• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HARDY: Neprožvýkala jsem se vším, ale ve zkratce lze buď podstoupit specializovanou terapii, nebo si za drobný peníz (pár stoveček) zakoupit domů lahvičku, za pomoci které si člověk z vlastního dechu nebo slin vyrobí léčivý preparát sám.

    Ad homeopatie - já stále doufám, že všichni odborníci na homeopatii z řad skutečných lékařů si moc dobře uvědomují, že se jedná o placebo, ale že placebo je tu a tam na místě (každý lékař dá někdy pacientovi placebo, nebo jen podpůrný lék s tím, že VÍ, že nejlépe by se pacient uzdravil, kdyby si odpočinul doma a nechal tělo regenerovat, ale pacient CHCE být uklidněn nasazenou léčbou a bude se s ní uzdravovat líp).
    Taky mám svá placeba, která pacientům dávám. U zvířat (nebo třeba dětí) odpovědný zástupce není schopen dost dobře posoudit závažnost stavu a tak radši jde k lékaři i s prkotinou. To je dobře, lepší, než něco zanedbat. Polovina prkotin vypadá dramaticky a polovina vážných stavů vypadá na začátku lehce. Jenže kdybych opravdu nikdy nedávala lék v případě, že není potřeba, tak budu jako ten doktor z Vesničky střediskové ("pane doktore, vy všechno zlehčujete"). I když člověk přijde s věcí, která se do zítra vyřeší sama, je dobré mu něco dát. Posiluje to důvěr v lékaře a zvyšuje pravděpodobnost, že příště, až to třeba bude pro změnu něco vážného, přijde zase včas. Ale furt v těch mých jsou aspoň účinné látky, které něčemu napomůžou. Ale pokud homeopatie tímhle způsobem, tak klidně. Co mě sejří je, že když si jdu do lékárny pro něco na kašel, což už je stav, že se dusím, protože s lehkým pokašláváním si pro léky nelezu, můžu klidně dostat homeopatikum a ani mě snad na to lékárník nemusí upozornit. Zajímalo by mě, jak by se tvářili, kdybych se za chvíli vrátila a chtěla to řešit jako klamání spotřebitele.
    HARDY
    HARDY --- ---
    TAPINA: Ty webovky jsou tak hezky napsaný, že mi docela dlouho trvalo přijít na to, co je to vlastně za metodu a v čem spočívá. Ne kecám, nepochopil jsem nic krom toho, že je to homeopatická metoda založená na diagnostice tvého dechu a slin (?) nebo budu homeopaticky ředit svoje sliny a dech (?).


    Vůbec ta otázka homeopatie - když si uvědomíme co to je a v čem to spočívá, mělo to tu být první téma na paškál a přesto se tu zatím neobjevila. Je to nejpropracovanější a "nejodbornější" léčitelský systém, kterému se věnuje poměrně velké množství lidí, mají své instituce školící, odborné poradny, ordinace, homeopatické lékárny, tiskoviny a jsou tu návrhy, aby homeopatická léčiva byla hrazena z veřejného pojištění. Na fakultě máme předmět homeopatie. WTF?!
    Ať se na mě nikdo nezlobí, ale právě homeopatii považuji za největší podvod a nejde mi na rozum, že i spoustu vzdělaných lidí ji bere vážně. Uznávám - její výhoda je, že nemůže ublížit. Čistá voda s jednou molekulou atropinu ještě nikdy nikomu neublížila, ale to že pracuje pouze a jenom na psychosomatickém placebo efektu (ostatně jak i většina toho, co jste tady už postovali) mi nepřijde správné ani náhodou. Kdyby to provozovali podvodníci, který jedou na prachy, alespoň pak bych to chápal, ale homeopatický lék stojí 20 kč. Nechápu, nejde mi na rozum, nerozumím...
    HARDY
    HARDY --- ---
    DEMONOFANARCHY: Upřímně doufám, že je to podvod a ta jejich mašinka pod kohoutkem nic neumí, jinak je to skoro až hazard se zdravým. Chápu že ta voda musí chutnat opravdu svěže a dobře, ale pít to pořád? Pokud si tvůj kamarád bude vařit čaj v práci, koupí si minerálku v trafice, prostě bude žít jak normální člověk, tak se mu nic nestane, ale tím pádem vyhodil 40 000 (?). Jestli nebude pít nic jiného, tak nevim nevim.
    Teď mě ještě pobavilo, když čtu, že některé ty systémy obsahují i mineralizátor, který vodě navrací nějaké minimální množství iontů, protože pít destilku v létě je píčovina. Aha a jsme doma... :-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Autopatická lahvička byla? :o)
    Jak začít - Autopatie
    http://www.autopatie.cz/o-autopatii/jak-zacit/
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DEMONOFANARCHY: jako reverzní osmozu? a to bude pít nebo se enom umývat skorodestilkou?
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    HARDY: krabice, co se da za 120 dolcu poridit na aliexpressu brat vazne imo nejde. Schvalne se podivej na vkusny provedeni akcniho letaku v odkazu...

    2014 latest 3rd generation Dual Core High accuracy Comparative 39 reports QMRA magnetic Body health Analyzer Spanish Portugal-in Other Measuring & Analysing Instruments from Industry & Business on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...mparative-39-reports-QMRA-magnetic-Body-health-Analyzer/1821694504.html
    HARDY
    HARDY --- ---
    EDNA_JEDNA: chápu to jako dobře, že si to hraje na NMR analýzu celého těla a pak ti softwere odečte ze spekter, že máš ledvinový kámen? :-D

    Tady jsem našel seriozní článek a překvapuje mě, že to v něm docela berou vážně http://zdravi.e15.cz/...uji-s-kontroverznim-diagnostickym-pristrojem-sarlatani-nebo-vizionari-463192
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    HARDY: „Quantum magnetickou-rezonanční analyzátor představuje špičku mezi high-tech inovačními projekty medicíny, Bio-informatiky, elektrotechniky a jinými vědami. Při použití kvantové medicíny jako teoretického základu, využívá pokročilého elektronické vybavení pro sběr slabého magnetického pole lidských buněk pro vědeckou analýzu, čímž analyzuje a určuje testované osobě její zdravotní stav a hlavní problémy a předkládá standardní preventivní doporučení. Quantum YK3 je individualizovaný rádce při konzultacích o zdravotní péči celého těla. Jeho výhodou je komplexnost, neinvazivní metoda vyšetření, praktičnost, jednoduchost.“

    uplnej Medical tricorder
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HARDY: "Základní myšlenka spočívá na předpokladu, že viry, bakterie a plísně jsou jako ledvinové kameny nebo křišťálové sklo, které se roztříští, pokud je vystaveno určitému zvukovému kmitočtu."
    Tohle mě baví velice velmi - takže by stačilo zajít na pořádný varhanní koncert a máte po parazitech?
    Jinak technika rozbíjení ledvinových kamenů rázových vlnou existuje, o tom žádná.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ZUZKAOU: neměla bys pár citronů a jedlou sodu? mám pocit, že jsem z toho úvodního videa dostal rakovinu.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Maminka se také zapojila do našeho klubu a odkázala mě na ženskou, se kterou se dnes musela bavit pracovně. Na webu se sice chlubí svým širokým vzděláním v oboru psychologie ze zemědělské fakulty, ale při dotazu na vzdělání z ní vypadlo, že po studiích šla do Dublinu, ale žádné diplomy, práce ani vysvědčení s sebou nebrala, protože se na tyhle papíry moc nekouká a nemá to ráda. Důležité však je, že umí úplně všechno: parazitologii, vyšetření kapky krve a kvantově analyzovat tělo na základě magnetické rezonance.

    Quantum magneticko - rezonanční analyzátor
    http://www.azvyziva.eu/quantum.html

    Vy co už jste se s tím snad setkali - co to jako sakra má být ten rezonátor? Google vyhazuje až překvapivě podobné nabídky několika "zdravotních středisek" (?), ale jinak nic moc...
    KUATO
    KUATO --- ---
    ECLECTICA: nejlepsi na tom je, ze ti co se nejvic odkazuji na nejakou "tradici tantry", tak o tom zjevne nic nevi, protoze vetsina tantrickych skol v indii jednak vyznavala celibat a pak se venovala studiu a praxi s ruznyma bozstvama (kali, durga, system sri vidja..) s pomoci manter, janter, dechovych technik.. proste zadne masirovani necich pohlavnich organu v tom zahrnuto nebylo :o)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: tak zatím dobrý - jen tady a 2 u hilterů v NIH.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    POZITRON: *polk* co se stane když zadám do filtru vaginální mapování? Chci to vědět?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KETHAMINA: hehe:
    tantra masáže: dělám je s láskou, v duchu poselství a tradic Tantry . Neustále je rozvíjím, posouvám hranice Vaších prožitků.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    ZUZKAOU: to je asi moto skoro každáho, kdo ti touží sahat do/kolem rozkroku, když si za to zaplatíš :)

    Intimní masáž pro ženy je určená všem ženám, které touží: po intimním doteku na celém těle a nemají partnera
    Intimní masáž pro ženy
    http://www.cestyksobe.com/masaze/intimni-masaze/intimni-masaze-pro-zeny
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: jestli je tohle s happy ending tak je na mě moc vošklivej. Brrr. Ani trekovou holí. (Pardon za sexismus)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    A taky si můžete zaplatit videokurs, abyste byli v obraze a moudří ;)
    Očkování očima homeopataKurzy pro radost
    http://www.kurzyproradost.cz/cs/2014/09/ockovani-ocima-homeopata/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Občas si říkám, že život by byl možná o dost jednoduší kdybych byl bezskrupulózní hajzl s pokřivenou, nebo žádnou morálkou. Bejt rovnej je občas na překážku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam