• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXNyx pro iOS
    NYX
    NYX --- ---
    AAHHWISEGUY: Zkus se odhlasit a prihlasit? Ale dnes rano mi prisla, tak obecny problem to asi nebude.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    od nove aktualizace iOS (snazim se tipnout pricinu) mi prestavaji chodit notifikace..
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    V trzisti kdyz otevru detail inzeratu a tuknu do textu, cela aplikace lehne
    NYX
    NYX --- ---
    Jezis ted koukam, ze to oboje je rizene serverem, akorat pro FCM co pouziva Fyx to posilam takhle a pro APNS jsem to posilal postaru. Tak uz sjednoceno :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Jo, tohle by melo byt snadne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Neuvazujes taky o rozsirene notifikaci. Z FYXu alespon vim zda to chci otevrit hned a nebo ignorovat.

    NYX
    NYX --- ---
    V nove verzi jde zobrazit hodnoceni prispevku i v diskuzi.

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Btw v notifikacich se mi objevi i kdyz na svuj prispevek reaguju sam, to by tam asi byt nemuselo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEIKSAC: To i na webu. Bo to ukazuje jen to. Uz se to tu resilo a nevyresilo :-(
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Btw kdyz mi nyx da systemovou notifikaci, ze mi napr nekdo odpovedel a ja jejim prostrednictvim vlezu do prislusneho klubu, ve sledovanych i v aplikacnich notifikacich to zustava nezobrazene
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAZATELL: Na 11” tabletu mi uz bez problemu vyhovuje web.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KOC256: Na tablet není apka a přes web je to takové nemotorné
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZAK:
    Tak uz jen pockat az ti dojde, ze mobil neni cesta. Chce to tablet, pripadne pocitac :-)
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ok, to chapu. Ale takovejch starnoucich nyxaku co hur a hur videj a neradi si zvykaj na novy appky bude asi pribejvat. Tak asi si teda poridim brejle na vecerni cteni :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jedu 100% nyx, prijde mi super. Menit neplanuju

    Diky Nyxi 😉
    NYX
    NYX --- ---
    Taky bohuzel musim doporucit Fyx v tomhle pripade :-/ Nejspis by to znamenalo revizi komplet vsech constraintu a i do budoucna testovani ve vsech variantach, na to uplne nemam cas.
    KULHY
    KULHY --- ---
    KOC256: Mam to podobne, ale priznam se ze na puvodni app klikam asi ze zvyku + mam rad ten podprahovy rozdil nativni appky. Ovsem s Lucienovym mindsetem ve Fyxu vidim budoucnost mobilniho Nyxu. Posledni update me zase vic naklonil pouzivat Fyx a treba zkusit najit v tomhle roce cas na nejaky ten design k nemu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KULHY:
    Ja je porad stridam. Taky mi puvodni koncept sedi vice. je takovy kompaktnejsi. Ale tim ze jsem se snazil nejak angazovat i u FYXu, tak to tak nejak hraju na obe strany...
    KULHY
    KULHY --- ---
    ZAK: Chapu, myslim ze Fyx ma snahu vice odrazet dnesni standardy citelnosti, ale jsou lidi do chteji mit na obrazovce radeji vice mrnavych radku.
    ZAK
    ZAK --- ---
    KULHY: ja bych radeji zustal u tohodle puvodniho, na kterej jsem uz leta zvyklej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam