• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIN_KLOThe Long Dark
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOST_DOG: Děláš si srandu? Ty sis koupil hru a nepřečetl jsi changelog???

    LOST_DOG: Nenajít flintu je spíš prohra, ale i tak gratuluju. ;) Dej si ty tři noci pod širákem. :)
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    LOST_DOG: Taky sem si toho všiml až dnes :D
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Tak jsem zjistil, že se dá v přecházet v rámci jedné hry mezi mapamy mystery lake a coastal highway. To docela rozšiřuje možnosti lootovaní.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Steam Community :: Group Announcements :: The Long Dark
    http://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/228886520353695750

    Steam Community :: Group Announcements :: The Long Dark
    http://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/228886520391745688
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOST_DOG: Je tam pilgrim mód, kdy na tebe neútočej.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    BURKHAR: Je tam mód bez vlků? Nebo alespoň s nějakýma realistickýma?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak novej update super!

    • Tři nový módy hry - zatím vyzkoušen jen ten hardcore a je to s vlkama celkem peklo. Aj se mi zdá, že rychlejc promrzáte a všechno.
    • Nový věci k vyrobení:
    • Nový předmět - bylinkový čaj. Možná jich bude víc, zatím jsem ale nic jiného nenašel.
    • Konečně jsem našel bunkr. Čistě náhodou při pronásledování jelena. Našel jsem tam dvě flinty. Takže už mám tři. Tu nejlepší si nechám, ty zbylý rozeberu na díly.
    • Momentálně mám v plánu vyzkoušet všechny ty nový předměty vyrobit. Dám pak report. Jsem zvědav, jestli ten vlčí plášť bude na vlky fungovat jako zastrašovadlo.


    Konec reportu! ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Ted mi dochazi dulezita vec: spanek max na 2h hodiny v kuse. Jenom se obavam, ze setkani s vlkem tim bude o dost pravdebodobnejsi.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Opět sem se krásně vybavil, ale po druhý noci v Deadfall (šlapalo to krásně) se mi rozervaly gatě a já hledajíc troud umrzl... Měl jsem si tam natahat kanystry s benzínem na podpalování... Chyba, chyba. Přestěhovat napřed uplně všechno. K večeři byli vlci. Jo a taky sem se snažil o achievement Waste not, want not. Měl jsem asi už 7 vykuchanejch :(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Nebo (ale to nevim, jestli ti započítá širák) zkus jakoukoliv rybářovu budku. Jenom nápad. Já to dal v té jeskyni. A vlci tam choděj rádi.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Zkusim to v ty rozboreny chatce v Deadfall. Jsou tam i kamna.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Alan's Cave třeba?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: To bude tim! Foukalo jak blazen. Jak se ma clovek ubranit vetru a prezit 3 noci pod sirakem?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Bacha, když je vichřice, oheň zhasne.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Uz jsem to asi pred hodinkou nasel :-D Ani pres to se mi vsak nepodarilo prezit noc u taboraku. Naladoval sem ohen na 11 hodin, sel spat na 8 a umrznul :-D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Ono stačí překliknout nenápadně z toho tabu "TINDER" na "SOFTWOOD" nebo "HARDWOOD"... Teď jsem ti aj udělal video, vydrž, Prťka, vydrž!
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Je zima a ani vevnitř, ani venku se mi nedaří sehnat dříví. Pořád jenom tinder plugy... Že by bug?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: Dobře ty! :) Ono to imho počítá od těch chvil, kdy postava komentuje západ/úsvit.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Vůbec nevím kdy a jak jsem to dal. Snažím se o to 2 dny a koukám, že se mi to podařilo už ten první den. Asi mě vlk ukousal až k ránu, nebo jsem k ránu umrzl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam