• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SICKBOY4000Tieto Czech Tietoevry
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Neni to male cislo, vetsina z nich bude z kraje. Kdyz se na to podivam optikou toho, ze kraj haji OKK, protoze zamestnava cca 500 lidi, a muze nam za to prasit vzduch (viz vedlejsi diskuse), vypada to trochu jako katastrofa.
    Ona jich (nas?) ale polovina nekam odrotuje, otevrenych pozic je taky stale dost...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: resp uz je to nekde venku krome mailu a hubu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jim někdo řekl, že jde pracovat efektivněji? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: ceho litr?...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: jedu, ale asi spis az na jare, ted uz budou silnice nic moc. Pokuaz je do cervna 2019.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    OMNISLASH: Nejaka konkurence tam byla:) Haluz proste. Objevila jsem se kvuli tomu, ze DevOps me obecne zajima a mam k tomu blizko. A taky ze jsem tusila zakusky, ktere opravdu byly:) Zustala jsem na prednasku a muzu rict, ze kluci maji ten jejich produkt fakt sikovne zpracovany (az doladi backlog bugu). Vyhra prvni ceny byla pak takova tresnicka na dortu.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ETERNITY: a ucastnil se te souteze i nekdo jiny?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tak jsem vyhrala tu jizdu ve ferrari...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: ....zeby?
    DREEK
    DREEK --- ---
    SICKBOY4000: To je hrozné, je to aspoň nějaký indický Michal David? :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: trdla...
    DREEK
    DREEK --- ---
    ETERNITY: „Samozřejmě platy rostou... “ ;D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ale je to frajer, ten Lukasik...
    Technologické firmy by se měly víc zapojit do vzdělávání. Dětem setkání s praxí otvírá oči, říká šéf Tieto Czech | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    http://m.ihned.cz/c1-65896160-skoly-musi-ucit-jinak
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    SICKBOY4000: ne, od kvetna 2012
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    TALAGE: v predchozi i nynejsi firme takhle o Tietu mluvi 80% kolegu vcetne sefu, ze je to skvela lihen talentu a ze diky za to.

    DREEK
    DREEK --- ---
    TALAGE: Vidim to rollupy "Tieto - nejlepsi a nejlevnejsi skolici stredisko v CR!" Pobavilo, diky! :D
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    DREEK: Toto jsem take nepochopil, tolik schopnych kolegu odeslo ze az. Ale tak do politiky HR nevidim. V Praze se suska, ze TE je nejlepsi a nejlevnejsi skolici stredisko v CR :)

    ETERNITY: Me kurvijou jmeno bezne, takze ne jen s reckymi byva problem :))
    DREEK
    DREEK --- ---
    Nikdy jsem nepochopil, proc si Tieto porad stezuje, ze jim chybi IT odbornici, ale na druhou stranu nemaji problem propustit (prip. nechat si odejit) zkusene seniory pro (chvilkovou) nadbytecnost, ktere pozdeji nahradi studentem na praxi, do toho nove upravi financni politiku navysovani mezd na uroven kdejakeho callcentra. :(
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TALAGE: zkurvili kolegovi jmeno... (teda ono to neni s Rekama tak tezke:))
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Proměna Ostravska. IT místo těžkého průmyslu a zaměstnanci z ciziny - Seznam Zprávy
    https://www.seznam.cz/...ho-prumyslu-a-zamestnanci-z-ciziny-36394?dop-ab-variant=&seq-no=9&source=hp
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam