• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi mi na to chyběj buňky, ale tuhle potřebu vyššího smyslu/řádu vážně nepobíram. Přesvědčení o tom, že všechno je chaos, entropie nás všechny semele a Bůh je mrtvej pro mě znamená volnost a svobodu. Ale to už zabrušujume od pití sava hodně hluboko do teologie.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MAR_TINA: Učení o reinkarnaci je jedním paradigmat, skrz které člověk vidí svět a naplňuje ho smyslem. Věci se nedějí chaoticky a bez příčiny, ale stojí za nimi nějaký vyšší řád.
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    MAR_TINA: ani ne - to až když se to přetáčí na ovečky. Spíš koncepce mechanizmu oddělení subjektu od reality - na základě čeho soudíš, že jsi tady?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAR_TINA: Aby se naše svědomí samou čistotou blejskalo jak psí kulky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NATAKA: očekávám, že karma je ve východní filozofii podobenství na něco a protě máme být hodní kluci a holky.
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    MAR_TINA:
    SALVATOR: však mě to je jasný a proto taky píšu... pestřejší je pak diskuse :-) pro mě má karma svůj význam neb jsem studoval i filozofii východní. Víte třeba, že jí můžete rozdělit na hrubou, jemnou a příčinou? A každá z nich se pálí docela jinak a některé kousky anuvamaly (příčinná) se nedají spálit za života vůbec. Takže řeči o úplném vyčištění jsou taky nesmysl.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NATAKA: Z pozice radikálního materialisty si dovolím tvrdit, že nejnesmyslnější řeči kolem karmy jsou všechny ty, který vycházejí z premisy, že karma existuje.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAR_TINA: nebo když máš blbě seřízeno a blbě odvětráno. Pak si stačí ve vaně stoupnout
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NATAKA: já si spálení karmy neumí představit. Tak trochu proto, že jediná karma, kterou si umím představit, je tato:
    Tam naopak umřeš, když přestane hořet a nepřeruší se přívod plynu.

    NATAKA
    NATAKA --- ---
    MAR_TINA: když ono je kolem karmy tolik řečí nesmyslných... jako třeba mem, že když se spálí veškerá karma, tělo se automaticky a zázračně uzdraví. Což je blbost... klidnou smrt to ale zajistí bezpečně.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NATAKA: tak v okamžiku, kdy po dodržení všech uvedených postupů zde
    CNV: umřeš na rakovinu slinivky a to umřeš, musí onen léčitel najít důvod, proč jeho super postup, lepší než medicínský selhal. A to najde v tobě, vždyť to už v tom seznamu předesílá.
    NATAKA
    NATAKA --- ---
    MAR_TINA: proč myslíš, že to nedokážeš? A komu bys chtěla dokazovat, že máš "čisté svědomí"?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: tak žes čistila karmu poctivě, to nedokážeš
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CNV: už nejsem na mobiilu, tak se rozepíšu.
    V celém textu lze číst náznaky důvodů, proč to nevyjde. Musí chtít pacient. Nesmí mít chemo. Krom bylinek, diet a sava ještě zóny, duchovno a karma. Prostě 16 důvodů proč 15 pacientů by sice vyléčilo slinivku, ale stejně pošlo.
    Oni už podsouvají objektivizaci selhání metody léčby předem.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CNV: a propíchnout dubovým kolíkem.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ZUZKAOU: Ja vedela, ze budu te otazky litovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: myslíš úraz hlavy, protože nechtěl jíst houby ?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    STENNY: tak jsou úrazy, které někdo čekal... takové většinou zahrnují nějakého toho pozůstalého, co truchlí, akorát když ho u toho někdo vidí :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    HWLLFFRDD: Aj těžké kovy!

    CNV: Okouzlilo mě "zemřeli pak na úraz, který nikdo nečekal." Asi bych potřeboval statistiku úmrtí po úrazech, které všichni čekali.
    Dost mi to připomíná kauzu s diabetickým dítětem a očistou, která ho měla zbavit závislosti na inzulínu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VYHULENY_UFO: :)
    pomohla mu až láska kamarádu, tak buď zatracoval homeopatii nebo koks. Ale kamarády zjevně preferoval :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam