• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SICKBOY4000Tieto Czech Tietoevry
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    KUZNA: postizenym to budou rikat v prubehu celeho roku, nekolika stastnym uz naopak rekli, ze jich se to najisto netyka.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    ETERNITY: a uz to teda oznamuji postizenym lidem nebo kdy to bude?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tieto propouští 250 lidí kvůli reorganizaci. Po změnách chce ale opět nabírat - Moravskoslezský deník
    https://moravskoslezsky.denik.cz/...vuli-reorganizaci-po-zmenach-chce-ale-opet-nabirat-20190418.html
    DREEK
    DREEK --- ---
    Softwarová firma Tieto v Česku propustí 250 lidí, změny se rozjely tento týden - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...oftwarova-firma-tieto-v-cesku-propusti-250-lidi-zmeny-se-rozjely-tento-tyden/
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pochopila jsem to spis tak, ze miri na netechnicke pozice v nerentabilnich odvetvich, ktere hodlaji utlumovat. Takze to dava smysl - ti pruzni se posunou na jina patra a nepruzneho managera se zlatymi trenkami v mrtve divizi mit nechces...
    DREEK
    DREEK --- ---
    Zase se potřebují zbavit seniorů a nabrat absolventy za málo peněz? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Neni to male cislo, vetsina z nich bude z kraje. Kdyz se na to podivam optikou toho, ze kraj haji OKK, protoze zamestnava cca 500 lidi, a muze nam za to prasit vzduch (viz vedlejsi diskuse), vypada to trochu jako katastrofa.
    Ona jich (nas?) ale polovina nekam odrotuje, otevrenych pozic je taky stale dost...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: resp uz je to nekde venku krome mailu a hubu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Už jim někdo řekl, že jde pracovat efektivněji? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: ceho litr?...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: jedu, ale asi spis az na jare, ted uz budou silnice nic moc. Pokuaz je do cervna 2019.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    OMNISLASH: Nejaka konkurence tam byla:) Haluz proste. Objevila jsem se kvuli tomu, ze DevOps me obecne zajima a mam k tomu blizko. A taky ze jsem tusila zakusky, ktere opravdu byly:) Zustala jsem na prednasku a muzu rict, ze kluci maji ten jejich produkt fakt sikovne zpracovany (az doladi backlog bugu). Vyhra prvni ceny byla pak takova tresnicka na dortu.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ETERNITY: a ucastnil se te souteze i nekdo jiny?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tak jsem vyhrala tu jizdu ve ferrari...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: ....zeby?
    DREEK
    DREEK --- ---
    SICKBOY4000: To je hrozné, je to aspoň nějaký indický Michal David? :D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: trdla...
    DREEK
    DREEK --- ---
    ETERNITY: „Samozřejmě platy rostou... “ ;D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ale je to frajer, ten Lukasik...
    Technologické firmy by se měly víc zapojit do vzdělávání. Dětem setkání s praxí otvírá oči, říká šéf Tieto Czech | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    http://m.ihned.cz/c1-65896160-skoly-musi-ucit-jinak
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    SICKBOY4000: ne, od kvetna 2012
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam