VIRIK: Dekuji... :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    REFLEX: Na Bnete za WoW gold.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUZMAN: jj, já pak jak budu u BN si tě dám i do přátel, včera jsem to nestihnul, promiň.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    REFLEX: tak jasně, že nám to šlo lépe, když jsem to jel první den pro preordery (což jsou zpravidla lidi co věděj co kupují) a kde každej hlídal druhýho, zvedal ho a kryli jsme se navzájem. Šel jsem to dvakrát a podruhé to zjevně byli hodně ostřílení hráči, kde jsem dost odkoukal.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak kdo to ma na BN tak bych rad ocenil nakou spolupraci... jsem docela lama :-D tak trosku skoleni by mi prospelo...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: ve 3 jsme ho dali napoprve ve 2 jsme 2x chcipli
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUZMAN: jsem spíš psal rychleji, než mi došlo že ne každý jako já má čas a paří dark soulsy a warframy a taky jsem měl štěstí na spoluhráče, kteří vydrželi a nevzdávali se.
    Boss mi přišel jen jako trochu těžší běžný nepřítel (ale mohlo to být i prezentovaným gearem, co jsme dostali do toho dema), ale nebyl jako špatnej, ale taky nic originálního. Myslím, že dnes je trend ty boje dělat trochu víc těžší amyslím, že ej to dobře, když tě to nutí víc spolupracovat a používat ability.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam