• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TERZ
    TERZ --- ---
    WA9NO: Tryhardi kluci sice jsou, ale RAID for dummies videjko stejně bylo po ruce :D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Btw doplnovali jsme treti raid partu v nakym jinym klanu, kde to fakt sli ve trech skupinach po sesti... docela tryhardi oproti nam linakum :)))
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Hlasim ze sme vcera sli s Terzem raid az pp zacatek pleasure garden a super, dneska to dojedem.

    Vsem doporucuju dosplhat na tu 270 at to muzem uz pristi tyden jit jako NYXaci. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: Tak podle Tweetu chodí v 11:00 CEST, takže ný mohl dorazit už na 10:00
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: K večeru a těžko říct. V záhlaví je tu odkaz na Twitter kde se ohlásí a bude tam i seznam co prodává. A najdeš ho snadno, proklikas postupně mapy v directoru, Xûr ma ikonu římské 9, čili IX
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    SUBTITLES017: Ano, je to jako by kazdej mel 1. power level a jedine rozdily jsou pak tedy ve statech zbrani/armoru nebo subclassy.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kdy dorazi XUR? A kde asi bude? :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jak to vubec funguje u toho multaku? vim, ze se na level nehraje, jak to ale prepocitava light? to maji vsichni vsechno stejne a zalezi jen na statistikach/typu zbrane?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUBTITLES017: Clan XP. Kazdy charakter muze tydne do klanu nacpat max. 5000XP, cili 15000 na hrace, pokud "poctive" odjede vsechny 3 alty. A to chces, protoze za kazde naplneni tech 5000 je Powerfull engram :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Jo takhle, ne mapu, ale mapu :-) On prodava scout reports a pak jednou tydne 5 Cayde Stashes map. Mel jsem na mysli to druhe :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TRAGED: ano zvysovani bodu klanu, nebo ano ze za to je i neco jineho (a co?), nebo ano oboje....?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: koupil jsem mapu, vylootoval 40 truhel a stal se majitelem 40 tokenu (urcite zatim nejrychlejsi zpusob jak je sbirat) a nejakeho bezcenneho haraburdi typu barvicky a modry gear:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jako jo, ten multak me bavi..sice jsem lama, ale bavi me.. :)

    btw koukal jsem do klanu, ze jsem splnil v multaku nejaky limit 5000xp nebo ceho.. k cemu je to dobre? jen pro zvysovani bodu klanu, nebo za to je i neco jineho?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    WA9NO: aha, tak roster uz funguje :D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    uz by fakt mohl zacit fungovat ten roster... hodne me bavi shanet lidi po ruznejch discord/web/bnet klient chatech ... :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Držím palce :-)
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WA9NO: Zkusíme:)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    co dneska raidik? nezkusime to slozit (PC)? :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    tak co ten raid? Jak jste na tom s pl? :)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam