• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Mozna jsem pako, nebo jsem se nevyjadril spravne. Nefunguje mi tohle:

    NYX
    NYX --- ---
    EZECHIAS: Tohle urcite funguje. Klik na bookmarky (kdyz jsi v nich) to sbaluje/rozbaluje.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    NYX: Az se k tomu v klidu prokopes, tak taky sledovane diskuze uz nejdou zobrazit filtrovane jen s novyma prispavkama. Mozna to souvisi s tema notifikacema.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak nova verze bubla do app storu.

    Bohuzel jsem az vcera vecer objevil neprijemnou chybu, kdy se vsechny notifikace tvari jako nove. Opravim co nejdriv, ale mam toho ted docela dost k opravam :) Pokud by to bylo zasadni, je tu [Vývoj nového NYX klienta pro iOS (následovník pro iNyx, Nyx for iOS) - aktuálně FYX by LUCIEN] :-)
    NYX
    NYX --- ---
    LION_DON: Tak uz vim. Opraveno v ramci pripravy appky na novy nyx.
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    NYX: "Mozna to zuchne pri zadosti o permissions?"... pravdepodobne, mam stejny problem... ios 13.7, iphone 6s... pri ukladani fotky appka "spadne" do pozadi, ale ten overlay s pristupem k fotkam nenaskoci
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    Tak mám aktualizovano na iOS 14.4 a nainstalovanej nivě Nyx a furt padá při stažení fotky. Je to divny
    NYX
    NYX --- ---
    TOM_HOST: Ja tam taky nejakou chybu pozoroval pri vyvoji, ale pak se mi prestala projevovat a obrazky mi to uklada, tak nevim. Mozna to zuchne pri zadosti o permissions? Netusim. Treba se casem povede zjistit, co presne je ta pricina, pak asi nebude problem to opravit.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    TOM_HOST: Zkoušel jsem i smazat/nainstalovat a furt stejný. Mas altualizovanej Nyx?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NATURALPLAST: nedeje se
    xs max
    ios 14.3
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    NYX: Report mi to nenabízí.
    NYX
    NYX --- ---
    NATURALPLAST: Nabizi to odeslat crash report? Nejsem si jisty, jestli to nenabizi jen ty verze pres test flight.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    Nevím jestli už to tady nebylo. Když rozkliknu v diskuzi obrázek a chci ho stáhnout do telefonu tak apka spadne a obrázek se neulozi.

    iOS 14.3
    iPhone X
    NYX
    NYX --- ---
    IRUX25: Ted neni v api, ale api se bude doplnovat, tak se uvidi.
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    NYX: Darkmode super. Moc diky za update!
    Jak moc slozite by bylo pridat nekam upominky?

    Dik moc!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To jsou fofry :))
    NYX
    NYX --- ---
    1.0.8 ve storu.

    Komplikovane to neni, stejne 90% toho delam i abych to dostal do test flightu. Jen nechci ty lidi v applu otravovat zbytecne :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOC256: Kazdou verzi musi vybuildit, coz nejakou dobu trva, potom to archivovat pres XCode, prohnat analyzou, uploadnout, pockat az to apple zprocesuje a az kdyz mas funkcni binarku v Connect tak to muzes poslat do review. Je to proste voser :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam