• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    SHEALA: ja :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: není ona miss, co se angažovala v charitě?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Eště jedna Houdová.
    Hrozivé proroctví Heleny Houdové: Z dětí budou autisté, 80% populace skolí rakovina! - Expres.cz
    http://www.expres.cz/...114015_dx-celebrity_kp#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc
    Já si fakt začínám představovat, jak z ní za deset let bude šílená prorokyně, která bude rozcuchaná chodit po ulicích a vykřikovat Kajte se!
    HARDY
    HARDY --- ---
    ZUZKAOU: no jasně, při překyselení organismu dochází ke kyselé egolýze, kterou se bráníme aktivní zásaditou egolýzou. Dochází ke zmýdelnění a očistě duše...

    Jinak taky koukám, že si udělala pěkný promo na wiki...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: Anzari je psycholožka, dělá holotropní dýchání - s tím že má výcvik u Grofa - je z té první generace, jako Míra Kašpar a nebo třeba Lída Chrášťanská. Jen teda to dělala dost na prudko, takže ty historky o rozjetých a neošetřených psychozách jsou o jejích frekventantech.

    No a je to hysterka.

    http://www.patricieanzari.cz/

    Cože? Aktivní egolýza? !!!?! !!!

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: Patricie Anzari má PhDr, čili to je ezopíča s titulem ze socíku? Si ji budu hýčkat jako osobu k nesnášení :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Simvás - v devadesátkách na ČRo jeli borci jako Patricie Anzari, Vlastimil Marek a spol. a to s vlastními samostatnými pořady.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ZOIDBERG: napadlo mě totéž :/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Pravda, dopřávají spoustu prostoru i kněžím a dalším travičům lidských duší.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: ČRo dlouhodobě jede ezo-ducho linku.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZOIDBERG: Brrrr no... kontakty vítězí nad etikou ...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    JAJITA: Jak mohou takové lidi zvát na veřejnoprávní stanici?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Houdová byla teď hostem Radiožurnálu.
    Fakt ezopyča :/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Chronický nedostatek B12 a jeho vliv na nervovou soustavu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    VYHULENY_UFO: ta je blbá, až to bolí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: tak cokoliv jiného má špatné vibrace, žejo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOODYCAT: Pazourkovým vrtákem,aby to bylo stylové.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Uz se tesim, az dojde na trepanaci lebky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Sladká pijavice lékařská
    http://sladka-pijavice.webnode.cz/

    Existují tři skupiny lidí, které si můžeme rozdělit do těchto kategorií:
    1. zdraví jedinci – využití pouze jako prevence, detoxikace celého organismu (př. Demi Moor)
    2. jedinci s dlouhodobými obtížemi, kdy pijavička sice nevyléčí, ale zato může jejich nemoc zbrzdit, stabilizovat její průběh a minimalizovat projevy
    diabetes mellitus
    roztroušená skleróza
    ekzémy
    lupenka
    neurologické choroby
    artróza
    3. jedinci, které pijavice vyléčí ihned při první kúře, nebo při opakovaném přikládání


    "...Pakliže nabydete pocitu, že jsem zapálená bioložka propagující pouze přírodní léčbu, není tomu tak...Již je tomu dávno, kdy jsem se dlouhá léta zabývala psychologií a sociologií, jsou to pro mne obory, které mě táhnou jako magnet, avšak není již tolik času ležet v knížkách a bádat nad existencí brouka... Na bakalářském studiu jsem již věděla, že jednou bych chtěla založit biofarmu na chov pijaviček a pomáhat lidem s jejich zdravím..."
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kvaky - totiž velké, žlutomasé tuříny budou až na podzim, teď jsou jen vodnice - takové ty bílé přerostlé ředkve co se prodávaj i s natí.

    Tuříny jsou skvělé a jestli je ukradne nějaká ezopiča, tak se naučím nějakou černou magii a vosolím jim to!

    https://www.facebook.com/Tu%C5%99%C3%ADn-m%C3%BDch-sn%C5%AF-136338903058734/?fref=ts
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam