• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    F0N: rozdelte si psy, ktereho kdo pujde zabijet. 2 lidi berou krystal, zbytek bere charge od kytek, ti dva s krystalem naviguji ostatni aby se psum vyhejbali a nici mobky ktere se spawnou po chargi. Podle light levelu staci 3-4 stacky na psa, kazdej se rozebehne ke svemu a zabije ho, konec :)
    F0N
    F0N --- ---
    Robili ste tu niekto Leviathan raid? Potreboval by som vysvetlit mechaniku u tych psov (Garden) ako na to.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    F0N: yop, Whisper of the Worm = Black Spindle (Destiny 1)

    vsak jasny, ale natrenovani je trosku tezsi, kdyz na ten kvest mas 20minut a hlavne na nej cekat v ramci toho public eventu. takze fajn vedet, ze se tam da dostat i takto.
    u toho time glitch videa me spis prislo zajimavy, ze se ten cas da zastavit, takze 2 ze 3 muzou v klidu projit tu prvni lokaci, jen ten postup je trosku vojeb ))
    F0N
    F0N --- ---
    LION_DON: Myslis ten whisper of the worm quest? Ja som to neskusal este ale urcite by som si po tu snajpu isiel. Videl som typka ako sa to da prebehnut aj solo takze je to skor o natrenovani nie o glitchoch.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    TRAGED: prave.. hlavne v tom finalnim boss roomu. ja to zkousel parkrat solo, ale vzdy ztratim hodne casu u toho skakani jak je tam schovanej ten taken sniper.

    nasel sem k tomu toto:))

    Destiny 2 | TIME FREEZE GLITCH FOR WHISPER QUEST! Easy Whisper Exotic, Catalyst, & Glitch
    https://www.youtube.com/watch?v=hKZdmScmfQY
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LION_DON: Hmm, hmm. To by stalo za pokus. S LL pres 500 by to mohl byt EZ job :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Znamena to, ze ma rnadom perky, takze se neda "koupit" z collections.

    Je to on, ale s jinymi perky. Me uz padl mnohokrat, ale tentokrat ke mne bylo RNG milostive a namixovalo uzasnou zbran :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja mam tento ale to asi neni on co ? Co znamena to not reacquired from collections ?

    LION_DON
    LION_DON --- ---
    Hele kdyz sme u tech itemu, je tu nekdo kdo se taky snazi ziskat Black Spindle?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW padl mi ulttimatni Subtle Calamity bow, ma exposive sipy a dragon fly. Proste ultimatni PvE bow.
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: + navíc bomba ten resupply...
    KALTY
    KALTY --- ---
    TRAGED: je to tak, že máš před sebou větší štít. Ten držíš L2. Nebo můžeš používat štít na hození nebo na melee. Když si ten štít rozevřeš tak to chrání osoby za ním. Klidně celou partu, a celá parta (pokud střílí skrz něj) má větší DMG. Ty ne. Ty střílet ani nemůžeš.

    Ale ten štít je void dmg, takže detonuje opakovaně. A to dělá tu brutální dmg do bose jenom tím štítem.:
    Viz.:

    Melee - Tactical Strike: Sentinel’s melee ability causes an explosion around the target when it hits. This eruption of damage will also trigger any void detonators attached to nearby targets.

    Perk - Controlled Demolition: All void ability damage attaches a void detonator to the target. Dealing damage to a target with a detonator attached causes it to explode after a certain threshold, creating a chain reaction that attaches detonators to surrounding enemies.

    Perk - Resupply: Sentinel players and their allies will regain some grenade energy and health when detonators explode around them.

    Super - Banner Shield: The super is still the shield, but now it creates a wall of light that blocks incoming damage when the player is in the guard position — and yes, allies can shoot through this barrier. Allies firing through the barrier will extend Banner Shield’s duration.

    Destiny 2: Forsaken’s nine new supers revealed - Polygon
    https://www.polygon.com/...7/6/17538458/destiny-2-forsaken-supers-subclass-new-trees-abilities-class
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Mam pocit, ze je skill, kdyz nepratele unvitr pole dostavaji vetsi DMG, cili tank na nej nemuze, protoze ma hlaven nad tim polem, ovsem nohy ma v nem, takze zaroven dostava vetsi DMG.q
    KALTY
    KALTY --- ---
    F0N: to nejsem já. Ale funguje to tak. Včera jsem ověřil.
    Je to naprostá pecka. Očekával jsem, že se budu obětovat lehce pro team a budu zvedat štítem dmg teamu.
    Nakonec jsem s detonacema a štítem slušný stroj na zabíjení.

    Jo a jinak nestřílí u toho štítu. Myslím, že to ani nejde.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    Stranka ktera ukazuje kdy se co resetne ;)

    Destiny Reset Calendar
    http://www.destinyreset.net
    F0N
    F0N --- ---
    KALTY: Pockaj ty si ten tank zabil iba stitom alebo si aj strielal?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vy Krysy! :-]
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: Můžeme se zkusit večír sejít
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: tak to jste o kousek dal. Ja musim splnit jeste jednu bounty pro spidera.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Včera jsem si dodělal celou větev Code of Commander (banner shield) a nečekal jsem, že tam bude i slušná dmg. Ty výbuchy jsou fakt mazec. Musím se to naučit hrát ještě..
    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/3II0vBV
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam