• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NYX: jo, mam. Appka vyzaduje delsi heslo nez pc?
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: A nemas heslo kratsi nez 8 znaku?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Iphone 7 a 14.4.1 a nepusti me to ani pres prihlaseni. Zadam jmeno, heslo, nahore bezi modrej prouzek a az dobehne, tak to zustane stat na prihlasovaci strance.
    NYX
    NYX --- ---
    Opravu notifikaci mam pripravenou a budu testovat jeste chvili nez to poslu na review.

    Hlavne, ze tam mam FIXME...
    NYX
    NYX --- ---
    Tak v emulatoru 8 i SE 2nd gen mi to funguje v poradku. Tak nevim :-/
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: iPhone 8 SE na 14.4.2 a to samy.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    iP7+ s iOS 14.4.2 a také na appce Nyx (dnes ráno stažený z AppStore) nelze sledované diskuse kliknutím sbalit pouze na nepřečtené.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Tak updatovano na 14.2.2, iPhone 7. Porad stejny, zobrazuji se jen vsechny diskuze. Vecer zkusim na jinych verzich iPhone.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX: To je moje jedinecne heslo na nyx ... ja ho nechci menit!!! :/
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud se vam do appky nejde prihlasit a mate heslo kratsi nez 8 znaku, zmente si ho na delsi :-) Zkusim kdyztak opravit.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    me to Sledovane vsechny/nove na XS Max 14.5b6 funguje
    STANIIIK
    STANIIIK --- ---
    Mam stejny problem. iPhone X, 14.4.2. A taky nektere obrazky co jsou nahrane uzivateli se nezobrazuji, kdyz na ten obrazek kliknu, tak projede jakoby nacitani obrázku a hodi me to zpet do diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Ty mas taky nejaky starsi telefon? At vim, jestli to muze souviset.
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: me to taky nefunguje, a jsem na 14.4.2 na iphone 7
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Hm, tak mi dej jeste den. Dneska v praci approvnou 14.4.2 (jsme zatim na predchozim update). Dam vedet jestli se to chova jinak po update.
    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Tak to nechapu...ted jsem to zkusil a slape mi to ok :-/
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Mozna jsem pako, nebo jsem se nevyjadril spravne. Nefunguje mi tohle:

    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Tohle urcite funguje. Klik na bookmarky (kdyz jsi v nich) to sbaluje/rozbaluje.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Az se k tomu v klidu prokopes, tak taky sledovane diskuze uz nejdou zobrazit filtrovane jen s novyma prispavkama. Mozna to souvisi s tema notifikacema.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak nova verze bubla do app storu.

    Bohuzel jsem az vcera vecer objevil neprijemnou chybu, kdy se vsechny notifikace tvari jako nove. Opravim co nejdriv, ale mam toho ted docela dost k opravam :) Pokud by to bylo zasadni, je tu [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN] :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam