• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VICTIM81: Jeste k te obtiznosti, kdyz byl poprve zpristupnen heroic nightfall tak se na forech berecelo jak je to tezke a ze je tam casovej limit atd.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VICTIM81: Jasne to si kazdej musi rozhodnout sam. Ja mam treba D2 jak na ps4 tak tedka pc. Co se tyce te endgame obtiznosti, tak mi to prijde ze "breci" momentalne top hraci, kterii grindovali 24/7. Na psku mam nejak kolem tak 50+- lidi kteri hrali destiny denne ale jen fakt s hrstkou by se dalo rict, ze endgame je easy.

    Co se tyka upadku hracu, tak ofiko zadne staty nejsou a co proletlo netem bylo z destinyTrackru kde ty cisla zas tak moc neznamenaji, resp. statisticky muzou rikat ze populace klesa ale ne dost presne na takove zavery.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jinak, OFC v D1 bylo na konci kýble Strikeu, po 4 velkých DLC. Což tady ještě samozřejmě chybí.

    Jinak OFC každý nolifer je do dvou dnů připraven na RAID, ale nemá ho s kým hrát, protože na nej nemá kamarády :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED: Sice RAID ani neviděl, ale už teď ví, ze už neni co dělat. :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VICTIM81: Lootboxy? Evereseer je jen kosmetická záležitost, navíc je dostáváš i zadarmo za každý lvl nad 20.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CARB6N: Approved. Vítej do Nyx clanu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CARB6N: Už sem tu psal, ze dávno tomu, co jsem začal na GP hrát i na PC. Prostě mne to klikání hlav myší nebere.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    EPICFAIL: 60ecek za hru s lootboxy.... to je chvile kdy hodne zvazuji jak moc a zda vubec podporit. ano jsem v tomto docela jim sterling. takze se za to ani nestydim.

    bohuzel ohlasy na tu zcela nizkou a nudnou obtiznost jsem registroval i v ramci endgame contentu.
    a uplne jsem zapomenul zminit. cisla aktivnich hracu padly prej na hubu od vydani, jeste pred vydanim na PC. o snad vice nez polovinu co je vzhledem k cerstvosti produktu docela zarazejici. a pry obtiznost je jeden z duvodu. "Not too long ago I couldn't imagine getting bored but at like 290 power I knew there was nothing left to do and I didn't event touch the raid"
    prijde mi ze power curve hrace je proste mimo a neodpovida contentu.
    mozna prostor pro early dlc co prida smysluplny end game bez ktereho to nema smysl hrat ?... to by bylo velke zklamani.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VICTIM81: Idealne si utvorit svuj nazor z hrani a ne z fora ;)

    Ale jo typek ma v urcitych vecech pravdu... Co se tyka obtiznosti tak patroly/public eventy nebo i kampan tak tyhle veci maji spis za ukol hrace pripravit (vybavit) na raid nebo heroic nightfall, kterej uz urcitou vyzvu predstavuje, nic vic nic min, proto jsou tak jednoduche.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    co na tohle rikaji destiny "plebs" ?

    Destiny 2 (PC) - Worthabuy?
    https://www.youtube.com/watch?v=wp3NPgt6SuA


    videl jsem nekolik recenzi. vetsina pozitivni. tahle je jedna z tech negativnejsich. sleduji destiny se zajmem.
    tahle recenze narazi na to ze ten content co tam je je proste nejen strasna reciklace sebe sama. skoro nulova diverzita naplne. ale hlavne drtiva vetsina contentu je easy as fuck a to je proste nuda i pro me.
    a to ze to je easy jsem uz videl dostatecne na nekolika streamech kdy streamer proste s nulovym effortem vrazdi cokoliv a jednou za cas narazi na neco kde musi na chvili byt opatrnejsi a sam se pozastavuje nad tim ze to je proste lehke. a tohle me odrazuje.
    je destiny tak sproste jednoducha i pro vas ?

    dale registruji nespokojenost hracu na class balance. warlock a guardian povazovani za OP. spis teda lock a pak hunter je myslim ten posledni ktery je prej silne zklamani. nenasel jsem ale nikde info zda tohle hodlaji nejak resit.
    a loot system pry taky vytvari hodne nespokojenosti. nejen ze je system zjednoduseny oproti prvnimu dilu ale ted je i utopeny v RNG. a farma a grind se stava necim tezko snesitelnym kdyz vidina nejake odmeny je minimalni.
    to jsou moje dojmy z offiko fora.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CARB6N: o tom asi žádná.. ale zrovna Destiny si užívám i na gamepadu.. kde se trapim, tak je multak no.. :)
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    TRAGED: Já se nechci zabrušovat do už stokrát omletý diskuze na téma střílečka na gamepadu, abych se z toho nemusel pak zase rozbrušovat, ale na PC si to prostě užiješ víc IMHO:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vážně uvazuju nad tím, ze si tu PC verze pořídil taky :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WA9NO: Ať si aplikuje do clanu a pak dojde na Nyx
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    TRAGED: ok poslu ho sem :) dik
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Link v záhlaví vede přímo na stránky, kde když se přihlásíte přes bnet můžete o členství požádat sami.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WA9NO: Preferuji aby všichni byli na NYXu, jeden informační kanal je tak akorát.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak já tedy taky prosím o přidání... :)

    Subtitles017
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    Tak a už to mam taky:) Přidejte mě do klanu, prosim. Bnet ID - CaRb6N#21530
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TRAGED: aha, z toho shitstormu s bonzovaním adminom atď som mal dojem, že nám obom napevno nastavili DI navzájom. Aspoň tak sa to chovalo prvé týždne. Anyhow, moje Bnet ID je Claven#2858
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam