• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Spis naopak, vysliseli komiunitu ktera tam existuje od D1 :-)
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: chapem a mas pravdu, ze tak nejak zabudli na komunitu, ktora tam existuje, no ja si teda asi pockam kym im cely tento hype opadne a kupim to neskor v zlave - medzitym si asi skusim Personu 5 ktora teraz klesla zo 100e na 24.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N:
    Destiny 2: Forsaken: Forsaken
    Destiny 2: Forsaken + Annual Pass - Forsaken + Annual pass
    Destiny 2: Forsaken - Digital Deluxe Edition - Forsaken + Annual pass + Bonusy
    Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection - D2, Expansion pass + Forsaken
    Destiny 2: Forsaken - Complete Collection - D2, Expansion pass + Forsaken + Annual pass
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Je to právě imbecilní marketingová politika Bungie, která mne nasrala tak, že jsem do toho teď hodil vidle (a to sjem každý týden běhal i třeba se všema svejma postavama na PC a Xbox - tj. 5 a expil pro sebe i pro klan).
    A teď přišlo rozšíření a najednou jsme zjistil, že jako poctivý hráč mám platit fakt hodně za další díl hry. Původně jsem se těšil, ale pak jsem to spočítal a nasral se.

    Samotnej Forsaken + annual pass se koupit dá, musí se ale i u Xbox store ručně hledat a stojí 2099 korun.

    A to je právě problém, nění tu nikde žádná hodnota pro hráče co to hrají od začátku a platili plnou cenu, kromě zmatení co přináší nové změny systému, zmizení Clydeho z hubu u travelera (plus mně se objevili bugy na XBox a musel jsem přeinstalovávat) a opětovného požadavku po další vysoké částce. Není tam ani sleva pro stálé hráče, nic takového, jen samé nevýhody.


    Naopak smradlavým sockám, co jen kritizují a hry nekupují celou první část hry dávají za třetinu v bundlu nebo u PS dokonce zadarmo.
    Za tohle zasloužej nakopat doprdele a ne podpořit. Ať si jejich nejdražší herní projekt v historii platí ty socky (který jim zas po tejdnu odpadnou) a ne poctivý hráči.


    /jsem člověk, kterýmu nevadí platit plné ceny u her Ubisoftu, dokonce si kupuju mikrotransakce u her jako WIldlands, sbírám tam ty vojáčky z Raibow six. Vím, že se za takové věci platí a že nejsou zadarmo. Předobjednal jsem si Croft edici u Tomb Ridera, ultimate u Forzy H 4, sběratelku DIvizion 2, kde budu kupovat každý rok i seasion passy. Ale za tohle jednání Bungie platit nebudu ani omylem.
    A jen pro připomenutí, když jsemkupoval Destiny 2 a expansion pass na PC, tak na ten pass jsme museli týden po zaplacení ještě počkat, než vydají humble (oficiélnímu obhcodu pro EU) další keye pro Battle.net.
    Tak takhle ne, přátelé, takhle fakt ne. Sice jsem napnutej jak to pokračuje, ale budu si v jedničce vylepšovat postavičky a hrát tu spoustu ostatních her a forsaken s rozšířením si koupím za rok za 500 korun, protože tohle prostě a jednoduše zmrdali.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: aha a ako sa to presne vola o com hovoris, lebo ja v shope vidim iba tie kompletne sady (teda hra+ vsetky tri expanzie za 79e)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Jde koupit jenom expanze, kterou si bez D2 nezahrajes, ovsem D2 je ted v PS+ "zadarmo".
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Mna to expenie zbrani trochu stve, vobec som nechodil grindit tie planety, teraz budem musiet, inak sa mi hromadia brnenia a zbrane ktore maju viac ako moja aktualna hodnota. Inak mam otazku, ktory Forsaken si mam kupit ked mam vsetko co doteraz vydali? Je taka moznost kupit iba rozsirenie, bez povodnych expanzii a hry?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Forsaken
    Konecne sem mel cas aspon na uvod a odblokovani Shore.
    Pribeh super, odkazy na D1 slusne a velke plus za Caydovo "BOOM! Head shot!" :-) (pametici vedi :-)

    Co se zmen v systemu tyce, je to velkej navrat k D1 a to bohuzel i s grin negativy, Master cores budou velke zlo, takze je to konec relativne free infuzovani zbrani :-(

    Upgradovani zbrani - no nevim, system v jednicce by prisel lepsi, clovek aspon vedel na co se tesit, navic se zbran "xpvala" jejim pouzivanim, ne za glimmer a shardy.

    Ravagers jsou relativne cool, sice jsou to v podstate krizenci Fallen s Hive, respektive Hivem coruptovany Fallen, coz se IMHO iukaze v pribehu a dava to smysl, viz:

    Destiny: The Taken King - Intro Cinematic
    http://www.youtube.com/watch?v=rAZOVt4K8Tw


    Np jsem zvedav.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny's Lore and Timeline for Forsaken | Myelin Games
    https://www.youtube.com/watch?v=5oTBtDFO8EA
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Na store za 1799,- s anual pasem. Placka mi staci sberatelska vanila a jsem velmi rad za tu akci na PSN, kdy je D2 basic zdarma, aspon uz konecne nebudu muset hlidat placku v konzoli.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    TRAGED: kde jsi kupoval ... na storu a nebo nekde v shopu ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ... a navic bude do 17:00 odstávka a pak 2.0.0.1 update
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    GAPPO: release je az 19:00
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Mam stazeno a tesim se na vecer :-)
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak co Forsaken ? už někdo paří ?

    Gambit se mi hodně líbil a tak to mám celé v hledáčku.
    F0N
    F0N --- ---
    Mne padol teraz cez vikend Crimson a musim, povedat, ze mam novu oblubenu zbran (po gravitone) pre pvp aj pve.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: musím se omluvit, narazil jsem na jinou aktivní partu a přidal se k nim. Co jsem tak koukal, tak v Nyxu moc Xboxaku neni ... no a jak psal F0N rád bych si zkusil raid, nightfall atd.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: přeju hodně štěstí a jak píše vždycky facebook "je nám líto, že jste získal tuto zkušenost " :D

    Nicméně tě chápu. Klidně ale pak přijď napsat svý zkušenosti a dojmy. Doporučení který raidy a tak. Budu rád (a ostatní co to ještě hrají taky :)
    F0N
    F0N --- ---
    chalani idem skusit iny klan, ta ps4 sekcia je dead - chcem si vyskusat raid alebo nightfall, dik za prijatie a drzim palce :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUCHULAIN: Napsal sem ti pm :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam