• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JAK TO JE S BIOREZONANCÍ? Vynálezci, historie a čínská medicína - FAKTA VÍTĚZÍ #10.1
    https://www.youtube.com/watch?v=rK21o5gHSd4
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ludmila Hamplová - Hoaxy v medicíně (Pátečníci 15.6.2018)
    https://www.youtube.com/watch?v=7NfV3omWwd8
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PETRA848: no co - dostala diagnostiku histrionská porucha osobnosti .Vygooglila si, že poruchy osobnosti jsou neléčitelné.

    Tedy že se pacoš při dostatku sebereflexe může naučit to zvládat. Normální psychoterapii jí určitě psychiatři doporučili. Ale proč by tam chodila, když přece není blázen. Takže jí to kineziolog svedl na potrat prababičky. Juchů.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PETRA848: no tak přesně pro tyhle případy, co si jednou zmastěj a už maj paranoiu, že dostali toxickou psychózu díky karmickýmu zatížení z minulýho života, by měly podobný kliniky fungovat, aby to nemuseli řešit normální praktici.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PETRA848: jenom dukaz, kam vede uzivani drog. na nyxech a internetech je hromada lidi, ktery si dali jointa/ekstosku nebo tripa a od ty doby vedi, jaka je ta jedina prava pravda. alternativni.

    //psychedelickych smazek, ktery souhlasi s okupaci krymu a kteri vi, ze destrukci dvou vezi svetoveho obchodniho strediska amici vymysleli uz behem vystavby, je plnej nyx...
    PETRA848
    PETRA848 --- ---
    https://ona.idnes.cz/...unkova-petice-obchod-se-zdravim-fgn-/zdravi.aspx?c=A180720_130131_zdravi_jup

    Alžběta si poprvé zapálila jointa, když se na chalupě učila na maturitu. „Měla jsem pocit, že jsem nahlédla do sebe a zděsila jsem se,“ vzpomíná.

    „Koukala jsem se do zrcadla a můj obraz v něm byl nepřátelský, nenávistný, až jsem se ho začala bát. Když to odeznělo, zůstal mi pocit, že je ve mně něco zle, musím pátrat, odkud to pramení,“ pokračuje.
    .......
    „Od klasické medicíny jsem odešla se spoustou psychiatrických diagnóz s tím, že jsem nevyléčitelná. Nezbylo mi nic jiného, než zkusit alternativu.“
    Zdroj: https://ona.idnes.cz/...unkova-petice-obchod-se-zdravim-fgn-/zdravi.aspx?c=A180720_130131_zdravi_jup
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: dle meho ucitele biologie nejlepsi antikocepce mezi kolena je aspirin. ale mozna se to lisi podle krajin.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ZUZKAOU: tak upřímně si spíše představím sex s česnekem mezi kolenama, než takovým čerstvě oloupaným/rozmačkaným na sliznici, no...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SANTAL: mezi kolenama?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    31STITCHES: ve vagině? To asi jo... ale jinak nesmysl; zejména pokud to jedí oba. Čich dost rychle akomoduje.
    31STITCHES
    31STITCHES --- ---
    SANTAL: jedina rostlina kterou znám a která spolehlivě funguje jako antikoncepce je česnek... ideálně v nějaké pomazánce
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TRISSIE: a když jeden onemocní, tak si to ten druhej dá 24/7.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Coca-Cola, citrón, plastové vrecká – takto sa ešte aj v 21. storočí chránia ženy pred neželaným tehotenstvom – Denník N
    https://dennikn.sk/...akto-sa-este-aj-v-21-storoci-chrania-zeny-pred-nezelanym-tehotenstvom/?ref=tit

    V Angole je zase rozšírený mýtus, že tehotenstvu zabráni, ak žena vypije po sexe plechovku Coca Coly a dá si k tomu dva aspiríny. V Jemene napríklad ženy na piaty deň menštruačného cyklu pijú nápoj z mangových kôstok alebo skonzumujú surové vajce, ako „antikoncepcia“ sa používajú aj rôzne byliny, korenia, rozdrvené kamene či mechanické prekážky (v Tadžikistane napríklad kúsky kuchynských hubiek, ktoré si ženy zavádzajú do vagíny), v jednej z filipínskych provincií zase až 74 percent tínedžerov verí, že ak žena po sexe skáče hore a dole, neotehotnie.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jeseník na vás.... ale zase kdo se tam bude stěhovat, tak i jen jako praktik často od města dostane slušný barák a v nemocnici ho budou vítat i za sebemenší úvazek jen tak pro zábavu.

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TRISSIE: věř mi, ze v Rakovníku to nebude o moc jiné :)
    CNV
    CNV --- ---
    TRISSIE: Vida, recept na přirozený porod bez zásahů :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TAPINA: tak je jasný, že když tam máš doktory, co naposledy vlastní postel viděli před týdnem, že si tě nebudou všímat, co to jen půjde a potom ještě chvilku dýl!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TRISSIE: A to tam leckdo jezdí rodit z Brna kvůli skvělému přístupu, prosím pěkně.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: tak jako tak to bude rozhodně zajímavá nemocnice.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: ale furt je těch sedm ještě uvěřitelných/proveditelných, ovšem ti dva neonatologové... to musí být radost.
    ZUZKAOU: já vím, mám rodinu kus odtud. Ale furt, neonatolog musí být v porodnici k dispozici 24/7, což si fakt nedovedu představit ve dvou lidech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam