• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    TRAGED: Skrytá nástěnka, sorry a dík.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HALCYON: Hod si zadost do clanu, třeba bude někdo on-line
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Není tu někdo, kdo by měl místo ve fire squadu pro nooba? PC, D2.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Merkur bylo zklamani, navrat na Mars je super :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a jak se vám lidi teda líbil první seasion pass, pojmenovaný Expansion pass?
    nějaké shrnutí a názor?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: A hele! Ono se to dokonce jmenuje Expansion pass :-)

    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jina beru, chápu, nemám s tím problém
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: já to chápu, ale když už do vydávaj jako expanze, je prostě slušnost to přesněji označit abych věděl že na to mám myslet a ne si pamatovat, že před rokem u vydání říkali – tady jsou ty dvě expanze v rámci passu, OK a že tohle si mám zase koupit. Je to doprdele i slušnost pro hráče a fanoušky hry.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Cili se nejspis bude opakovat model. Destiny 2, Season pass s 2 DLC, Expanze 1 s "free" DLC a Expanze 2 s "free" DLC. Destiny 3, Season Pass s 2 DLC...

    Ale teda necekal jsem Forsaken, ale " probuzene pyramidy". Tak ty si asi schovali na 2 expanzi :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Holt marketing. U D1 nic jako Anual pass nebylo. Proste byla expanze a nikdo to neresil.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Holt marketing. U D1 nic jako Anula pass nebylo. Proste byla expanze.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tohle je problém?



    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ale kdo si to má pořád pamatovat a navíc to řeknou na začátku, ale pak to nejsou schopný ani zakreslit do grafu, kterej jinak připracuje jejich grafik.
    TO, co je normální u všech ostatních se tady zapomíná, mne to irituje. Není důvod to tam přesně rozkreslit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: A RDR2 stejne odlozi na listopad :-) a TR na tom bude podobne :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ale oni to takmaji. Od zacatku je receno, ze soucasti season pasu jsou ta dve DLC co uz vysla.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: proč to teda nepojmenoju jednodušejc seasion pass (prostě předplatné na sezónu - tj rok), tedy seasion pass year 1, seasion pass year 2, v čemž se člověk vyzná a chápe už při prvním nákupu, že bude platit hodně a ne tak debilně jako expansion, anual, anal a radical anal?
    Dokonce slušnost by měla bejt to zakreslit do toho schématu, které jsi sem pastnul.
    Ubisoft to tak dělá, u The Crew 2 přesně vím, za co platím, v čem je lepší Goldka a první rok je přesně rozkreslen a já se těším.

    Tady u jelit netuším, jen se mi najednou zase objeví žádost o kreditku, což jako není úplně super a ideální, to si přiznejme.


    Odkaz na WOW, který je o hoooodně větší a dá se hrát o hooodně hodin víc je blbej, to ti odpůrci omlátí o hlavu :)

    Jinak ale v praxi – tou dobou budeme se připravovat na RDR2 a Tomb Raidera a to jsou taky drahý tituly, takže to vypadá skutečně velice pěkně (to video je fakt hezký), ale vidím to tak na vánoční slevy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kupujes dalsi. Je to jako u expazne do WoW, akorat uz po 1 roce, misto po 2-3 letech
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: hele, mám zase hloupej dotaz.

    Na netu se tu a tam píše, že to rozšíření je za 40e nebo v rámci anual passu. Ale já mám koupenej expansion pass, takže musím kupovat další, nebo to novináři spletli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam