• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEAPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    MARTY63: Objednal jsem tu verzi Sunset Copper. Jsem zvědav, jak to bude vypadat.
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    Tak PB má novou 7" s nvou generací einku.
    Seznamte se s novou 7palcovou čtečkou PocketBook Era – dokonalost v každém detailu
    https://pocketbook.cz/cs-cz/news/pocketbook-era-news-cz
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Zkusím se zeptat ještě tady (po radě Ferryho v auditku vedle).
    Pocetbook touch lux údajně umí rychle přes dvojstisk tlačítka menu deaktivovat dotyk na displej. Dokázali byste říct, které všechny modely to umí?
    Dík
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    Ahoj, existuje nějaký stylus použitelný s Pocketbookem Inkpad X?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KERB: když to používáš jenom na čtení a nepotřebuješ editaci, je to akorát (a klidně bych snesl i menší). Dnešní doba obrovské přenositelné elektroniky mi silně nevyhovuje.
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    KERB: Zřejmě mu to stačí. Jinak Inkpad 3 je dost cool.
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY63: moc malej display :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MARTY63: tak ten někdo je táta, takže ten koukne a pokud to nepůjde snadno, stejně nebude mít čas to řešit, jako důchodce má na práci spoustu jiných věcí, třeba pivo na zahrádce :) ale na tenhle už jsem koukal a pokud to nepůjde jinak, asi do něj půjdu
    MARTY63
    MARTY63 --- ---
    KID_MCHUTT: Už bych to neopravoval (bůhví kolik to bude stát) a šel do Touch HD3 https://www.alza.cz/EN/pocketbook-632-touch-hd-3-spicy-copper-d5484663.htm
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    no nic, nechám to nabít na max, pak to někomu předám a pokud to neopraví, budu muset koupit nový... tenhle se zaplatil v ušetřeném papíru mnohonásobně...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PISTA8632: jj, zkoušel
    FERRYH: možná žižkovský přízrak Pepa :)
    PISTA8632
    PISTA8632 --- ---
    KID_MCHUTT: Zkusils restart? Podržet tlačítko zapínání několik sekund?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    KID_MCHUTT: gremlini...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JYRKA: skoro to tak vypadá, jenom teda nevím, jak se to stalo :/ ležel na stole, večer fungoval, odložil jsem a ráno tohle :(
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    KID_MCHUTT: Displej je v haji
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    nenapadá vás někoho, co s tím? je teda skoro pět let starý, ale i tak by bylo fajn, kdyby fungoval

    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    ERGOSUM: Ten problém v MOBI jistě nebude, pokud aplikace Pocketbook pro Android tu knihu (tedy obrázky a tabulky v ní) interpretuje správně, ale Inkpad 3 nikoliv. Což platí i pro zobrazení k Kindlu či Poke3 - tedy bez problému.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Pokud myslíš mobi a ne AZW, tak je problém v mobi.

    Mimochodem: Je někde schopné srovnání nových verzí epub a azw?
    Už je to doba, co jsem na to koukal naposledy. Přesněji od doby, kdy jsem už nic dalšího nepotřeboval.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    BIGTRAGED: Jo, poke je dobrej, mám ho. U PDF kterej obsahuje text a ne skenovaný stránky umí moc hezky i reflow. Ono hodně záleží na tom, co člověk čte. Některý práce/publikace holt člověk musí vidět tak, jak byly vysázeny.
    Reflow umí velmi dobře i pocketbook, ale ten má zase trable s mobi. Pokud v nich není jen text.
    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    OXYMORON: dekuju, beru na vedomi, ale asi stejne skusim ten sestipalec. Moje priority jsou tak nak v tomhle poradi - eink, universalnin pouziti (spoustu odbornych publikaci jinak nenajdu), pdf, pocket size, smooth experience. Takze asi to udelam tak ze koupim ten poke 3 pres net, vyzkousim a kdyz ty pdfka budou nesnesitelny tak ho vratim a pudu do nekteryho tohi vetsiho booxu, jak rikas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam