• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Bohuzel mam nejakej buglej store, takze mam nadpisy a tlacitka cesky a zbytek arabsky :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: to není vono právě, tam je i základ s marsem a merkurem a on hledá jen forsaken a annual pass
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO:
    Koupit Destiny 2: Forsaken - Legendary Collection – Microsoft Store v cs-CZ
    https://www.microsoft.com/cs-cz/p/destiny-2-forsaken-legendary-collection/bz4k7n43rn97
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: já tam měl hromadu blbostí a mezi nima i tu správnou kolekci, ale už před 14 dny to bylo hrozně složitý najít. Tak nevím co s tím zase mají :(
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: no když napíšu "Forda" tak to ukazuje jen tu legendární kolekci
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    "forsa" jenom tohle. Taky to nechápu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: já jsem na ten balíček forsaken a annual pass došel vždy tak, že jsem přímo na Xbox šel do vyhledávání a naklepal to tam a objevilo s emi to jenom když tam bylo forsa – když bylo forsaken, objevili se jen balíčky Destiny 2 základ, expansion pass a forsaken bez rozšíření :)
    Asi budeš mít stejněj problém.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Můžete mi někdo prosím hodit link .. kde mohu pořídit čístý Fosraken + Annual ? (XBOX)
    já to prostě nemohu najít, a to co jsem našel na Storu, tak nejde koupit :D

    se z toho asi poseru :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ne, to je nesmysl.

    Navíc jsem nikde nezažil to, že by zrušili nějaký strike a možnost získávání nějakých hodnot vybavení u základu, když vyšla jedna z prvních expanzí, a ty možnosti se ti vrátili jen když sis expanzi koupil.

    Což Bungie udělalo.

    Takhle se dneska nechová ani EA. Ani u Battlefieldu (a to jsem B1 kupoval za plnou a taky to pak masivně slevovali) tenhle pocit nezažil, neměl jsem pocit že mi někdo strká prst do zadku. Teď ho dva roky po vydání rozdávaj kompletně skoro zadarmo a mám z toho radost. U D2 cítím jen vztek.

    /a ze slušnosti jsem tu nezmínil jinej konkurenční titul, kterej vydělává víc, má úplně jinej model, je asi tisíckrát větší, a hraje ho mnohem víc lidí, protože ho nemáš rád. Zmiňuju jen věci jako Divizi nebo hodně drahé MMO jako je ESO, který tě vyjde myslím i dráž než WOWko.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK:
    Help: Bungie Rewards | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Help/Article/47107
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: ja zaplatil za to, ze jsem rok hral D2, ted sem zplatil za to ze budu hrat Forsaken, to ze nekdo ma "zadarmo" to, co ja uz mam davno dohrane, me netankuje. Naopak, jsem rad, ze jsem si mohl zadarmo poridi digitalni verzi, takze jsem mohl konecne ukldit placku do policky :-)

    A duvod je na snade - kdyz rozdaji zaklad, vic lidi si poridi expanzi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Zda se, ze se moc nekoukas na bungie.net:

    Complete to unlock reward. Expires: Sep 30, 2018 4:59 PM

    Vengeance
    Complete the campaign of Destiny 2: Forsaken.
    Free Destiny 2: Forsaken Original Soundtrack + Whisper of the Worm Bonus Tracks Digital Download
    Complete your Vengeance and defeat Uldren. In recognition of your Triumph you will receive a code for a free download of the Destiny 2: Forsaken Original Soundtrack, including previously unreleased Whisper of the Worm bonus tracks.

    https://www.bungie.net/en/Profile/Rewards
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ehm, Destiny 2 není ani klasická MMO, 6 lidí na raid není mnogo.
    Srovnávat to s WOWkem? No i v něm mám za nákup jednotlivých datadisků bonusy, Destiny 2 se tváří že onus za placení plných cen od začátku vydání je laskavost, že to můžu hrát.

    A ESO, Division ani Forza nejsou singl, ale právě mnohem víc MMO než Destiny 2. ESO s měsíčním předplatným. Jenomže tam prostě za to vidím ty výhody. A ani u Division jedničky jsem nemíval pocity takovýho ojebu jako to je po každým větším patchi s expanzí jako u Destiny 2.

    Nepočítám mnoho dlaších titulů na Xbox, které jsou on-line, MMO a fre, případně za jednorázovou platbu a o servery o které se musí Bungie starat za zjevně miliony dolarů jsou tam nějak záhadně obstarávány taky.

    Prostě je fakt, že ačkoliv je Destiny 2 vynikající hra, její vydavatel si vybral nejimbecilnější způsob prodeje a nacenění pro svý hráče. Tady po mne chce 2099 korun, protože musí se starat o servery a protože vývoj hry byl nejdražší v historii a támhle rozdá milionu lidem základ hry zadarmo a v bundlu to nováčkům nabídne základ a expanzi neskutečně pod cenou. Ani ne rok od vydání. To prostě je DEBILNĚ řešená cenotvorba a chování se k zákazníkovi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Jenze srovnavas Single tituly s MMO. U Destiny cpe Bungie prachy do udrzby serveru. Vezmi si takovej WoW, tam platis jednou za 2 roky 1500 za expanzi a jeste si reknou o 350 kazdej mesic, takze te to ve vysledku stoji jeste mnohem vic.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    u D2 je rpostě výhodnější počkat až to vydaj jako GOTY za jednu cenu. Je nesymsl jim to proplácet furt dokola po dvou tisících (a na PC jako bonus čekat na key, až budou).
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    no to právě ne. Kdyby všichni byli platící, Traged, tak to akceptuju a držím kušnu.
    Ale tady jsou platící a pak o hodně málo platící.
    A na komunitu pěkně serou.

    Je to nejzamrdanější druh placení ze všech těch titulů co vychází a porovnávám to s čím zrovna hraju – ESO, Forza, novej Assassín, DIvision 2 – všechno drahý, 2 500, 2 700 korun jen to fikne, s tím že assassín bude o vánocích 20% klasicky sleva, Divize 2 700 ultimátka a pak každý rok sesion pass.
    Všude ale jsou výhody pro lidi, co platí plnou pálku – byť i jenom blbý tričko, nebo skin do hry, loď, vlaječka. Pičovinky, někde mise navíc, někde celý stádo aut, někde bluprinty.

    Ale v D2 nic, jen pocit že tě odrbali.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: PSN platba je ale SONY za udrzbu infrastruktury, tohle je platba Bungie za urdzbu jejich serveru. A i kdyz to sectes dohromady, je to furm min nez mesicni platba za WoW atp.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: no pri dnesnej produkcii a konkurencii hier mam nastastie stale na vyber :) (teda na ps4 platim uz mesacne za multiplayer, takze este platit nieco naviac by bolo otravne) - okrem toho nemusim mat forsaken hned - ta hra sa da hrat aj bez expanzie.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: S tim se tak nejak pocitalo, v D1 to bylo stejne. Ber to tak, ze je to MMO, ovsem bez mesicnich plateb, a v tu chvili je to za 150CZK mesicne
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: nehovorim o zmenach v hre skor o cene samostatneho Forsaken
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Spis naopak, vysliseli komiunitu ktera tam existuje od D1 :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam