• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    fskutečnosti černá v závislosti na ušpinění karmy. cejtím $$$ potenciál
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    No a nebo prostě černá víc lidem, co se víc potí. Což může být tím, že mají zvýšenou teplotu, a nebo třeba taky tím, že je horko a hýbou se.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELWERINE: respektive kdo má horečku a spol, víc se potí a stříbro rychleji černá. Jako zrovna tahle pověra by nejspíš mohla mít i reálná základ.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELWERINE: no, oxiduje a hodně černá při styku se sloučeninami síry. Takže ve znečštěném ovzduší to bude rychlejší.

    A teda v potu jsou taky sloučeniny síry. Čistě teoreticky by se mohla měnit koncentrace suflátů v potu v závislosti na zdravotním stavu, ne?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NAMATHUR: Nebo když člověk uvízne v bouřce na kopci.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Zase jsem se dozvěděla něco novýho. Stříbrné šperky černají, protože vytahujou z těla nemoci (a asi je nějak uchovávají v sobě, nebo co já vím).
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    GENTIANA: ideální pro elektrokutily
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GENTIANA: bohužel musím potvrdit, kámoš se kvůli alergiím živí tři měsíce pohankou a je to metanovej reaktor takovýho stupně, že už s ním nejde trávit čas v uzavřenejch prostorách.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Tyjo, alobalová čepice je out, máme už spoďáry - Faradayovu klec, laboratorní plášť s 30% podílem nerezové oceli, šerednej jak noc, ale Great for work, home, or about town.
    EMF Safety Garments, Bedding, & Grounding Devices
    http://www.lessemf.com/personal.html#261
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU:
    PATISLAV:

    Prosím? To se dá sníst?
    Chce to trénink. Proto do začátku doporučuju mixované smoothie. K obědu si vezmu pytel špenátu, rozmixuju ho s dvěma banány a dvěma mangy, a dostanu tak do sebe požadované množství listové zeleniny.


    normalne z toho udela zelenou sracku v mixeru a to do sebe s odporem naleje. jako ta zenska je blazen

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZUZKAOU: tímto systémem přežívají mnozí hladovkáři, je fascinující, že si to někdo zvolí jako regulerní způsob stravování :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PATISLAV: tak píše tam, že odšťavňuje. Takže velkou část skutečně jen vypije ochucenou vodu.

    Celý ten text řve na plné plíe - porucha příjmu potravy!
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VYHULENY_UFO: to je nějaký divný, to snad musí jíst jen meloun, ne? :). To schválně někdy zkusím, jíst jen čerstvou zeleninu celý den, kolik toho sním, aniž bych měl hlad. Podle mě maximálně 2 kila.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ZUZKAOU: začínám se bát o.b., ty ten štempl maj taky :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKKTOR: áno. Jen v ČR jim na to dala štempl gynekologická odborná společnost.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZUZKAOU: to je neco jako indiánské vlasové tampony?
    Commercial Break - Video Clip | South Park Studios
    http://southpark.cc.com/clips/152130/commercial-break
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Vagina není unavená, depresivní ani špinavá, takže zapomeňte na „detox“ | Zdravotnický deník
    http://www.zdravotnickydenik.cz/...ina-neni-unavena-depresivni-ani-spinava-takze-zapomente-na-detox/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Kdyby jenom průjem, ale z průjmu je poleptaná řiť a zapařený zadek, pokud se teda člověk furt nemeje, což při téměř neustálém usírání zabere spoustu času, takže odhaduju, že průměrnému člověku se nechce a veme to akorát papírem. Taky je jeden nadmutej jak koza, prdí a smrdí. Pardon za ten naturalismus.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Ono to staci zkusit, treba i jen dva dny. Svyho casu jsem projezdil dost hudebnich festivalu, nektere z nich poskytovaly jen vegetarianskou stravu. Nic proti tomu, vedel jsem to a s tim tam jel (a nekdy i na tech masozroutskych jsem z neduvery ve spravne skladovani a upravu maso ze stanku radsi nepozrel). Byl jsem presne jak ti bylozravci, jen jsem neprezvykoval - Ale jedl, jedl, jedl a jedl. Temer neustale jsem se necim musel futrovat, abych se zbavil pocitu hladu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Tak všichni přirození býložravci, co se živí jenom čerstvou neupravenou bylinnou potravou, mají obrovská břicha, trávení je jejich nejnáročnější výkon a příjmu potravy věnujou tolik hodin denně, co člověk prosedí v kanceláři. To holt jinak nejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam