• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    HARDY
    HARDY --- ---
    SARGO: určitě to bude kombinace obojího, nicméně já asi souhlasím s tím, že to je infekční. Hodně tam zapracuje referenční skupina sousedek/kolegyň/atd.., kterou v menších obcích jednoduše nevyměníš. Naopak s léčbou to taky funguje, měli jsme v hospodě ženskou, která vytahovala MMS, kecy o zásaditym citrónu a Plzni, dokud jsem se jednou trochu nenaštval vtáhnul do debaty další lidi, který se jí vysmáli, přinesl pH papírek vyhrál 10 Plzní od jejího manžela a od tý doby pár věcí taky přehodnotila.

    Nicméně já bych to těm lidem za každou cenu zase nebral, oni jsou šťastní, že jim svět dává smysl, tak proč jim to brát. Dokud chodí k lékaři, poslouchaj ho, neodrazujou jiný lidi od péče a utrácej za to peníze, který můžou utrácet, tak pro mě za mě...
    SARGO
    SARGO --- ---
    HARDY: Hádám, že prvotní NÚ bude vyluxovaný účet, takže na další se nedostane :-D

    Stejně je to hrozný pozorovat, jak se z příčetné ženské stává s postupujícím věkem pořád větší ezo-cvok. Nedá se to náhodou někde chytit jako bacil? Nebo je to jen zákonitý vývoj určitého mentálního založení? Mělo mi být podezřelé, že si tajně kupuje Blesk a má doma pod postelí sadu na výrobu koloidního stříbra? A nedá se to třeba nějak homeopaticky léčit? :-D
    HARDY
    HARDY --- ---
    SHEALA: naopak, je to docela silnej emetogen. Kdo umí indiánsky, tak si to přeloží z názvu :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HARDY: bez googlu tipuju, človek se vysere z podoby?
    HARDY
    HARDY --- ---
    SARGO: no tak ono pravidelné užívání ipacacuany by jistě k úbytku hmotnosti vedlo, ale za jistých NÚ :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    "Hele, koupili jsme si s babičkou tyhle pilulky na hubnutí... nechceš je taky zkusit?"
    (Tvářím se statečně.) "Zajímavé. Co to je?"
    "Nějaká jihoamerická bylinka. Indiáni to používají běžně."
    "A protože jsou hubení, tak to určitě zabere i na nás!"
    "Jé, ty to znáš?"

    Nechám se vydědit a propláchnu si DNA savem.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    SHEALA: mě tam zase chybí nápis obchodní sdělení :p

    na druhou stranu horní komentáře k článku jsou až podezřele příčetný
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORDESCU: vidím problém v tom, že ta paní tohle vidí jako přínos: "Celých dva tisíce let nebyly tyto základní premisy rozporovány a neustále jsou jen rozvíjeny."
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: "Cosmodisk? Máňa říkala, že to je na nohy a na záda, ale já zjistila, že to je hlavně na píču" :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CORDESCU: Takže k Elekové a Strunecké ještě Bendová. Dobrý vědět....
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    Problém je v omezenosti lékařských špiček, říká odbornice na čínskou medicínu | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...ice-na-cinskou-medicinu-1wn-/zpravy-domov.aspx?c=A170517_131836_ln_domov_sk
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    co byla největší exotika nebo bizar, se kterým jsi takhle experimentovala?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HARDY: to je smutny....

    HARDY
    HARDY --- ---
    Terapie rázovou vlnou a biologická léčba, chirurgie | Osteo Klouby Klinik
    http://www.klouby.com/
    Tohle na mě dneska vyskočilo na FB, moc se mi třeba líbí infuze viaminu C za 1500,- s tím, že jsou doporučovány 4. A celkově mi přijde, že to mají zpracovaný moc pěkně - tohle je vyšší dívčí alterna.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TAPINA: po trech prej.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    TAPINA: že totiž s robětem na plazmu už několik týdnů chodím, plexr - plazmová excize, v jeho případě bradavice podrůstající pod nehet. a marně jsem se snažila si představit, k čemu by mohl být plexr dobrý u léčení spály nebo neštovic
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    TAPINA: myslíš medvědici? od momentu, kdy spolkla homeopatii i s navijákem, jsem si uložila dobrovolné moratorium na diskusi s ní o medicíně
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BALAENA: To je přístroj na tu biorezonanci, co se teď na to někdo ptal v Mateřství, ne? Já už ani nemám odvahu tam odpovědět, že je to kravina, protože tomu věří lidi, do kterých bych to v životě neřekla.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    PATISLAV: co je plazmový generátor?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam