• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUGISCS Software (Euro truck simulator 2, Scania truck driving simulator..)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Ale jestli pouzivas pulseaudio a mas pavucontrol, mohla by ses mi mrknout, co to pri mluveni na ty karte nahravani ukazuje tobe?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    PLOSTENKA: klient. O SCS foru samozrejme vim, ale jeste sam nevim, jak tu situaci srozumitelne popsat. Nasel sem tam zatim jenom dva posty, ze nekmou vysilacka nefunguje a bez odezvy, tak to tam nechci jen tak flaknout:]
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    Jsi server nebo klient?
    Me vsechno funguje, takze te jen nasmeruju do Bugs: https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=283
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Ad Moje jmeno se ale vlevo nahore ukazuje. Tak se zobrazuje jenom mne, ostatni ho prej nevidi.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    A mikrofon mi snima steam. Je to tak spravne? Steam chat nevyuzivam (mikrofon sem tam testoval, ale to se mi hlasi jako ze chrome capture) a jinde sem zadny nastaveni ohldne mikrofonu nenasel.

    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Jezdi tu nekdo na linuxu v konvoji a funguje mu vysilacka? Nedari se mi ji zprovoznit. Mikrofon funguje, ale ve hre nejsem slyset ja ani pipani. Moje jmeno se ale vlevo nahore ukazuje.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    PUNKREASS: Samozrejme ze je, uz od prvniho verejneho buildu. Graficky je to narocne cca stejne jako predtim, neni treba se bat.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Muzete mi nekdo ze zasvecenejch pls rict, jestli bude ten novej lighting system i pro OpenGL? Dik.
    BATY
    BATY --- ---
    Teď jsem zkusil ETS2 přes GeForce Now na Ultra a krása.. za 130 kč měsíčně si pronajmou nadupaný PC mi přijde zadarmo... Akorát teda sejvy tam asi nedostanu a nepůjde jezdit s TruckBook... Ale zase to jde plný detaily a plynule :)
    BATY
    BATY --- ---
    Asi málo trénoval v ETS2 ;)
    BATY
    BATY --- ---
    Řidič nákladního auta na Prachaticku projel zákazem a částečně zboural dva domy - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ky.web.nexttoart&dop_req_id=hm0xyAkjmaL-202006060824&source=article-detail
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Zajímavé! Přelezu z jedné mapy na druhou, a tam stojí úplně to samé auto. Rychle do něj přeskočit a tradá prodat. To byla asi odměna ta frustrace co ve mě vyvolává, když se zaseknu v garáži a nereaguje tlačítko X, což obnáší restart hry..
    Jo a potkal jsem vlka, civěl na mne a zas zmizel.. neodběhl, prostě se vypařil :))

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Teda musím říct, že to opravdu stálo za to. Sobě zakoupit PS4, a nasát novou hru za plnou pálku.
    Skvělé pokračování mudrunner, už to není jen tupé vozeni klád. Co se dokáže přejíst. Postupné odemykání aut, jejich vylepšení. Různorodé úkoly pro různé společnosti...
    Grafika parádní, model bahna stejně skvělí jako v mudrunner..
    Jediná maličkost co bych vytknul. Už i v předchůdci my to chybělo.
    Živý svět kolem. Chtělo by nějaké vyplašené srnky, kamzíky poskakující po skalinách, zírající medvědy z křoví, odlétající ptáky ze stromů. Ve městě trajdajici lidi. Tohle je jak po válce. Nikde nikdo. :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ještě sem!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak nic, neodolal jsem a rovnou sobě zakoupil. Ale bohužel vůbec se to nehejbe. Nebo ne aspoň tak aby se to dalo přežít. Tak žádám o refund. A teď babo raď. Upgrade PC? Nebo koupě PS4pro? To mi teď bude vrtat dlouho hlavou
    JIMX
    JIMX --- ---
    TOMBRIDER: taky jsem koukal na stream od squirella a vypadá to parádně ...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak už někdo nasál Snowrunner?
    Koukal jsem včera na pár streamu, a vypadá to moc dobře.
    Počkám až vyjde "demo verze" abych vyzkoušel jestli to bude fungovat na mém prehistorickém PC, a kupuju ;)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Tohle mi ted udelalo velkou radost a treba se to bude nekomu hodit i tady. Bezi mi diky tomu na linuxu kamiony s DX11;)
    GitHub - GloriousEggroll/proton-ge-custom: Compatibility tool for Steam Play based on Wine and additional components
    https://github.com/GloriousEggroll/proton-ge-custom
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOMBRIDER: Tak release 28.4. Aneb je to za rohem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam