• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    Klub pro hráče pc simulátorů trucků, velkých aut a dalších her od firmy SCS Software. http://www.scssoft.com/ http://www.eurotrucksimulator2.com/
    rozbalit záhlaví
    IKARI
    IKARI --- ---
    PUNKREASS: easter egg :D
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    jakozecoze?:]
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BATY: no prave. Snazil sem se ted chvilku nejaky pedestrian mody hledat, ale bez uspechu. Tak sem si rikal, jestli takhle treba nevypadaj na windowsech, nebo jestli nemam nekde neco spatne nastaveny.
    BATY
    BATY --- ---
    PUNKREASS: Hmmm, pěkný
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Takhle vypadaji chodci nekomu normalne, nebo je to nejakej mod?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    měl asi na 7 % ... vypínání motoru znam, ale tohle se mi jeste nestalo no :-)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: nemel si treba poskozenejsi tahac? Cim vic poskozeni, tim vyssi pravdepodobnost poruch jako treba i vynechavani a chcipani motoru. Tak mozna muzou i blbnout brzdy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    PUNKREASS: jo, to jsem si taky říkal ... asi to bylo ono ... i když se mi to stalo hned jakmile jsem zastavil po dlouhý cestě po dálnici na semaforu ...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: jo, tak to je asi tlak v brzdach. Asi si pred tim hodne popojizdel a brzdil? Stavalo se mi to, kdyz sem jeste neumel dobre zajet na vykladku a popojizdel dozadu a dopredu. Staci chvili pockat se zapnutym motorem nebo muzes vypnout realistycky brzdy.
    JIMX
    JIMX --- ---
    PUNKREASS: podobná kontrolka, ale s P-čkem ...
    ... jinak v jednu chvíli jsem se dokonce nemohl rozjet, pak se mi to nakonec nějak podařilo ...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JIMX: rucni brzda (mezernik).
    JIMX
    JIMX --- ---
    se mi teď stala taková divná věc ... jedu s nákladem, pohoda, přijedu do města, kam jedu ... a najednou se mi u semaforu, když jsem stál, rozsvítila na palubce kontrolka vykřičník v kolečku a začalo to "cinkat" ... zkoušel jsem ledacos, znovu nastartovat, odpojit přívěs ... ale zmizelo to jenom když jsem se rychleji rozjel ... a pak když jsem dovezl přívěs a jel bez něj, tak už to tam taky nebylo myslím. Netušíte někdo, proč, co a jak? :-)

    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    JIMX: jj na ten taky čekám :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    nj, ale Beyond The Baltic Sea je bez slevy ... jediný velký DLC, který nemám ... sakra :-( ... ale tak chápu, když je to teprve 3 týdny venku no ... holt si počkám ... i tak mám momentálně mapu projetou tak z 50 %
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Slevy na steamu!!
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Netusite nekdo, v ramci jakyho modu sem mel tyhle svetla? Delal sem si poradek a nemuzu to dohledat.
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    na mody fyziky bacha. v 1.33 je par zasadnich zmen a spousta modu neni aktualizovana, tak muzou delat divne veci. pokud ti jde o volnejsi tlumice, tak nez mod je lepsi experimentovat s g_suspension (default 1, smerem k nule tlumice vic hybou autem).
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Safra tak promods finguje jen když jsou nainstalovaný všechny mapový DLC.
    Jsem tedy odsouzen je hlídat až budou zas ve slevě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam