• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    Moje podezření se potvrdilo, díky :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZOIDBERG: aha nojo, já plivu síru na alternativní medicínu ají GMO, a bojím se, aby mi pak nehráblo k alternativnosti :) (Ale v pohodě, já se tak nějak průběžně bojím kde jaký blbosti, můj mozek občas vyhazuje errory touhle formou)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SHEALA: Sakra že, čím zelenější,alternativní, a přírodu milující, tím genetiky neznalejší, a na GMO síru plivajici.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZOIDBERG: mno a je nějaká korelace mezi lidma co jsou proti GMO a alternativcama?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Ale ano, jsem seznámen s tím, že včelaření ve městě mírně přichází do módy, ovšem tak úplně jako bezproblémovou věc to nevidím. Minimálně je třeba velice pečlivě hlídat genetiku na mírnost včel, a i pak to může být vošajstlich. U nás v organizaci jsem mimochodem za černou ovci, protože hájim geneticky modifikované plodiny...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Včely ve městě? Víc žihadel, to měšťákům prospěje. Dotek přírody :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: tak jako stejně do města je potřeba nějaké včely přidávat a budou mít med na snídani....
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZUZKAOU: a další úly na střechy všech onkologických klinik
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: no tyjo a to by hnedka bylo i ECO a BIO, ne? To zní normálně jak hotová revoluce :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: úly na střechu každé farmafirmy!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CORDESCU: tyvole ale to zní jako dobrej konspirační plán, jak pitomcům co touží umřít na své homeopatii narvat nějaké skutečné léky, co by je zachránily.

    Si představ to promo:

    "Odmítáte chemoterapii a upřednostňujete homeopatii? Gemmoterapeutická chemoterapie je řešení pro vás - původní nesmyslně silné chemoterapeutické přípravky jsou homeopaticky umírněny a následně polarizovány na synchronní vibrace s bioenergetickým polem..."

    Pro lidi co věřej na homeopatii by byla škoda snahy a kdo chce na své pravdě umřít, ať si umře, ale třeba by takhle šlo zachránit nějaké ty děti pošahaných rodičů nebo tak...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Mezi včelaři je celkem rozšířená teorie, že čeho se včela dotkne, to je léčivé. Ovčelený vzduch, ovčelená voda, ovčelené... všechno. Vím to protože taky vcelařím a i jinak rozumní a střízlivi lidi to hodně propagují.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: Jsem si vzpomněla, jak loni bylo tak extrémně hodně vos, že i zarputilí žihadlofobici na zahrádce zanořili brčko mezi plovoucí vosy a prostě pili zpod nich :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: ale to určitě funguje, pokud vypiješ kofolu s ještě živou vosou, tak pak budeš mít na nějakou dobu omezenou schopnost páchat dietní hříchy. Takže pokud by se to aplikovalo pravidelně...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: A nefungovalo by to třeba i s vosama a Kofolou, že by z ní třeba udělaly dietní nápoj?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORDESCU: včelí biopole - to se dělá tak, že se lahvička postaví ke včelínu?

    a kurník - jo!

    Včelami ovlivněná voda | Včelí produkty
    http://www.vceli-produkty.eu/aktuality/vcelami-ovlivnena-voda

    A když pijete vodu, okolo které proletěla včela, namístko koly, tak vám to sníží krevní cukr!
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    GOLDENDELICIOUS: V roce 1952 ... Dr. Henry po vyzkoušení výtažků z pupenů zjistil, že jejich účinky jsou příliš silné a upravil tinkturu homeopaticky (potencováním na 1 desetinnou hodnotu D1), aby tak došlo k jejímu zředění. Tím zároveň spojil klasické a homeopatické působení obsahových látek rostlin. Gemmoterapeutika jsou proto deklarována jako léčiva obsahující ještě vysoké množství účinných látek a současně už i homeopatickou léčivou informaci.

    Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná (majitelka firmy) objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

    já ti nevím
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    Víte něco o gemmoterapii? Narazila jsem na to náhodou (známá si objednala nějaké kapky) a přijde mi to krajně podezřelé.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    XBAHNO: tak proc to tak rozsiruje, kdyz to nema hotove, ze. ten web je lorem ipsem prorostly cely... [ TVX @ NEW AGE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam