• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    CORNELA: prostě nechtěj. že prej tyhle věci se sledujou spíš preventivně a většinou z toho nic není a že do dětí se zbytečně neřeže
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: ne, to snad ne!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: my tam stejně tak plus mínus třikrát do roka musíme kvůli ekzému, a pokud si přitom chce prohlédnout i záda, budiž jí přáno. před ukončením růstu mu neškodný pigmentový névus, který se jen sleduje a je nepravděpodobné, že by z něj něco bylo, nevyndají, mluvila jsem s ní o tom.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nature's Raw Organics: Finally!! 100% Raw,Organic, VEGAN BABY FORMULA
    http://naturesraworganics.blogspot.cz/2012/07/finally-100-raworganic-vegan-baby.html

    kokosová voda
    mandle nebo konopné semínko
    chia
    datle
    vitamín D3 v tabletkách
    sušené červené bobule v prášku se stévií
    sušené listí s toxickou aloe vera
    kapky proti zakyselení obsahující hydroxi draselný, sodu draselnou a jedlou sodu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA: to bych to nechala odstranit hned, než to pořád fanaticky mazat a každý rok se táhnout na kontrolu.
    Ale jsou lidi, co mažou sobě i dětem obličej a ruce v květnu na cestu do školy.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: já dítě krmím Vigantolem, jde do puberty, slibují prudký růst, bude to potřeba.
    ale OF ho mažu taky, najmě záda, má tam jakýsi pihoútvar, který chce kožařka aspoň jednou ročně vidět dermatoskopem (resp. chce ho vidět pokaždý, když tam přijdeme, a máme už kvůli tomu přijít aspoň jednou ročně). ale nějak víc to řeším až od chvíle, kdy se s tím dermatoskopem vytasila, nehysterčím od začátku
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: To by ho nejdřív musela mít dostatek matka. Plus taky to vystavování slunečnímu záření, které dnešní většinový kojenec prakticky nepozná. A zrovna v tom nejmenším věku dokáže deficit podle nejnovějších poznatků napáchat nejhorší paseku, dost možná i ten vakcínám připisovaný autismus. Vitamin D je důležitý pro raný rozvoj mozku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    (přemýšlím jak moc se mi chce hledat, jestli existuje veganská umělá kojenecká výživa a nebo recepty na domácí veganskou UM
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: tak kojenci by ho měli mít v mlíce, ne?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: Jo, jenomže dospělých. Dávat to dětem, nebo dokonce kojencům, to už je zas problém.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BALAENA: počkej, vždyť na dávky Dčka přísahá spousta alternativců. I když většinou je to ta nebýložravá část a tuším že ona křivice bude mít co společného s rostlinou stravou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA: k tomu připočti fanatický mazání krémem s faktorem 50+ i na cestu do školky a do práce.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    CORNELA: a když se v mateřský diskusi pokusím naznačit, že v našich zeměpisných šířkách by se aspoň v zimě mělo dávat Dčko až do ukončení růstu, jsem za agenta farmafirem.
    jasně, Merck by zkrachoval, kdybych si ten Vigantol nekoupila...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: ehm, to s těmi těžkými postiženími nebývají bioženy, ale křesťanky, kde to je součát údělu a utrpené pro Krista.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: vzhledem k tomu, jak moc je u nás hlídáno zacházení s dítětem po narození, tak počet nevyšetřených dětí budou desítky (?) a tak je pravděpodobnost výskytu minimální.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORNELA: a my na ně sbíráme víčka! Jinak teda si myslím, že postižených dětí kvůli zanedbaným vyšetřením zatím nebude nějaké extra množství, ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: obraz dítěte jak příroda chtěla je povětšinou mrtvé dítě - takové to z 10 sourozenů se dospělosti dožili tři.

    V okamžiku, kdy ony komplikace nastanou ovšem patrně ony přírodní bohyně nenechají přírodu konat své dílo, ale nechají dítko zachránit s následky...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: otec je ročník 58 a plínu navíc i nějaký "divný strojek" na kyčle měl. Takže u nás je pravděpodobně obraz dítěte, jak příroda chtěla, zapomenut.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: ono je potřeba, aby se to nějaké takové fakt posralo a pak hlasitě vystupovala s postiženým dítětem v televizi. Jinak jim to nedojde.

    Co vím, kontrola kyčlí se dělá minimálně od 50. let a díky tomu spousta lidí není pokřivených, špatně a bolestivě chodících. Mít to dítě následky, tak bych pochopila i odebrání sociálkou.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: hele já pochopím a polituju rodiče, kterým se dítě utopí v bazénu nebo vběhne do silnice. Ale tohle, tohle ne. Nechat rozvinou těžkou nevratnou retardaci, protože "mi nikdo nebude říkat, co mám se svým dítětem dělat", to je prostě obří hřích.

    Přijdou mi jak zastydlí puberťáci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam