• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    WILF
    WILF --- ---
    CUZMAN: tobě padlo něco co vypadá jako rotacak? :-o
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ten rotacak je naprd, budu pouzivat tu pulse weapon ta je cool :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak campaign hotova moc diky Karbanovi a padl sweet bussiness od zavaly potesi :-D
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    WILF: doufam ze jo, ale nečekal bych to v dohledné době. Navíc ten interface je napíču a všimnout si že ti někdo něco napsal není zrovna easy.
    WILF
    WILF --- ---
    nevíte zda se plánuje přidat do hry clan chat aspoň?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LA_PIOVRA: kampaň se dá proletět celkem rychle, většina věcí jde skipnout, můžeš mít motorku na některé pasáže, řek bych že za dvě tři hoďky by to slo projet. Bohužel bez dohrání kampaně je alt nahovno :(
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Takze kdyz delam vsechny questy a pak main quest tak delam chybu??? :-D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CARB6N:

    - item level mam 265

    - predem dohodnuta parta: parta co se adhoc sk lada ze znamejch lidi, z lidi sehnanenech nekde na (externim) chatu etc. Proste cokoli zavislyho na dohode a mimo automatickej matchmaking primo ve hre.

    - vyborne, na ty planerani questy jsem zatim nesahl

    - alt charaktery chapu, ale prochazet dekovou linii jeste 2x mne nic nedonuti

    Dekuju za skvelej a blbuvzdorne napsanej souhrn:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Mody, modre za fialové, můžeš měnit u Banshee-44 u Travelera
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    LA_PIOVRA: A může infusovat fialový žlutejma
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    LA_PIOVRA: Je otázka, jak myslíš předem dohodnutou partu a taky kolik máš item level:)

    Ono se to dá rozdělit do dvou kategorií. Před 265 a po 265. Do asi 265 padají z beden za planetární marky vyšší levely předmětů než máš celkovej light level (nebo jak se to sakra jmenuje:)), takže do 265 je nejlepší grindit EDZ heroic eventy (musíš se teleportovat po mapě jak debil a čekat, dokud nenarazíš na nějakou grupu. Klidně 2x-3x na jedno místo, nakonec se vždycky najdou tak 2-4 lidi na event).

    Po dosažení +-265 jsi už odkázanej na weekly rewardy (kde je reward tzv. "powerfull items - to znamená fialka s vyšším ilvlem než máš celkem) za public eventy, crucible, nighfall a raid. Je tady ještě taková malá výjimka a to jsou planetární questy, který mají za reward fialový/žlutý zbraně. Ty doporučuju dělat až po dosažení ilvlu přes 265. A pro solo hráče je dobrý si udělat ještě dva alty, protože jim můžeš posílat zbraně z top postavy, čímž jim vyboostíš celkovej level, otevřeš pár beden za public eventy a máš +-stejnej level jako u hlavní postavy. Jde o to, že na nich můžuš dělat taky ty weekly a hlavně všechny questy z planet plus je dobrý si vybrat reward za finální quest taky až po dosažení 265+.

    A pokud nechceš hrát total solo a chceš jít okamžitě nighfall s randomama, tak jediný, jak najít grupu, je přes "aplikace třetích stran" nebo bungie fireteam finder přes prohlížeč a přidávání lidí do bnet aplikace:

    Fireteams - PC Heroics | Forums | Bungie.net
    https://www.bungie.net/...umber=0&tSort=1&tType=0&d=3&tg=Recruitment%20BattleNet%20Nightfall&lang=en
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ta rukavice s armorem 10 ta se prida ta armor k tomu, legendarni rukavice v evereversu na farme???
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: Ja ted zas poskocil na 275 - padl mi leg. mod +5 pro cepici a Clan loot shotgun 273..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Mam vysolovany 296. Ale je yo rehole přes exotiky a weekly powerfull engramy za EDZ a Clan XP
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: ale sam ted bojuju s tim, ze nejak nemam jak prekonat light 274 solo :(
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: jo, ale aspon mas jistotu 270 light na infuse i do fialovych (navic ti rozlozeny exotiky zustavaji ve stashi jako collectibles a muzes je zpetne poridit s 240light za par shardu)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: aha, diky, budu se jim tedy vic venovat. Na druhou stranu mne spis delaji radost nejake top fialove, se zlutymi co mam jsem spokojen a vzhledem k nemoznosti mit vic nez 1zbran+1armor...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: teda daily, myslel jsem heroic public.. mas nevetsi pravdepodobnost na exotiku
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: kde to najdu? Lama.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: Heroic daily
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam