• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Bohuzel, dvacka je prilis malo. Pokud kouknu na statistiku a vezmu do uvahy, ze treba hexa zabije asi jedno dite z milionu, tak se ho v CR sice behem peti let spis nedockame, ale dnesni odskodneni za mrtvy dite je klidne tech 20M, takze az to prijde spolkne to vsechno vybrany. A ono obcas nejaky dite precijenom utrpi, i kdyby jednou za dva roky, tak pro nej nic nemame.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: já bych jim ten fond na odškodnění poškozených očkováním zřídila. Za každé očkované dítě se tam šoupne 20 Kč (vybírat od rodičů v ordinaci) a za 5 let se zjistí, že vyplatili několika dětem přiměřenou částku za zásadnější následky a zbytek pěnez tam vesele leží a generuje úroky.

    A poškození by se poctivě zaznamenalo, dítě 3x vyšetřilo nezávislým odborníkem (alias zlým placeným doktorem) a nedostalo by většinou nic, že jo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU:
    Jak běžela příprava filmu, kterou doprovázela setkávání se s rodinami, kterým očkování doslova zničilo životy, uvědomili jsme si, že již nejsme nestranní a v tuto chvíli máme díky častým autoimunitním onemocněním v rodině z očkování daleko větší strach, než z nemocí samotných.


    je to jak s fetakama, cim dyl se mezi nima clovek pohybuje a fetiuje, tim vic si mysli, ze je to vlastne normalni a v pohode.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOIRAIN:
    :jestli by nemelo bejt sireni takovejch clanku trestny...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kvůli nucenému očkování žaluje Tereza Reichová stát. A točí o tom film | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...va-stat-a-toci-o-tom-film-12i-/kultura.aspx?c=A150917_125141_ln_kultura_hep
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Tito lidé změnili jednu věc a do 30 dnů se vyléčili z cukrovky - electropiknik.cz
    http://www.electropiknik.cz/...to-lide-zmenili-jednu-vec-a-do-30-dnu-se-vylecili-z-cukrovky/2015/08/
    v podstatě cokoli na tomto webu...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám tu hezký příspěvek z FB

    M... M....
    5 hrs ·

    „Koučing je teraz veľmi v móde,“ hovorí mi známa, ktorá pracuje ako psychiatrička. „Keby ste vedeli, koľko našich klientov si robí kurz. Sami to v sebe nemajú upratané a chcú pomáhať druhým. A keby len to,“ vypúli oko a čelo jej rozdelí vráska. „Už zase bude festival ezoteriky. Pozerala som zoznam lektorov a tri štvrtiny z nich sú naši pacienti!“
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    HARDY: elektron sem, kyslik tam, co tam potom. len nech si slahaju Travex vnutrozilne...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    VYHULENY_UFO: hm, hm, cetla jsem si ty jejich stranky a rikam si hm, proste bordel 's duchem', az jsem narazila na

    1. - 3.4.2016, Vysočina
    Škola celostní smyslné masáže
    UMĚNÍ DOTEKU
    kurz pro dospělé i děti

    Denisa a Richard: Umění doteku pro dospělé i děti
    http://www.denisaarichard.cz/seminare/umeni-doteku-s-detmi-duben/


    TFW?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ajo vlastne, jsem uplne zaslepena tim farmaceutickym lobby
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANABEL_LEE: K doktorovi při i.v. aplikaci CDS přece nesmíš, to neni zánět žil, ale to odcházej z těla toxiny a doktor by jen všechno překazil!
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SALVATOR: chudaci doktori co pak budou lecit ty zanety zil apod.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TAPINA: Rozhlašme že to je jediná opravdu funkční metoda aplikace a máme pokoj.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Jak dlouho myslíte, že bude trvat, než někoho napadne, že by se CDS dalo aplikovat i i.v.?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: to de...
    Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 500Kč a zaslali nám potvrzení o platbě. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná.
    ...
    Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka, Vaše místo potvrdí a zašle bližší informace k platbě zálohy a k programu kurzu.


    takze sem se nedocetl kolik to stoji, ale vejvar asi slusnej...

    sexuologicky kurz z aprima cenu :P
    Profesionální výcvik @ Sexologicalbodywork
    http://sexologicalbodywork.cz/profesionalni-vycvik/

    (cena bude přepočtena do CZK vždy v aktuálním kurzu)

    KURZOVNÉ: 2900 EUR, (2500 EUR při platbě do 31.5.2015)

    PARTNEŘI/PÁR (žijící v jedné domácnosti, ne kamarádi): 2200 EUR/osoba
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HARDY: Debatu o tom, jak můžu doporučovat nalít psovi do oka sůl jsem už taky jednou vedla. A to byla paní ještě koukám chemicky vzdělanější, než by bývalo bylo možné.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Skupina CDS zase perlí:

    kamoska byla na infuzi a bylo tam napsane sodium chlorite tusim 0,9%.tak by me zajímalo jak muzou rikat ze je to jed bla bla, když to nakonec v nemocnici sami davaji.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Cože?

    Denisa a Richard: Přepis limbického otisku
    http://www.denisaarichard.cz/seminare/prepis-limbickeho-otisku-2-8-2015/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    nějaka paní mě začla spamovat s nějakým úžasným magnetickým přístrojem, že prej se mám vykašlat na rehabilitaci a tohle mě určo dá dohromady. Mám toho 5 PDF pošty. Jmenuje se to viofor. Není to ani elektroléčba, ani magnetoterapie, ale viostimulace. nikde není napsaný jak to valstně funguje, ale umí to léčit od diabetes po polychlorované bifenyly.

    https://www.youtube.com/watch?v=qJBYH7lCcq0&feature=youtu.be
    Něco málo je v tom video, viofoterapie zvyšuje napětí v buňkách, napětí na mitochondríích a púsobí na gen 53 který funguje u apoptozy. Proč zrovna jsou tyhle faktory léčivé a jetsli to fakt dělá, nemám tušení :)

    Je zase pravda, že u magnetoterapie a elektroléčby taky nemám tušení, co se děje s buňkou a jestli to není takový placebo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam