• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: HA! Uz jsem si vzpomel, houby addon, je to command do IRC /played :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: chtel bych videt mou hmapu v dia 3 a Division. :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Ale delalo :-) Je addon kterej pise cas stravenej online :-) Zkusim najit screenshot :-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Nechtěl bych vidět můj Vanilla & TBC heatmap z wowka :) Ještě že se tehdá nic takového nedělalo :D
    Myslím, že to bylo za tyhle dva datáče po sečtení played asi 380dní čistého času :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A koukam, ze v D1 mam jednu peknou 9h sichtu :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 1 Historical Heatmap

    Total Time in Destiny 1: 506h = 21d 2h 29m
    Total Time in Activities: 355h = 14d 19h 51m
    Destiny 1 Activity Count: 707
    Current Streak: 394 days inactive
    Longest Streaks: 16 days active | 394 days inactive

    Destiny 2 Historical HeatmapSwitch to Destiny 1

    Name: Herbicid
    Total Time in Destiny 2: 155h = 6d 11h 30m
    Total Time in Activities: 124h = 5d 4h 34m
    Destiny 2 Activity Count: 265
    Current Streak: 1 days inactive
    Longest Streaks: 11 days active | 156 days inactive
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: petelice dik !!! Skoda ze si ted prerusim streak kvuli dovoleny.
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: Přes aplikaci pro Android: Arkadia najedeš na destiny Historical Heatmap.
    Scrublandeux
    https://chrisfried.github.io/secret-scrublandeux/
    Celkem jsem čuměl jak to mají propracované. Ty aplikace jako Arkadia, Ishtar, atd. Fakt hustý. Každá statistika. Kde jsem byl kolik času atd.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zatim jsem nehledal. jde se nekde ve hře doklikat kolik hodin jsem odehrál?
    KALTY
    KALTY --- ---
    TRAGED: tak nakonec koupeno el.distribuce přes Yourgames.cz za 1299,-
    Už se těším :) Mít nějakou dovču tak se k tomu zavřu na pár dní :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: A neni se co dicit, instalace D2 s Forsaken ma 76GB, ro by se na obyc BD placku neveslo :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Ishtar commander ti umoznuje nejen zobrazovat gear, ale volne ho prehazovat mezi altama plus ma tu uzasnou vlastnot, ze projde vesker gear kterej muzes oblict a maxne ti LL :-)`
    KALTY
    KALTY --- ---
    TRAGED: díky za info. Volal jsem do Playcentrum na Smíchově a prý to tak bylo u jedničky. Takže bohužel to tak asi je.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja mam primo destiny appku a zrovna pred chvili jsem koukal na svuj gear a inv
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Nejdriv si zjisti, jestli v krabici neni jen zakladni Destiny 2 a na zbytek jen kody.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak jsem včera dojel ten příběh a udělal 50lvl .... fakt se to povedlo, nelituju pořízení.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No včera jsem se dostal na lvl 20. Přemýšlím, že bych ten Forsaken přeci jen koupil.
    Asi koupím krabicovou verzi Destiny 2 Forsaken Legendary Collection, aby se dalo prodat až přestane bavit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochodem, určitě si ns tablet či telefon nainstalujte Ishtar commander, funguje jako druhá obrazovka s inventářem
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja dostal granatomet LL 503 lvl 43 :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Exploits! Exploits everywhere :-)

    We have just made a server-side change to correct an issue that was compromising the economy for Masterwork Cores.

    Until a permanent solution can be deployed, once players reach Legend rank in Gambit Infamy, they will only be able to acquire the Trust Handcannon reward once.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam