• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DAVE_PAGE: doufám že ne. Ale utrpěla jsem v pátek přednáškou dvou absolventek vysokoškolského studia o výživě ze zemědělky o tom jak jsou prospěšné fermentované potraviny a bylo tam hnití i toxiny. Tedy v té části co jsem slyšela, na většinu jsem se raději vzdálila a úpěla jsem na baru....
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    ZUZKAOU: a to "hniti" je tedka nejakej trend? Jeste jsem na to nikde nenarazil. Odkyselovani uz tolik nefrci, tak se hleda neco jineho?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: Mně to přijde dost dobrý (kdyžtak sem pak hoď odkaz na finální verzi, bude se hodit jako střelivo po blbcích). Ještě bych tam třeba nějak zakomponovala rychlost obnovování střevní sliznice, protože ono se logicky dost těžko něco usazuje na povrchu, který se neustále velmi rychle odloupává a odjíždí pryč.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kdyby se vám chtělo zkontrolovat, jestli neplácám v rámci osvěty moc velké voloviny, případně jste věděli o nějakém pěkném zdroj k napsaným tvrzením že ve střevech nic nehnije, neplesniví, neusazuje se a není potřeba je detoxifikovat, tak budu ráda. Pište to prosím do komentářů v textu.

    korektura jazyková ještě proběhne.

    Co všechno střevo nedělá - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/document/d/1PN_p8aBNlnCqAHphjbYEhV8WetpIwN4TKbsxYfa0TU8/edit?usp=sharing
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    POZITRON: ale jako Rüdiger Dahlke sem patří včetně kompletního díla. Já ho neznala a kdosi mi radil, že když mám henty psychopotíže, tak jsou tam myšlenky, které bych mohla shledat zajímavými - ale jsou to sračky tohoto typu.
    HARDY
    HARDY --- ---
    ZUZKAOU: "cukr v hlavě" jestli myslíš tu povedenou irisdiagnostiku malýho dítěte.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    POZITRON: má inzulín na mozku - to bylo onehdá v černé kronice...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    POZITRON: Už to chápu. Kamaráda, co si píchá inzulín od sedmi let, doma neměli rádi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VYHULENY_UFO: ...a v pondělí nad ránem se vrátí s kocovinou?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    POZITRON: a cukrovka mi v sobotu odesla....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Komentář: Chvála chemoterapie aneb zapomeňte na alternativní léčbu rakoviny – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...ente-na-alternativni-lecbu-rakoviny/sc-870-a-190486/default.aspx#articleStart
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    cukrovka je stav mysli, kdyby to nekdo nahodou nevedel :)
    [ SARKALINA @ POROD ... Jaké jsou vaše zkušenosti? Úžasný zážitek? Nebo se z toho chcete vypovídat? ]

    SARKALINA --- --- 10:34:33 23.3.2018
    3 odpovědi (-13)+-#⇥
    XMARGE: porovnavas neporovnatelne. je mi lito, ze mas s cukrovkou takovouhle zkusenost a doufam, ze se to obeslo bez nasledku.

    jinak pokud by si nekdo chtel rozsirit obzory, tak R. Dahlke popisuje cukrovku z pohledu psychosomatiky takto: za cukrovkou se skryva nepriznane prahnuti po naplnene lasce, spojene s neschopnosti prijimat lasku, vpustit ji zcela do sebe a take neschopnosti lasku davat. Je to velky a krasny zivotni ukol, otevirat se lasce na vsech urovnich - telesne, dusevni i duchovni; dobrym pocatkem muze byt vetsi snaha chapat sebe i druhe. poznat brani a dvaani jako dve strany lasky a nachazet mezi nimi vyrovnanost.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Dva indičtí homeopaté si hráli na doktory a „léčili“ rakovinu. Skončili za mřížemi – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...na-doktory-a-lecili-rakovinu-skoncili-za-mrizemi/sc-870-a-192310/default.aspx
    Kontroverzní magazín Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine, zaměřený na „alternativní medicínu založenou na důkazech“, minulý měsíc stáhnul článek o tzv. psorinové terapii z roku 2011. Jako důvod uvedl „obavy ohledně etiky, autorství, kvality příspevku a zavádějících výsledků“.

    Psorinum je homeopatikum připravované z roztočů zákožek svrabových a pravděpodobně i hnisu a strupů, které by mělo aktivovat imunitní buňky (například makrofágy) a vyvolat tím „komplexní protinádorovou imunitní odpověď“. Samozřejmě za předpokladu, že je správně naředěno…

    Dotyčnou studii vytvořili Ashim a Aradeep Chatterjeeovi – otec a syn, kteří v Kalkatě vlastní a řídí soukromou kliniku Critical Cancer Management Research Centre and Clinic (CCMRCC). Respektive řídili. Oba pánové totiž loni byli zatčeni kvůli tomu, že nemají potřebnou kvalifikaci.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    RIMSAK: zkus nejprve internetový obchod, vyhneš se i kontrole z hygieny!
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    VYHULENY_UFO: kdo mi pomůže založit restauraci, kde se bude za 5400,- obědvat prána? Je
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: zasrany falesny guru, ktery ovlada svy lidi skrz psychedelicky drogy... ale co sem tak slysel od strakonicaku, docela slusne mu to nese i pres vsechny jeho afery. lidska blbost je nekonecna. navic je uz globalizovanej, mrkni na jazykovy mutace.

    Petr Chobot - Aktuality | Petr Chobot
    http://petr-chobot.eu/cs/
    CDR
    CDR --- ---
    VYHULENY_UFO: on to není ani tak smažka, jako zasraný falešný guru. Má (nepřímo?) na svědomí několik sebevražd svých "žáků".
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CDR: ty vole, tahle psychedelicka smazka je snad nesmrtelna. kolik generaci debilu uz ovlivnila? :D
    CDR
    CDR --- ---
    travič chobot teď nabízí xenonové seance.
    1500 kč za půl hodiny :)
    Xenon sice zřejmě nějaké účinky má - prý ho používají i ruští sportovci (ač inertní, má stimulovat výrobu EPO v těle), ale chobot jím otevírá vědomí a regeneruje celé tělo

    https://www.facebook.com/PetrChobotBiologTerapeut/

    Xenon má jako vzácný plyn zcela unikátní fyzikální a chemické vlastnosti. Jeho používání otevírá zcela nové možnosti v medicínsko-biologické praxi. Má nulovou toxicitu a současně se rozpouští v biologických roztocích a snadno prochází buněčnými membránami. Má schopnost jedinečným způsobem působit na fyziologické a buněčné procesy.

    Xenon-Terapie
    https://xenon-terapie.cz/
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    PISKVOR: Já taky děkuju, zrovna jdu do jedný krabice dávat nový CPU. Nebo ne, tohle je dobrej důvod si to nechat na jindy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam