• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: Ja tam taky nejakou chybu pozoroval pri vyvoji, ale pak se mi prestala projevovat a obrazky mi to uklada, tak nevim. Mozna to zuchne pri zadosti o permissions? Netusim. Treba se casem povede zjistit, co presne je ta pricina, pak asi nebude problem to opravit.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    TOM_HOST: Zkoušel jsem i smazat/nainstalovat a furt stejný. Mas altualizovanej Nyx?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NATURALPLAST: nedeje se
    xs max
    ios 14.3
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    NYX: Report mi to nenabízí.
    NYX
    NYX --- ---
    NATURALPLAST: Nabizi to odeslat crash report? Nejsem si jisty, jestli to nenabizi jen ty verze pres test flight.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    Nevím jestli už to tady nebylo. Když rozkliknu v diskuzi obrázek a chci ho stáhnout do telefonu tak apka spadne a obrázek se neulozi.

    iOS 14.3
    iPhone X
    NYX
    NYX --- ---
    IRUX25: Ted neni v api, ale api se bude doplnovat, tak se uvidi.
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    NYX: Darkmode super. Moc diky za update!
    Jak moc slozite by bylo pridat nekam upominky?

    Dik moc!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To jsou fofry :))
    NYX
    NYX --- ---
    1.0.8 ve storu.

    Komplikovane to neni, stejne 90% toho delam i abych to dostal do test flightu. Jen nechci ty lidi v applu otravovat zbytecne :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Kazdou verzi musi vybuildit, coz nejakou dobu trva, potom to archivovat pres XCode, prohnat analyzou, uploadnout, pockat az to apple zprocesuje a az kdyz mas funkcni binarku v Connect tak to muzes poslat do review. Je to proste voser :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To poslání na review je nějak komplikované? Jakože zda je důvod vyčkávat :o)
    NYX
    NYX --- ---
    Opraveno mazaní posty a par dalších veci a blbe pozadí pri psani statusu na úvodní stranku. Oboje je asi docela minoritní záležitost, tak budu vyčkávat, jestli se nahlásí vic bugu nez to poslu na review.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak uz tam je 1.0.7 schvalena
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIEN: FYX se mi právě moc zamlouvá, nyxdroid je fajn, ale chybí mi notifikace a ankety. A ačkoliv mám od VIRTUALVOIDa přístup k jeho zdrojákům na gitlabu, je to přece jen java a s tou se moc nekamaradím :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Bez urazky... Kdyby jsi ty zdrojaky dal k dispozici jak bylo reseno daaaaavno, tak tu nemuselo byt to nekolikalete vakuum :)
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ja se fakt neurazim. Budu jen rad, kdyz mi ubyde prace :-)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    To já přešel na fyx a jsem za něj moc rád. Chodím na nyx přes mobil a klienta v 99%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam