• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    EKG
    EKG --- ---
    SHEALA: No vidis, drow, ja pozoruju celkem solidni vysledky. Je teprve nedele a z tebe uz vypadlo cosi jako souhlas s lecenim, zadny snad, at je sranda. Dokonce vyzva, to je co rict.

    Btw mas to blbe, iluminati jsou proti nam.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    EKG: hele ilumináte, je neděle, furt ještě nejsem na dálku vyléčená, se trochu snaž, ni?
    EKG
    EKG --- ---
    SHEALA: Nekterym typum jebnuti se obecne rika "nalezt viru". Jindy hovorime o nalezeni diagnozy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    mám obavy že v pomáhající profesi buďto vyhoříte, nebo vám jebne, nic jinýho není možný. Proč se o tom nemluví? Určitě to tutlají ilumináti.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: ale mám vlastní zkušenost s automatickou perokresličkou, reikistkou, která mě uvedla do ještě větších sraček, než které jsem tehdy řešila :/

    jo, nacpala mě k ní tehdy "kamarádka", od té doby jsem neviděla ani jednu :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: nemám :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAJITA: byl by někde odkaz na "psychoterapeutku aničku"?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZUZKAOU: já to ale slyšela i od lidí, které jsem do té doby považovala za.... no, příčetné :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAJITA: zdroj je zcela adekvátní...
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Pomiňte zdroj ;)
    Rakovina manželky Pohlreicha? Může za ni prý dávno mrtvý otec, při léčbě se setkala s dcerou z 12. století! - Super.cz
    https://www.super.cz/...e-za-ni-pry-davno-mrtvy-otec-pri-lecbe-se-setkala-s-dcerou-z-12-stoleti.html
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    SHEALA: nosní kapky->eustachova trubice. To je asi jediné, co může pomoci- tvdila mi dokorka na ORL. Já píchání uší absolovovala v dospělosti, bolí to jak kráva, zánět ale víc, po propíchnutí se sice ulevilo, ale 3 dny jsme zobala poctivě analgetika. hlavu jsme nosila na stranu jak Velký šéf. není to sranda.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TUILE: Ja trpela cely detstvi silenejma zanetama stredniho ucha.
    Máti nedala na babský rada a dovezla mě do Motola k nějaký babo-docentce, která nenáviděla uši a děti. Prorazila mi při vyšetření bubínek. (Potvrzeno následným ošetřením doma u běžného ORL).
    Si nevybereš.
    TUILE
    TUILE --- ---
    Ja trpela cely detstvi silenejma zanetama stredniho ucha.
    Mati uz nevedela co s tim a tahle babska rada se k ni taky dostala. Nastesti sem vyvazla bez kakykoliv uhony. Svou hluchotu mam zdedenou :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Já bych řekla, že to bude v pohodě. Hlavně si necpi zázvor do uší.
    KULA
    KULA --- ---
    GENTIANA: nejsem s tím už originální ale opět, rčení, že "blbé maso musí pryč" je nesmírně nadčasové.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GENTIANA: omfg... ihned zjisti o koho šlo a nominuj to na letošní Darwinku.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    TAPINA: mě se neptej... samotnýho by mě zajímalo jak dopadla s těma zubama, já už tam rok a půl nedělam
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    WRYKOLAKAS: Ti nevim, viděla někdy masožravce?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: help. Teďka se bojím na nachlazení pít čaj se slivovicí a zázvorem, v mejch kruzích je to docela rozšířený. Ale ještě nám nikdo neumřel :)))

    Ale teďka beze srandy, au :(
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já měla pocit, že jsem to už psala, ale filtr mlčí.
    Mám kamaráda krčaře, který už bratru tři roky nadává, kde furt lidi chodí na to, že na bolavé ucho je nejlepší česnek do zvukovodu. Někteří si ho aspoň rozmačkají, takže skončí pouze s poleptaným zvukovodem, větší machři rovnou do zvukovodu vrazí stroužek, ten začne kompostovatět a způsobí epesní zánět.
    No, a asi před třemi týdny mi hlásil první smrťák. Pacoš si do ucha narval stroužek česneku, česnek mu poleptal zvukovod, původní zánět se spojil s tlením česneku, celé mu to oteklo, takže ani ten česnek nemohl dostat ven. Nu, na ORL si s tím nějak horko těžko poradili, ale chlap to už měl celé nějak kvalitně shnilé a zánět se mu dostal do kosti. Takže operace, odstranit všecko, co začlo nekrotizovat... ale chlapík dostal nějakou meningitidu nebo zánět mozkových blan nebo co a holt umřel.

    Tož tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam