• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NIMATEK23: Já mám na vnitřní straně tý bubnový brzdy takový napůl zašroubovaný šrouby, který se daj vyšroubovat a zašroubovat o závit vedle, čimž ty pakny zatáhnou. Jednou jsem si vlastní blbostí úpálil startér cestou na mejdan, napadlo mě to roztlačit, což jde blbě, když to je zabržděný, ale tohle pomohlo. V tý době jsem nevěděl, že ta ruční brzda je jenom na zadní kola.
    MELDA
    MELDA --- ---
    NIMATEK23: Hmm, ja si pamatuju, ze tohle nam kdysi udelalo u Spanelaku na busu, vse se nafoukalo, ale rucka nepovolila, protoze to byl bezpecnostni prvek pri otevrenych dverich busu. Tedy dokud se jednou dvere nezavreli, tak brzda nepovolila. Ale pochybuju, ze tohle tam nekde bude. Ten bus mel samozrejme vzduchovej okruh spilecny, jak na dvere, tak brzdy.
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    MELDA: Jo, dopředu i dozadu, z lehka i ostřeji, jednou i vícekrát...
    MELDA
    MELDA --- ---
    NIMATEK23: A neskusil si svtim "cuknout" i pres tu brzdu?
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    Iveco Magirus 120-17. Nechce se mi odblokovat parkovací brzda. I když se po nastartování auta vše v pohodě "navzdušní", auto si (na předepsaných osmi barech) klasicky foukne, ale auto se nehne z místa. Řekl bych že po zatažení ručky slyším její vypnutí, zhasne i bezpečnostní dioda na palubce, ale nic. Zkusil jsem pomocí vzduchojemů vše úplně odvzdušnit, jestli v systému nebude voda která by mrzla a dělala neplechu (někdo mi kdysi něco podobného radil), vše se poté po nastartování krásně zpět natlakovalo, ale žádná změna. Měl by někdo nějakou jinou radu krom sundání kola a omlácení bubnu?

    Auto stálo cca asi jen necelé tři týdny, sice na horách u Jánských Lázní, ale neřekl bych že tady nějak mrzlo. V minulosti to již taky prárkrát zlobilo, ale stačilo brzdu pouze povolit, zatáhnout a povolit a nebyl problém....
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    FEEX
    FEEX --- ---
    MELDA: to vypadá, ze ma slušně prodlouzenej rozvor, by nebyl spatnej na Obytnak oldtimer
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    https://auto.bazos.cz/inzerat/157539933/magirus-deutz-dl-37-1966.php ...spíš jen jako zajímavost,cena a žebřík na nic,ale tyhle starý u nás na prodej nebývají......
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Video toho zelenyho krasavce ;)

    KARAVAN | 4x4 Magirus Deutz 170D11 İtfaiye Kamyonu
    https://youtu.be/eZF7sJmLxec
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    FEEX: není, stejně jako tam není vhodný mít zásuvky, plastový okna, hliníkovou roletu, dýhový podlahy a spoustu dalšího :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    KRISHNA: sauna super, Jen si rikam jestli je lepeny osm vhodny do sauny
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    okej, je to oficiální, vyhřejvaná podlaha nestačí, z Magirusu je sauna.

    Měl jsem to teď 9 dní na jednom privatnim mejdanu a lidi to milovali. Vystřídalo se jich tam imo tak 150. Nejvíc najednou jich tam bylo 13, nejvyšší teplota asi metr od kamen byla 86°C

    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Kuci, k cemu slouzi tuten valec? Jeho funkce je mi tak nejak neobjasnena, je odpojen...

    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    BIGGIE: Jo! To by slo :)
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    na me vyskocilo na fb

    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TUKI: to teda! ..vestavba nula hovno ..taky kroutim hlavou
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    TUKI: Vzdyt pisu... s velkou predstavivosti :)) Ctyri kola, hranaty, cumak.. :D
    TUKI
    TUKI --- ---
    1N7RUD3R: to si děláš srandu, asi si to neviděl naživo, a s mogem to nemá opravdu nic společnýho..naštěstí..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam