• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VYHULENY_UFO: ta je blbá, až to bolí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: tak cokoliv jiného má špatné vibrace, žejo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOODYCAT: Pazourkovým vrtákem,aby to bylo stylové.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Uz se tesim, az dojde na trepanaci lebky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sladká pijavice lékařská
    http://sladka-pijavice.webnode.cz/

    Existují tři skupiny lidí, které si můžeme rozdělit do těchto kategorií:
    1. zdraví jedinci – využití pouze jako prevence, detoxikace celého organismu (př. Demi Moor)
    2. jedinci s dlouhodobými obtížemi, kdy pijavička sice nevyléčí, ale zato může jejich nemoc zbrzdit, stabilizovat její průběh a minimalizovat projevy
    diabetes mellitus
    roztroušená skleróza
    ekzémy
    lupenka
    neurologické choroby
    artróza
    3. jedinci, které pijavice vyléčí ihned při první kúře, nebo při opakovaném přikládání


    "...Pakliže nabydete pocitu, že jsem zapálená bioložka propagující pouze přírodní léčbu, není tomu tak...Již je tomu dávno, kdy jsem se dlouhá léta zabývala psychologií a sociologií, jsou to pro mne obory, které mě táhnou jako magnet, avšak není již tolik času ležet v knížkách a bádat nad existencí brouka... Na bakalářském studiu jsem již věděla, že jednou bych chtěla založit biofarmu na chov pijaviček a pomáhat lidem s jejich zdravím..."
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kvaky - totiž velké, žlutomasé tuříny budou až na podzim, teď jsou jen vodnice - takové ty bílé přerostlé ředkve co se prodávaj i s natí.

    Tuříny jsou skvělé a jestli je ukradne nějaká ezopiča, tak se naučím nějakou černou magii a vosolím jim to!

    https://www.facebook.com/Tu%C5%99%C3%ADn-m%C3%BDch-sn%C5%AF-136338903058734/?fref=ts
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MEANDER: Maji prd. Vetsinou je to vodnice, ale napisou na to turin, pac to prijelo v krabici s napisem turntip. Ale turin je anglicky rutabaga...BTW, ten v cerny zmiji je taky vodnice. A brokolice i kedlubna je pribuzna, ale turin je opravdu jenom odruda repky, libovolne krizitelna.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    XBAHNO: Koupit se dá leckde. Mívají ho v Globusu a viděla jsem ho i v Lidlu.

    Já s ním zahušťuju omáčky. Nemá žádnou výraznou chuť a snadno a dobře se rozváří.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    XBAHNO: ono se to jedlo v koncentrákách, vím no... ale taky v Černé zmiji :)
    Jinak je to teda odrůda řepky, ale to je i brokolice a kedlubny, babiš nemůže za všechno zlo na světě :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SHEALA: Turin je vyborna zelenina se strasnou povesti. A stejne ho neni kde koupit, leda vypestovat, coz jde dobre vzhledem k tomu, ze je to odruda repky.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    chtěla jsem skusit jíst tuřín, protože se to jedlo v mým oblíbeným seriálu, malinko laškuju s vegetariánstvám a takový kraviny. A bylo to jídlo chudých, tak by to nemělo být drahé. Ano, dalo by se to taky označit za superpotravinu, očekávám to tak na rok 2018, v roce 2020 s tím, že to osvěžuje srdeční čakru podle ajruvédské medicíny, a za jeden blbej tuřínek zaplatím majlant.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    VYHULENY_UFO: Zrovna sem s tím jdu. Ta zraje jak víno :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Helena Houdová: Nedokázala bych sníst maso tvora, který nechtěl umřít - iDNES.cz
    http://ona.idnes.cz/helena-houdova-rozhovor-08i-/spolecnost.aspx?c=A160525_160259_spolecnost_jup

    Řekněte mi jako propagátorka raw stravy i jako výživová poradkyně: jaké největší chyby při stravování děláme?
    Počítáme kalorie místo toho, abychom počítali chemikálie. Když sníte jakoukoli syntetickou chemikálii v jídle nebo pilulkách z lékárny nebo si ji dáte na tělo, ať už kosmetiku, nebo oblečení, imunitní systém na ni útočí jako na cizího vetřelce. Imunitní systém je strašně zaneprázdněný, vyčerpáváme si ho a jsme pak častěji nemocní. V roce 2005 bylo v rámci jednoho výzkumu zjištěno, že v jednom člověku je běžně přítomno 500 až 700 druhů syntetických chemikálií. Schválně říkám syntetických, tedy těch, které jsou vyrobeny člověkem. A nikdo ještě neudělal výzkum, co to způsobuje, když všechny ty chemikálie reagují spolu. To je asi věc k zamyšlení.

    Vy se jim tedy striktně vyhýbáte?
    Pokud je ta možnost, jím jen organickou stravu. Nevím, kde lidi vzali přesvědčení, že je dobré pěstovat jídlo jedy, pesticidy, herbicidy, atd. To mi hlava nebere. Mimochodem světová zdravotnická organizace umístila zpracované maso do stejné skupiny karcinogenů jako cigarety a plutonium. Věděla jste to?
    ...

    Co biomaso?
    Bude na tom o pár stupínků lépe, ale osobně bych stejně nedokázala sníst maso tvora, který nechtěl umřít.


    //takze zere maso sebevrahu?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VYHULENY_UFO:osobnostním rozvojem až taky alternativní medicínou. Primitivní šamani už dávno umí vyléčit všechny nemoci, to jen my změkčilý běloši si jejich práce nevážime.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHEALA: jeste k tomu pridej uzivani drog z nudy (obvykle obhajovano take osobnostnim rozvojem) a mas alternativniho picuse jak z ucebnice.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: užila jsem googlu a autorem je toxikolog Maurice Rabache.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: ten Francouz mi přijde jako zatraceně chytrej týpek. Tohle je fakt ultimátní :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GAISAKA: Kristuša.
    Došla jsem ke druhému odstavci a vzpomněla jsem si na svého lehce potrhlého gynekologa, kdysi jsme se u baru zakecali ve věci problémů světa a nějak přišla řeč na gardasil a spol., a nadával jak špaček, že jedna z těch vakcín je na dva typy toho viru, myslím cervarix, a že cesťáci od té farmafirmy mají obšlápnuté obvoďáky, zatímco gardasil je na 9 typů, a když pak ty dámy ve dvaceti přijdou s těma bradavicema a hrozně se diví, tak jemu nezbývá než vysvětlit, že ano, dva typy, to je asi tak 80 % infekcí, a ony holt maj těch 20, a že už to doočkovat nejde. A že teda jako když už nic jinýho, tak jsou ty genitální bradavice relativně časté a že jejich odstraňování a srůstání děr atakvůbec vzhledem k lokalitě bolí jak sviňa a že podle odezvy pacientek by pár tisíc výměnou za to, že by byly zproštěny těchto radostí, byl dobrý obchod.

    A když přelezu to tl;dr na téma útlak ze strany autorit (to je taky otřepané topos...), tak to kvílení, že lékaři přecinky sledují novinky v oboru a vědí, že očkování je ZLO - to ty novinky mají být Wakefield 1996? Od té doby se xkrát prověřilo teoreticky i prakticky, že očkování je lepší než vzteklina nebo spalničky (a taky levnější), když už jsme u toho.
    Taky se zopakuju: ne každý, o kom říkaj, že nemá pravdu, je Galileo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Funkce? Funkce!!!!!? Nejlepší dietní doporučení, které znám, zaznělo od jakéhosi Francouze: Střídejte toxiny. Myslím, že ultimátnější moudro vymyslet nejde.
    JAJITA: simtě, lidi si libujou, že džus je zdravá strava, tohle o nic horší nebude. A když někoho prostě nebaví to řešit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam