• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: grindit to je mi jasny ale chtel bych naky tipy jak co nejefektivnejs ? Ted jsem dal dva strikei s cizakama, vsichni 20 lvl gs kolem 230 a dost sme chcipali, tak jestli sem se moc neunahlil hned po kampany s tema strikeama
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Aj by som ti poradil ale sam sa trochu potrebujem zorientovat, kedze po poslednej expanzii to pomenili. Zaklad je asi vanguard strikes, tam tusim nechali matchmaking takze nepotrebujes vlastnu skupinu. A momentalne je treba vela grindit kvoli upgradovaniu zbrani a armorov suroviny z planet.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Pratele dojel jsem kampan D2.Cim pokracovat solo a cim v parte? V destiny jsem novacek. Nejaky doporuceni?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a úplně jsem zapoměl, ono je na Xbox HALO masterchief edition a jsou tam šecky HALO, remasterovaný a je to taky na dlouho, ajajajaj. Musím celý dohrát!
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    No tak teď to jenom najít :))
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já to taky vezmu, ale až opadne ten pocit že se mnou vyjebávají :)
    A stejně mne teď víc baví ta jednicka.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: určitě
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Ale asi se vyplatí to vzít rovnou s tím pasem, ne?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tojo, tohle je fakt kovbojka :D
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak se mi tam objevil jen forsaken za 1050,-...to bude asi bez toho passu
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to je ta plíživá islamizace...
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    no já jsem na to koukam na začátku týdne v práci ... a bylo to Forsaken + Annual pass - 1799,-

    ale jak jsem došel domu, takuž jsem to nenašel ... a ted mi to nejde ani v práci.

    Navíc, jak říká TRAGED ... mam to arabsko česky :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: já to vidím taky tak, spíš maj zamrdanej store. A proto nemůžeme najít ani správnj produkt.

    Nezbejvá než počkat až to spraví.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Bohuzel mam nejakej buglej store, takze mam nadpisy a tlacitka cesky a zbytek arabsky :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    něco jako tohle, ale bez těch titulů z rpvního roku, bez Destiny 2 a bez Curse of Osiris a Warmindu
    Koupit Destiny 2: Forsaken - Complete Collection – Microsoft Store v cs-CZ
    https://www.microsoft.com/...forsaken-complete-collection/bpdf10q2wh07?activetab=pivot%3aoverviewtab

    a Gappa asi má pravdu, ten blok jen nových Forsaken a nová rozšíření je pryč, nemůžu ho najít, stál 2099 korun.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: to není vono právě, tam je i základ s marsem a merkurem a on hledá jen forsaken a annual pass
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO:
    Koupit Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection – Microsoft Store v cs-CZ
    https://www.microsoft.com/cs-cz/p/destiny-2-forsaken-legendary-collection/bz4k7n43rn97
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: já tam měl hromadu blbostí a mezi nima i tu správnou kolekci, ale už před 14 dny to bylo hrozně složitý najít. Tak nevím co s tím zase mají :(
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: no když napíšu "Forda" tak to ukazuje jen tu legendární kolekci
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    "forsa" jenom tohle. Taky to nechápu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: já jsem na ten balíček forsaken a annual pass došel vždy tak, že jsem přímo na Xbox šel do vyhledávání a naklepal to tam a objevilo s emi to jenom když tam bylo forsa – když bylo forsaken, objevili se jen balíčky Destiny 2 základ, expansion pass a forsaken bez rozšíření :)
    Asi budeš mít stejněj problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam