• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Zvířátková voda. Lichtmatrix® Laboratorium München. K péči o zvířata.
    http://paprsky1.com/obchod/lichtmatrix-laboratorium-munchen/zviratkova-voda.html

    Pro domácí, užitková i divoká zvířata pro pravidelnou podporu i prevenci.
    Zvířátková voda je 100% ekologická: zcela bez přísad.
    Zvířátkovou vodu lze volně používat v biologickém a ekologickém zvířecím chovu.

    Zvířátková voda sestává z čiré vody s technologií světelné matrice Lichtmatrix®-Technologie.


    850 Kč,,,
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    nalezeno na twitteru, pořadatel zatím neznámý.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORDESCU: kurva proc na kolejich?


    Masarykova kolej

    Thákurova 1
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    Pokud je toho na vás moc a máte pocit, že potřebujete vzpruhu... neklesejte na mysli, za pouhých 130 peněz na sebe můžete nechat půl hodiny zírat mistra. Žádný kecy, duchovní povznesení skoro zaručeno. Tisíce vyléčených dopisů!

    Events. Braco
    http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/248/

    Pohled tak mocný, že funguje i po streamu (ale ne ze záznamu)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VYHULENY_UFO: V takovýchto případech se to asi čte jako duc-hovno, ne?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim kam s tim

    Okultní vědy, konspirační teorie a další duchovno |
    http://nazory.ihned.cz/komentare/c1-65545940-okultni-vedy-konspiracni-teorie-a-dalsi-duchovno
    Nestačíte zírat. Asi to leze z nějakého gene… pardon, Generátoru Osvícených Mouder. Fraktální podstata kvantového pole mysli, tekutý křištálový proteo-glykanový matrix, zářiče konstruktivní energie čchi, prosvěcování čakry zvukovým polem, jemnohmotové vibrace, pátá dimenze, energetizování orgánů, prána, astrál, bytosti světla, tralala… A jedou! Co na tom, že to nedává smysl. Stačí se tvářit dostatečně zasvěceně a vědoucně, a máte je. Totiž následovatele.

    Milé na téhle ezoastrosvoloči je, jak kolegiálně drží pospolu. Neviděl jsem, že by prodavač harmonizačních obrázků na mikrovlnku nadával otvíračům brány prány. Kdepak. Hezky se navzájem podporují. No, je to logické - vaším klientem je lehce akcentovaný jedinec, na kterém je nejdůležitější to, aby věřil na víly, anděly, glykanové matrixy, fraktální tachyonovou mysl a čištění čaker pomocí vibrující vody. Jakmile mu začnete říkat, že někdo jiný, kdo mu povídá třeba o posvátných geometrických tělesech, je jen obyčejný šizuňk, může se snadno stát, že přestane na ezoteriku věřit, dokonce zapochybuje o tom, že jeho Vědění je opravdu Hluboké, a už nikdy nic nekoupí.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    PATISLAV: To je důsledek amatérského překladu z angličtiny
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MAR_TINA: no, pěkně, píše trochu jako hotentot.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: náhodou oceňuji, že to napsal a zveřejnil. V celku pěkně popsal blud detoxu a celkovou demagogii vyznavačů.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    SADAKO: racionalizace je mocná čarodějka ;)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    ZUZKAOU: LOL
    I když čas od času docházelo k nějakým selháváním – neustálý hlad, podvýživa, slabost, únava, špatný vzhled, žluté fleky před očima, hemoroidy, dezorientace a dokonce selhávání srdce – vše bylo odůvodněno probíhajícím detoxem.
    Hemoroidy jako součást detoxu!!!
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ZUZKAOU: Tak od čeho máme zdravotnictví a zdravotní pojišťovny, že jo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MANFRED: no tak vzhledem k tomu, že je veganem co se bojí oleje a furt věří na detox, tak ještě párkrát v té nemocnici zkončí. Nevěřím, že suplementuje.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ZUZKAOU: Určitě to dělal špatně. To se stává i u nás buřtariánů, že někdo dost nečte literaturu a neřídí se chytrejma radama, ale jsou to vyjímky.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: https://www.sciencebasedmedicine.org/?s=battlefield+acupuncture
    ZUZKAOU: a pak mi lidi vnucovali nějaké hnusné-hnědé-šutry, protože jsem ryba nebo veverka nebo co a tohle je můj měsíční kámen a vyléčí mi lepru a břichabol.
    TAPINA: jo, vyrovnanost typu půl hodiny židům, půl hodiny Hitlerovi.
    TAPINA: podělanej porod může být z hlediska zdraví matky asi tak veselý jako průstřel břicha. A v tom se topí dítě. To není zrovna snadná situace.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SHEALA: takže naopak by měl být uložen do lednice, aby trochu zchladil hormony :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TAPINA: informatik se bouří a dožaduje se výběhu :)¨
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HARDY: Já bych informatika radši skladovala někde v kleci, jeden nikdy neví, co ho popadne.
    HARDY
    HARDY --- ---
    MAR_TINA: už nevím kde, jsem zaznamenal dotaz z publika "zda je vhodné informatika skladovat v lednici, kde se vyskytuje elektromagnetické záření a jak je obecně chránit před všudypřítomnými vlnami."
    Závěr debaty byl, že by se skutečně voda s přidanou informací neměla uchovávat v lednici.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Věděli jste, že na homeopatika se nesmí sahat, aby fungovala? :)
    Jojo, rituály musí bejt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam