• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: moment - já rozporuju rovnítko mezi veganstvím a PPP, nikoliv že existují PPP co jsou vegani.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: i to, že veganství drží dlouhodobě, každý projev nedostatku vysvětlí "očistou a procesem čehosi", podporují si to řadou nelogických, nepravdivých až šílených teorií, narušují si (nebo jak to říci) vztahy v rodině a s přáteli, protože se u nich nemohou normálně najíst, to stále nehraničí s poruchou?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: no tak vegany bych do PPP neházela rovnou. Myslím, že drtivá většina veganů bude bez PPP. Jasně že některé PPP v některé fázi jedou veganství, ale to o veganech jako celku nic moc nevypovídá.

    U vitariánství je to vcelku dost pravděpodobné, tam už se to s anorektickými představami dost překrývá a jde to dál, než většina orthorexicých představ , ale určitě mezi vitariány bude spoustu lidí, co prostě experimentují.

    PPP jsou především psychologické poruchy, které se manifestují mimo jiné patologickým stravováním se. Ale to že někdo jí jako prase, nebo nejí vůbec, nebo jí divně, ještě nemusí automaticky znamenat PPP.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAI: podvýživa, tj. nedostatek některých živin, se nemusí projevit hubeností a nemusí projevit hned.
    Veganství a vitariánství je porucha příjmu potravy.
    KAI
    KAI --- ---
    ZUZKAOU: vzdyt tam je minimalne na 2 fotkach polonaha
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAI: paní přes fotošop a vrstvy šálů a šatů není vidět, že...
    KAI
    KAI --- ---
    ZUZKAOU: slecna z fotek se ti zda podvyzivena??
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    O Lence Černé - LenkaCerna.cz
    http://www.lenkacerna.cz/lenka-cerna-profil/

    https://www.stream.cz/restart-zivota/10008818-jak-se-zdrave-detoxikovat


    božínku. Paní má kliniku zaměřenou na snižování antidepresiv!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    bylo?
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    TAPINA: hele... já jsem objevil na nohy jablečný ocet a dubové kapky, jablečný ocet aplikuji z rosprašovače (jelikož plísně nemají rády kyselé prostředí) a dubovými kapkami potírám postižená místa, samozřejmostí je nohy udržovat v suchu a taky vhodná a kvalitní obuv, ( kožená) která dýchá...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ono teda v těch příčetných přípravcích se stříbrem to stříbro nebývá jako jediné účinné agens, bývá tam kombinace, aby to pokrylo co nejširší spektrum patogenů. A ať si je sebemálo účinné, na smrad nohou jsem neobjevila za život nic lepšího, než je nožní antiperspirant právě se stříbrem. A to je tak asi celý, no :o)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CHEVALIER: mohl, protoze sam mam nejake postizeni z toho spektra a jsem rad, ze za mejch mladejch let v dobach bolsevika jeste tyhle ruzny dys poruchy a nebo poruchy autickove spektra jeste nebyly a deti se delily na chytre a blbe. s tim, ze ty blbe to vedeli.

    //ano. parafrazuji cermaka :D
    http://video.aktualne.cz/...be-a-chytre-ale-ty-blbe-o-tom-vedely/r~2c69a6fed18911e584160025900fea04/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SIRIEN: Lokálně stříbro funguje (účinně dezinfikuje), je i ve spoustě komerčních přípravků. Bullshit je až celkové podávání, kde nežádoucí účinky převažují pochybný efekt. Asi jako účinná kožní dezinfekce na bázi chloru vs pití Sáva.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Dotaz na místní příčetné publikum: Koloidní stříbro (konkrétně jeho aplikace na psí drápky s plísní) - jak moc to je bullshit?

    Zkoušel sem googlit, ale internet je zaprasenej webama které jsou už od pohledu důvěryhodné jak scientologická církev a smysluplnou informaci aby tam s prominutim prase hledalo...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ZUZKAOU: nevim co berou ale chci to taky.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    VYHULENY_UFO: To o tech debilech jsi nemusel...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Z pětiletého dítěte lékaři udělali feťáka! » Radosti a zážitky » Blogy » ŽENY s.r.o.
    http://www.zenysro.cz/blogy/radosti-a-zazitky/z-petileteho-ditete-lekari-udelali-fetaka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam