• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SILVEIG: já na chemtrails nevěřím. Klímová možná na chemtrails věří. možná tomu věří spousta lidí, ale jsem ráda, že se za to nezavírá do uzavřených oddělení psych. zařízení. maucta!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    https://www.joalis.cz/cs/news/detail/657

    Nepochopení se v pořadu objevuje i co se týká chemického rozboru kapek Joalis. Informační preparáty jsou založeny na zcela jiném principu: na přenosu informací, ne na obsahu účinných látek v roztoku. Naše svědomí je z tohoto hlediska naprosto čisté. Stojí za námi nejen stovky terapeutů, kteří se řízené a kontrolované detoxikaci věnují, ověřené klinické studie, ale hlavně desetitisíce klientů, kterým během 20 let naší přítomnosti na trhu tato metoda pomohla.


    Sem s těma klinickejma studiema!
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    :D


    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SILVEIG: já mám taky rodiče ráda a vážím si jich, i když s nima v lecčem nesouhlasím
    né já nechci být obhájkyní paní Klímové. jen jí zas nechci nasazovat psí hlavu. nicméně bych na jejím místě se zdržela diskusí o chemtrails :) teda zdržela bych si vůbec jejího způsobu podnikání. zvláštní, že nedomyslela důsledky, že tu naštěstí máme média, která upozorní na nepěkné věci, i když nejsou v rozporu se zákonem. podle toho kolik povyku v médiích ten dokument vyvolal, Klímovou to dost zdiskredituje. njn tak dlouho kecáte kraviny, až ten pohár prostě přeteče
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    vykaď se z nemoci!
    Vykaď rakovinu! ČT odhaluje praktiky terapeutického zařízení známé lékařky - Vitalia.cz
    https://www.vitalia.cz/...vinu-dokument-ct-odhaluje-praktiky-terapeutickeho-institutu-zname-lekarky/
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SILVEIG: nenarazila. tak sem hoď zdroj, ne?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: ten jsem zatím nezkusila, já jsem zvyklá na Romana Svobodu. dnes byl vtipný, když mluvil o podvodném stavbyvedoucím jménem Zbořil, co spíš stavěl vzdušné zámky, zanechal dluhy, množství nezaopatřených dětí a smutných milenek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    na uklidnění mi pomáhá kanál Prima Krimi, tam je jistota čisté mrtvolky a jednoznačně vybájeného příběhu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    no nic, teď dávaj pořad Na stopě, to mě trošku zklidní
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    Klímová venku na cigárku docela vostrá :) jako břitva. ale ona jí krutilová doporučí nějaký ty milence, třeba toho pupkatýho troubu, co si hraje s elektrickým proudem :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: má ráda prachy, no já bych se k ní léčit nešla

    tý dam tavarytam taptadam tydyptitam :))
    Když tělo volá o pomoc - Mgr. Lenka Krutilová (dotazy) - 1. část — Sama doma — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...obsah/440460-kdyz-telo-vola-o-pomoc-mgr-lenka-krutilova-dotazy-1-cast
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tohle celé organizovat, tohle vyučovat v kurzech, je prostě podvod. Mít v baráku "ordinaci" s přístrojem, který dělá píp je prostě špatně. A přitom zároveň pracuje jako lékařka a terapeutka.
    To zvaní do Tv a rozhlasu je taky ukázka, jak neumí filtrovat hosty, jen berou senzace.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MAR_TINA: očekávám, že se ke kolegům Klímová vyjádří. přecejen si ji zvou do ČT i ČRo a leckam jinam. jinak u ní jsem zatím na odborné zhovadilosti nenarazila, jen mi není moc sympatická projevem
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Spalničky: největší biomatka je stát | Peníze.cz
    https://www.penize.cz/zdravotnictvi/336166-spalnicky-nejvetsi-biomatka-je-stat
    -- má to něco do sebe...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: tak to bylo víc k poblití než jsem si dokázala představit.

    Ale vršek pyramidy budou Mudr. Jarmila Klímová a její manžel dle obchodního rejstříku.
    Může se jim něco stát? Dosáhnou na ně zákony?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    to bylo hustý :) paní Krutilová... už ten její projev je varující. celkově působí jako píča s prominutím a zřejmě bájně lhavá
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ČT1 Obchod se zdravím.
    Uf :/
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RAHUF: tak oni neexistují ani ti parazité
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ZUZKAOU: Což o to, on neexistuje ani Národní institut parazitologie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam