• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEAPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    OXYMORON: ale tak tady jsou pouze lide se zajmem o informace, ne? .)
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    JYRKA: No - nějakou dobu si s ní hraju mám už nějaký zkušenosti a poznatky.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    OXYMORON: Copak?
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    Má někdo zájem o info C-Tech Lexis II ? :-)
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    ERGOSUM: Díky za tip, mrknu na to
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OXYMORON: Mě se hodně líbí apk ReadEra.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    PECA: Jojo, jsem zvědav, jestli tam nainstaluju APK Pocketbook iKindle :-) to by byl mazec :-) :-)

    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    PECA: ta recenze je na první generaci, ta druhá (EBR-62) má lepší procesor, skoro 2x větší baterku. Ale jinak to vypadá stejně. Buď jak buď, už jsem ji objednal.
    PECA
    PECA --- ---
    PECA: Akorát pozor, verze androidu je 4.2, což je dost bída a mohl by to být problém pro instalaci nějakého lepšího čtecího SW.
    PECA
    PECA --- ---
    OXYMORON: Našel jsem recenzi. Nevypadá to špatně, za ty peníze: https://www.ebooky.cz/c-tech-lexis-recenze-ctecky-e-knih/
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    Nemáte nekdo zkušenost i čtečkou C-Tech Lexis II ? Pořídil bych si ji jen kvůli půjčování knížek v knihovnách. A ta cena je fakt hodně nízko - ale možná oprávněně, proto se ptám.

    C-TECH Lexis II (EBR-62) černý - Elektronická čtečka knih | Alza.cz
    https://www.alza.cz/c-tech-lexis-ii-ebr-62-cerny-d6156914.htm#recenze
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    OXYMORON: To je děs...
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    ERGOSUM: Někdy blesk, jindy to laguje. Někdy tak, že jsem začal listovat tlačítky místo dotyku. Abych si byl jistej, že jsem to fakt zmáčknul a nemačkal to znovu .... a pak zpět.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OXYMORON: 15s při otevření mi nery nežere. Ale jak rychle listuje?
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    MARTY63: Takže zkušenosti z posledních dnů s novým FW (build 1229). jsou následující : odezva při otevření knihy a obecně reakce čtečky jsou nemlich stejné, jako v předchozím buildu. Předmětem optimalizace bylo asi něco jiného. Knihu v TXT formátu o velikosti cca 200 stránek to otevírá cca 15 vteřin poté ještě asi dalších 15 sekund běží přesýpačky v levým dolním rohu displeje a po tu dobu jsou reakce čtečky zpomalené. Na ePubu se to chová lépe.
    Ještě to budu chvíli zkoumat, čtení to nebrání, třeba si to sedne. Aniž bych tím chtěl odstartovat flame - na Oasis se stejná kniha otevře v mžiku. Prostě okamžitě. Soudruzi s Pocketbooku prostě někde museli udělat chybu .... když jsem si před lety Inkpad koupil, rozhodně nebyl pomalejší než Kindle.
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    OXYMORON: OK, dej vědět.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    MARTY63: Já to zase risknu, návod na downgrade od tebe už mám :-)
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    Nový FW pro Inkpad 3 - 6.1.1229. Hlavní změna: performance improvement. Osobně nezkoušeno.
    https://pocketbook.cz/cs-cz/support-cz
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    OXYMORON: Hlavně nezapomeň vypnout ty automatický aktualizace a nezapínat je.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    MARTY63: Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam