• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: no když nejíš nic jinýho a z toho přebyktu vlákniny a věčného průjmu jsi komplet podvyživený, tak i kila lupení zblajzneš...
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ZUZKAOU: Teď již to chápu. Byl jsem embryo talentované, nadějné. Pak mi jako robátku tři měsíce starému vyrazili z rukou pero i meč a narvali mě teracyklinem. Zničili mi chrup i život! V šoku nad zjevenou pravdou snad přehodnotím i své volební a seksuelní preference.

    (Hlavně, aby se ta, ehm, kniha nedostala do rukou jisté kolegyni. Zkoušela by to nasadit na klienty.)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nevim kam s tim, kdyztak smazat.

    Denně sním až osm kilo ovoce a zeleniny, říká vyznavačka raw stravy - iDNES.cz
    http://ona.idnes.cz/...aw-strava-z-mody-nevyjde-fnq-/spolecnost.aspx?c=A160104_111939_spolecnost_jup

    Kolik ovoce a zeleniny denně sníte?
    Záleží kde a kdy. V létě je poměr ovoce rozhodně vyšší než teď, to sním třeba pět šest kilo ovoce za den. Dohromady se zeleninou je to okolo osmi kilo. Tyto potraviny mají v sobě nějakých sedmdesát procent vody, strávíte je rychle, takže je třeba je jíst ve velkém množství, abyste neměli hlad.


    //nedokazu si predstavit, ze bych denne sezral 6-8kg nejakyho zelenyho sajrajtu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //clanek neni cely, zbytek v instinktu.

    Pijte chlor a neberte prášky. Jak nás ohrožuje "doktor Google" | Týden.cz
    http://www.tyden.cz/...dravi/pijte-chlor-a-neberte-prasky-jak-nas-ohrozuje-doktor-google_372856.html

    Na druhé straně je neuvěřitelné, s jakými zdravotními neduhy a zbytečným strachem chodí někteří kyberchondři - třeba i léta - po světě. "Našel jsem si pod kůží několik pevných a s ostatní 'hmotou' nesouvisejících výrostků, největší na stehně má přes dva cm, ty ostatní jsou menší. O tom velkém vím už pár let. Může se jednat o nádory?" ptá se ostatních pisálků na webu Doktorka.cz jakýsi Zdenek27. "Dobrý den. Již asi pátým rokem mám na horních víčkách oranžové fleky. Z čeho to může být a co to signalizuje?" pátrá zase Bára. V diskuzi na téma Pupínky na genitáliích u ženy pro změnu hořekuje Klára: "Pane bože, já jsem četla, že se to nedá léčit, a už jsem si všimla, že jednu má ode mě i přítel, a prý z toho může být rakovina!" Stovky, možná tisíce takových lidí se tak samovyděsí, že místo aby utíkali na kontrolu, odkládají návštěvu doktora, co to dá.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    HWLLFFRDD: Pokud budou jist syrove maso a vejce, konecne treba dostanou i parazity!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZOIDBERG: no však, to je tak jednoduchý myšlenkový proces, že to napadne kde koho. Já teda ty Muže ve zbrani četla asi před týdnem, proto si to pamatuju konkrétně, ale jinak...

    Jo a kamarádka žádnou čáru života nemá. Asi je zombie :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    GENTIANA: Je to jako s čtením z dlaně ala Jakub Vandrovec. Je moje čára života příliš krátká? Nevadí, prodloužíme skleněným střepem z pivní láhve…
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SIRIEN: Retrofrenolog Zorg (druh nezmíněn), Muži ve zbrani.
    SHEALA: takyže jo. A přitom to má přesně ten druh pitomé a přímé logiky, na který by lidi i skočili.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: tohle dělal nějakej ten troll v Ankh-Morporku, ne? Protože tvar lebky udával osobnost, tak on paličkou lidem měnil hlavu aby jim jí změnil...

    ...jen si vzpomenout... Pravda? Zasraná pošta?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: to je až pratchettovské.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Mě vždycky napadne, že to jako někdo neprovozuje naopak. Máte blbý vztah s matkou - vyrazíme zoubeček a bude to.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Proč se bát zubařů?

    Nejen že mají ohavné, ostré nástroje, ale ještě vám udělají přednášku ne o tom, že si málo čistíte zuby, ale máte třeba problém se zařazením do spolenčosti, kvůli té osmičce vlevo nahoře...

    Co o nás prozrazují zuby
    http://www.stomateam.cz/cz/co-o-nas-prozrazuji-zuby/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Tos někde psala ty sama, že je nefér bránit někomu, aby byl pyča. No, tak tahle umře hlady, no.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KRKA: mlg... co?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KRKA: špatný auditko.

    Oil Pulling
    https://skeptoid.com/episodes/4409
    KRKA
    KRKA --- ---
    mam dotaz ohledně "mlgání" oleje . máte někdo osobní zkušenosti? Všude možně o tom čtu, ale pořád nevím, který olej je fakt nejlepší? Nebo je to jedno? Zatím to praktikuju s kokosovým .. díky za rady :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BAAL: tak s tímhle chorobopisem nezbývá než poslat odkaz na nějakou kvalitní pohřební službu.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ZUZKAOU: Trávit jídlo není přirozené! Trávící enzymy zabíjí enzymy!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: a toto je hodnotný argument!

    Stále se objevuji kontroverzní téma bilkovin a viatminu B12, to je na delší povídání, ale ani v tomto případě se nemusíte bát. Živá strava je opravdu bohatá na vše, co člověk k životu potřebuje
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    člověk je jediný živý tvor na světě, který své jídlo tepelně upravuje a také jako jediný živý tvor může onemocnět nějakou závažnou chorobou.


    Vařit jídlo není přirozené. Teplo zabíjí enzymy, říká vitariánka | Dobrá chuť | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...enzymy-rika-vitarianka-ps7-/dobra-chut.aspx?c=A160128_162105_dobra-chut_ape
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam