• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Miluju tvuj autocorrect.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SIRIEN: a jinak tohle mi otevírá nůž v kapse. Oni bojují za svobodu se neočkovat, ale vytáhnout do boje proti svobodě se očkovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SIRIEN: nepotřebuješ předstírat zablokování studie. Stačí predátorský vědecký časopis http://technet.idnes.cz/...scopus-experiment-bealluv-seznam-pjl-/veda.aspx?c=A160603_140135_veda_pka
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNELA: Upřímně řečeno, já taky.
    SIRIEN: Bohužel, ono těch epidemií už pár bylo, myslím, že spalničky z Disneylandu se přetřásaly i v českých médiích, ale tmářům to nějak nestačí.
    SIRIEN: Já měla kdysi půlkilák, možná je ještě někde u taty v garáži, neb mi ji sebral.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: jestli chceš nášup, tak po přečtení tohodle sme s kamarádem chvíli řešili možnost pustit do éteru (přes nějakej mimibazar nebo fejsbůčkovou mami-skipinku) fake studii "od renomovaného lékaře, jejíž publikace v Science byla na poslední chvíli zablokována BigPharmou", která by "jasně prokazovala" pozitivní účinky požití 15 gramů rtuti důkladně převařené v homeopaticky očištěné vodě.

    Dávka pro děti je 5g, ale vzhledem k podobnosti imunitního systému rodičů a dětí se doporučuje aby proceduru nejprve absolvovali rodiče a následně dětem podali dávku upravenou dle vlastního pocitu po absolvování - při výrazné večerní únavě je vhodné ji snížit na 3.75-4.15g, naopak pokud se únava nedostaví, lze navýšit i na 6g. (To by mělo zajistit, že se žádný dementní rodič už nikdy nedostane k tomu aby to narval svýmu dítěti, taková etická pojistka proti collateral damage v celé věci, chápeš.)

    (abys to nemusela googlit, 15 gramů rtuti je něco přes 1 mililitr, smrtelná dávka u rtuti začíná na 0.1 mililitru)

    Z našeho plánu nakonec sešlo, protože jsme zjistili, že od doby co EU zakázala rtuťové teploměry by bylo těžké dát nějaký jednoduchý alter-kravkám-vzdorný návod na sehnání 15 gramů rtuti...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN: mám etický dilema a nemám tě ráda.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ojojojojoj... ten článek je výživnější, než by se zdálo.

    Společnost pacientů s následky po očkování žádá, aby bylo v ČR zastaveno očkování těhotných žen proti černému kašli. Prosazuje jako nejúčinnější ochranu před nežádoucími účinky očkování homeopatii.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CORNELA: člověk by si skoro řek, že by mohla bejt i trochu smrtelná, ty děti sice za demenci svejch rodičů nemůžou, ale tak mohlo by to na nějakou dobu udělat dostatečně varovné anti-PR všem dalším podobnejm dementům...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAR_TINA: V zahraničí už v nějakém takovém zařízení zajímavá epidemie proběhla, tak uvidíme, co tady.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    HWLLFFRDD: jooo, sesypat je na hromádku je pěkný pokus. Doufám, že mají samostatný vchod a jídelnu a nebudou jezdit na výlety.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Školka bez autistů asi
    Otevřela školka pro neočkované děti. Do běžných nesmí — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/.../regiony/1808822-otevrela-skolka-pro-neockovane-deti-do-beznych-nesmi
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    BERUSKA_CA:
    VYHULENY_UFO: A tím se jim argumentačně víc než zdatně vyrovnáte.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BERUSKA_CA: ja mam podobnou, ale lehci variantu "kdyby panbu chtel, abych zral travu, udela me kralikem" :D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja se u techto lidi dostanu strasne rychle na cernou listinu. Obvykle pote, co prohlasim, ze kdyby po me priroda chtela abych byla bylozravec, da mi bachor, cepec, knihu a slez.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: a média o tom mlčí!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VYHULENY_UFO: diagnóza: muž na vozíku je ovšem luxusní.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Na to jim kaslu, at se tady klidne cpou javorovym sirupem a stavou z cervene repy, ale ja s tim nechci mit nic spolecneho :D.

    TAPINA: Jeste nekde rikala, ze nechce jist neco, co nechtelo samo umrit. Takze mozna, kdyz od te zeleniny dostanes informovany souhlas s usmrcenim, tak je to v pohode.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    To se ale to bejlí musí škubat rovnou z keřů a ze země formou pastvy, aby to byla živá strava, ne? V které realitě je živé něco, co se utrhlo a týden to někde leží?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: hele, tyž bys měla pacientům mixovat smůtý ze špenátu, jahod a živých mravencům a odpoledne jim vypsat propouštěcí zprávy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VYHULENY_UFO: Jezis, to je pica.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam