• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Zejtra uz bude fix
    MATHES
    MATHES --- ---
    dal jsem si vcera par QM a musim rict, ze mi bylo fakt lito lidi, ktery nemeli lens.

    ta zbran je fakt pure cancer.

    na druhou stranu, kdyz tu zbran maj vsichni, tak je to vlastne docela v pohode, jen teda vsechny ostatni zbrane jsou k nicemu a z tezkejch je dobrej jen raketomet
    GEE
    GEE --- ---
    Tak jsem konecne neodolal a preskocil z na Destiny 2 - kdyby se nekdo chtel pridat, tak hledat Vitek Kalabek, na PS4.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Xur ma Prometheus Lens. Let the cancer begin!
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: na EDZ jiznejc - na mape je velky X
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kde je kua Xur?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THE_HEAD: Approved, takže vítej :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Sem na nastence klidne si me pridej :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    THE_HEAD: Ja s tebou klidne zahraju taky sem sam jak kul v plote... :-)
    THE_HEAD
    THE_HEAD --- ---
    čaute, po dlhej dobe som došiel na nyx, lebo som videl že kamoš Claven je v nyx klane (ja nemám v podstate s kým hrať destiny na PC), a chcel by som vás joinnúť. poslal som si battle.net join request Ishir#21639 tak ak by ste ma prijali bol by som happy. Dik.
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Aktivni(tedy ze hrajem parkrat za tyden) je nas hrstka ale cim vic tim lip :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Az se to slozi z rad nyxaku, tak mi dejte vedet. Bouchnu šáňo :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    49/100 abych byl přesný
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MATHES: Se podívej na clan home a sečti si Blizzard hráče, ti budou v podstatě aktivní. Celkem je nás kolem 50ti
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdyz uz teda resime ten klan - kolik to zhruba hraje lidi, protoze bych chtel asi brzy (tak za tejden, az vygrinduju jeste equip) dat nejakej ten raid a hraju to se dvema kamosema a to je malo, ale za ten tejden co to hraju jsem online videl jen asi 2 lidi odsud:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A mas to :-)


    Kdyžtak i povýšuj na Membert, nám přehled jak ke kdo na PC aktivní. Ne žeby to tedy mělo nějakou funkci :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Věnovat se tomu budu i dal, ale 1 jsem na PS4 ne na PC 2 vic lidi výkřikem větší casovej úsek
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Asi to muzes dat me pokud se tomu nebudes venovat. On ten managment je jenom o nabirani lidi ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED: jak moc duveryhodny a aktivni?:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Někdo důvěryhodný a aktivní kdo se hlásí o funkci? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam