• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TYRKYS2: bezmikrobiální pokusná zvířata mají takový pěkný dlouhý a zdravý život. I bez pokusů. Jen díky nedostatku mikrobů.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    NÍZKOFREKVENČNÍ GENERÁTOR BG3

    Průměrný člověk má v krevním oběhu a ostatních místech v těle necelý kilogram různých mikroorganizmů.Na počátku "boje proti rakovině" stojí protokol Boba Becka - Využívá poměrně jednoduché elektromedicínské zařízení, které během několika týdnů úplně vyčistí krev od mikrobů. Původně bylo navrženo pro léčbu AIDS, je ale ukázalo se, že umí bojovat i s rakovinou, a to i velmi pokročilém stavu.
    Nízkofrekvenční generátor BG3, Nízkofrekvenční generátor BG3 (bez stříbrných elektrod) - NOVY s.r.o.
    http://www.novysro.cz/...erator-bg3-nizkofrekvencni-generator-bg3-bez-stribrnych-elektrod-pv529.html

    Pouhých 11 600,– Kč
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    XBAHNO: Jakou statistiku?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Bohuzel, dvacka je prilis malo. Pokud kouknu na statistiku a vezmu do uvahy, ze treba hexa zabije asi jedno dite z milionu, tak se ho v CR sice behem peti let spis nedockame, ale dnesni odskodneni za mrtvy dite je klidne tech 20M, takze az to prijde spolkne to vsechno vybrany. A ono obcas nejaky dite precijenom utrpi, i kdyby jednou za dva roky, tak pro nej nic nemame.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: já bych jim ten fond na odškodnění poškozených očkováním zřídila. Za každé očkované dítě se tam šoupne 20 Kč (vybírat od rodičů v ordinaci) a za 5 let se zjistí, že vyplatili několika dětem přiměřenou částku za zásadnější následky a zbytek pěnez tam vesele leží a generuje úroky.

    A poškození by se poctivě zaznamenalo, dítě 3x vyšetřilo nezávislým odborníkem (alias zlým placeným doktorem) a nedostalo by většinou nic, že jo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU:
    Jak běžela příprava filmu, kterou doprovázela setkávání se s rodinami, kterým očkování doslova zničilo životy, uvědomili jsme si, že již nejsme nestranní a v tuto chvíli máme díky častým autoimunitním onemocněním v rodině z očkování daleko větší strach, než z nemocí samotných.


    je to jak s fetakama, cim dyl se mezi nima clovek pohybuje a fetiuje, tim vic si mysli, ze je to vlastne normalni a v pohode.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOIRAIN:
    :jestli by nemelo bejt sireni takovejch clanku trestny...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kvůli nucenému očkování žaluje Tereza Reichová stát. A točí o tom film | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...va-stat-a-toci-o-tom-film-12i-/kultura.aspx?c=A150917_125141_ln_kultura_hep
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Tito lidé změnili jednu věc a do 30 dnů se vyléčili z cukrovky - electropiknik.cz
    http://www.electropiknik.cz/...to-lide-zmenili-jednu-vec-a-do-30-dnu-se-vylecili-z-cukrovky/2015/08/
    v podstatě cokoli na tomto webu...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám tu hezký příspěvek z FB

    M... M....
    5 hrs ·

    „Koučing je teraz veľmi v móde,“ hovorí mi známa, ktorá pracuje ako psychiatrička. „Keby ste vedeli, koľko našich klientov si robí kurz. Sami to v sebe nemajú upratané a chcú pomáhať druhým. A keby len to,“ vypúli oko a čelo jej rozdelí vráska. „Už zase bude festival ezoteriky. Pozerala som zoznam lektorov a tri štvrtiny z nich sú naši pacienti!“
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    HARDY: elektron sem, kyslik tam, co tam potom. len nech si slahaju Travex vnutrozilne...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    VYHULENY_UFO: hm, hm, cetla jsem si ty jejich stranky a rikam si hm, proste bordel 's duchem', az jsem narazila na

    1. - 3.4.2016, Vysočina
    Škola celostní smyslné masáže
    UMĚNÍ DOTEKU
    kurz pro dospělé i děti

    Denisa a Richard: Umění doteku pro dospělé i děti
    http://www.denisaarichard.cz/seminare/umeni-doteku-s-detmi-duben/


    TFW?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ajo vlastne, jsem uplne zaslepena tim farmaceutickym lobby
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANABEL_LEE: K doktorovi při i.v. aplikaci CDS přece nesmíš, to neni zánět žil, ale to odcházej z těla toxiny a doktor by jen všechno překazil!
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SALVATOR: chudaci doktori co pak budou lecit ty zanety zil apod.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TAPINA: Rozhlašme že to je jediná opravdu funkční metoda aplikace a máme pokoj.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Jak dlouho myslíte, že bude trvat, než někoho napadne, že by se CDS dalo aplikovat i i.v.?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: to de...
    Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 500Kč a zaslali nám potvrzení o platbě. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná.
    ...
    Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka, Vaše místo potvrdí a zašle bližší informace k platbě zálohy a k programu kurzu.


    takze sem se nedocetl kolik to stoji, ale vejvar asi slusnej...

    sexuologicky kurz z aprima cenu :P
    Profesionální výcvik @ Sexologicalbodywork
    http://sexologicalbodywork.cz/profesionalni-vycvik/

    (cena bude přepočtena do CZK vždy v aktuálním kurzu)

    KURZOVNÉ: 2900 EUR, (2500 EUR při platbě do 31.5.2015)

    PARTNEŘI/PÁR (žijící v jedné domácnosti, ne kamarádi): 2200 EUR/osoba
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HARDY: Debatu o tom, jak můžu doporučovat nalít psovi do oka sůl jsem už taky jednou vedla. A to byla paní ještě koukám chemicky vzdělanější, než by bývalo bylo možné.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Skupina CDS zase perlí:

    kamoska byla na infuzi a bylo tam napsane sodium chlorite tusim 0,9%.tak by me zajímalo jak muzou rikat ze je to jed bla bla, když to nakonec v nemocnici sami davaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam