• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIN_KLOThe Long Dark
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Uz jsem to asi pred hodinkou nasel :-D Ani pres to se mi vsak nepodarilo prezit noc u taboraku. Naladoval sem ohen na 11 hodin, sel spat na 8 a umrznul :-D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Ono stačí překliknout nenápadně z toho tabu "TINDER" na "SOFTWOOD" nebo "HARDWOOD"... Teď jsem ti aj udělal video, vydrž, Prťka, vydrž!
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Je zima a ani vevnitř, ani venku se mi nedaří sehnat dříví. Pořád jenom tinder plugy... Že by bug?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Dobře ty! :) Ono to imho počítá od těch chvil, kdy postava komentuje západ/úsvit.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Vůbec nevím kdy a jak jsem to dal. Snažím se o to 2 dny a koukám, že se mi to podařilo už ten první den. Asi mě vlk ukousal až k ránu, nebo jsem k ránu umrzl.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Kerosenu je dost po 20 dnech bys měl mít už firestarting na max, čili není třeba podpalovače.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Od toho je lampa.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    co me taky sere je ze kdyz hraju tak musim mit v pokoji tmu, abych v interierech videl a nemusel furt palit sirky :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Docela dlouho vydrží, cca hoďku ingame imho. Můžeš jí hodit, tak z cca 10 - 5 ti metrů po něm, většinou zdrhne, ale ne vždycky. Pak se dá sebrat. Někdy stačí jí mít v ruce a od vlka couvat, on zastaví a máš prostor pro útok. Před vlkem se dá i zdrhat, pokud slyšim zavrčení a nemám čas řešit, odkud, zdrhám a většinou zdrhnu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BURKHAR: bohuzel pri absenci jakychkoliv tutorialu prvni setkani s mechanikou docela prekvapi :) ale chybami se clovek uci.

    vydrzi ta svetlice horet dlouho? a musim ji po nem hodit aby utek? da se pak zas sebrat?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Když už tušíš, že dojde ke kontaktu, zapálit a pak ho vyděsit, daj se vyděsit i dva.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BURKHAR: jo, ale nevedel jsem ze svetlici musis docela dlouho zapalovat, takze nez jsem to zapalil a hodil, uz byl vlk na me :(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Je fakt, že jsou docela ostří. Imho s nožem bys měl mít šanci ho prostě bodnout do krku a dostat maximálně kousanec, dva.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    WIN_KLO: Budou celý systém předělávat, aby to bylo hratelné. Zdá se, že developeři docela dobře reagujou na hromadnou kritiku na steamu.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    JULIAN: Vcera sem si usmyslel, ze dam noc pod sirakem. Asi 2 mesice jsem to nehral a zjistuju, ze vlka rukama uz jen tak nedam. Driv swm je vylozene lovil. Ted to nejde... V cem je ten trik?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Stošestnáctej! :)

    Steam Community :: The Long Dark :: Longest Survival Time - Current Release
    http://steamcommunity.com/stats/305620/leaderboards/480577/?steamid=76561198050098256
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JULIAN: Musíš hned bandážovat. :) Světlice máš?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak druhej pokus, druhej vlk, prezil jsem s 15% chaotickym mackanim tlacitek. nez jsem stihl zjistit jak mam zastavit krvaceni tak jsem umrel :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOST_DOG: Nemyslim si, ale jelena nožem neumlátíš a králíci se (z vlastní zkušenosti - mám na králičích pláccích cca 10 - 15 aktivních pastí) nevyplatěj. Čekáš minimálně 12 hodin, musíš to furt kontrolovat, aby ti to vlci nepožrali (poznáš to podle toho, že oko je pak zničený ("broken snare")). Ryby jsou zas náročný na čas a palivo (nezatopíš si a umrzneš) a je tam riziko, že ti do boudy dojde naštěkat vlk, což není úplně v pohodě. Já už jsem ve stavu, kdy nevim, kde najít "scrap metal", nebo něco, z čeho bych ho vykutal, takže i sekání sekerou do ledu si rozmyslim dopředu. Hadrů je naštěstí dost. A každej večer vyhlížim nějakou holku na romantiku u krbu.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam