• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    WILF
    WILF --- ---
    Zdravím, dovolil jsem si poslat k Vám přihlášku. Herní nick Leendrix. Dekuji :)
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Ahosi , dovolil jsem si s Misteriem, Reflexem a Luterem joinout klan , doufam ze neva ze sme to nehlasili dopredu. Koukam ze uz je level 3 :) tak CG
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLAVEN: Ta tam pořad je, jen je jen u jedné ze subclass, myslím ze právě u gunslingera.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TRAGED: Je to funkčne super, len tá kudla do ksichtu mi pripadala viac badass.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mě tedy Hunter přijde v pohodě i do melee a 6 gun na Golden gun je super!
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Sad panda
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    EPICFAIL: Ale melee má tiež paprču?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    CLAVEN: Gunslinger ma stale hazeci nozejk.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Mal som nejaké dve noob otázky, ale na jednu som medzitým zabudol (spal som asi 4 hodiny za posledných 48), takže aspoň tú druhú:

    Má v dvojke niektorá hunter subclass melee útok nožom? Na začiatku som ho mal, kým som nemal light, ale potom sa mi to s arcstriderom zmenilo na úder päsťou, ktorý je síce funkčne super, ale vizuálne sa mi moc nepáči. Halp?
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    LAAZI: no je to mnohem vic nez tvuj post ktery obsahuje jen meme.
    to bylo jen neco random namatkou. mohl jsme si to odpustit. a zustat u toho ze tam neni nic co by motivovalo ci obsahovalo vyzvu. je docela fuk ze se nekomu raid zdal moc tezkej pokud to skoncilo tak ze to je nakonec jednoduche. ale taky chapu ze tohle muze byt to co nekoho bavi. nemit to prilis tezke. protoze proste ma jine preference.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    VICTIM81: Jasne, nothing left to do, ale v raidu nebyl, to zni jako dobry zdroj informaci o hre kappa.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VICTIM81: Jeste k te obtiznosti, kdyz byl poprve zpristupnen heroic nightfall tak se na forech berecelo jak je to tezke a ze je tam casovej limit atd.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    VICTIM81: Jasne to si kazdej musi rozhodnout sam. Ja mam treba D2 jak na ps4 tak tedka pc. Co se tyce te endgame obtiznosti, tak mi to prijde ze "breci" momentalne top hraci, kterii grindovali 24/7. Na psku mam nejak kolem tak 50+- lidi kteri hrali destiny denne ale jen fakt s hrstkou by se dalo rict, ze endgame je easy.

    Co se tyka upadku hracu, tak ofiko zadne staty nejsou a co proletlo netem bylo z destinyTrackru kde ty cisla zas tak moc neznamenaji, resp. statisticky muzou rikat ze populace klesa ale ne dost presne na takove zavery.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jinak, OFC v D1 bylo na konci kýble Strikeu, po 4 velkých DLC. Což tady ještě samozřejmě chybí.

    Jinak OFC každý nolifer je do dvou dnů připraven na RAID, ale nemá ho s kým hrát, protože na nej nemá kamarády :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED: Sice RAID ani neviděl, ale už teď ví, ze už neni co dělat. :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VICTIM81: Lootboxy? Evereseer je jen kosmetická záležitost, navíc je dostáváš i zadarmo za každý lvl nad 20.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CARB6N: Approved. Vítej do Nyx clanu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CARB6N: Už sem tu psal, ze dávno tomu, co jsem začal na GP hrát i na PC. Prostě mne to klikání hlav myší nebere.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam