• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANSIVegan Vital Time
    https://www.facebook.com/veganvitaltime?fref=ts

    http://www.expats.cz/prague/czech/fitness-trainers/vegan-vital-time/

    FITNESS TRAINING & DIETARY COUNSELING FOR VEGANS & VEGETARIANS & ANYONE WHO LIKES TO EXERCISE AND EAT WELL.
    Pro vsechny kdo soutezi, zavodi, sportuji pro radost, pro zdravi nebo jen tak a hlavne se stravuji VEGAN!

     
    rozbalit záhlaví
    JULLIK
    JULLIK --- ---
    ANSI: vody piju dost tak 2litry denne..kafco max jedno obcas dve...brala jsem protein,ale vysadila jsem ho byla jsem otekla a spalovace mi nedelaji dobre...zkusim to se sacharidama a taky davam jednou za mesic prasecak kdy jim celej den co chci...
    ANSI
    ANSI --- ---
    S_O_U_L_MAN: bilkoviny by jsi mel hlidat kazdej den kdyz cvicis byt to najist v jinych potravinach ..
    ANSI
    ANSI --- ---
    JULLIK: kolik pijes vody? kafe, cernyho nebo zelenyho caje ...mas suplementy? zkus si po novym roce troskunhejbat se sacharidama a treba nakopnes metabolismus nebo zmen trenink ..mensi vahy a spis spalovacky, kruhy, tabatu atd ;)
    ANSI
    ANSI --- ---
    JULLIK: nemuze to byt voda?
    ANSI
    ANSI --- ---
    S_O_U_L_MAN: kde mas bilkoviny ..kolik vazis a jak casto cvics??
    JULLIK
    JULLIK --- ---
    jinak treninky davam 4krat tydne a kdyz je cas tak vic..jedu silovej trenink jeden den nohy,lytka,bricho,cardio 30 min a dalsi den ruce,zada,bricho,cardio...co nejtezsi vahy..trenink jak kdy 1.5hod-2hod....jinak jidelnicek jsem menila kazde tri dny podle toho co mi poslal trenet...kdyz jsem to hazela do kalorickycj tabulek tak to vzdy sedelo do 5000kca...jinak merim 168cm a 58-59kg ale prijde mi ze jsem porad zatucnena....no fakt uz nevim
    JULLIK
    JULLIK --- ---
    Snidane: 2vejce,2 ryzove chlebiky
    svacina: salat
    obed: brambory s tofu
    svacina: jablko
    vecere: zelenina s tofu
    vecere 2: nekdy tvaroh
    tento jidelnicek mam od nejmenovaneho trenera a mam jich vic ale uz to na me proste nefunguje a navic nechci ani jist ryby....
    ANSI
    ANSI --- ---
    JULLIK: tak posli jak jis atd a kouknu na to ...
    JULLIK
    JULLIK --- ---
    me by zajimal nejaky jidelnicek pro vegetariany nebo vegany nebo nejaky trenink ale nejsem v CR...nekdy mi prijde ze jsem fakt uz v zacarovanem kruhu...:-( poradne to vysekat ale jak?? :-(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    http://vysnenapostava.cz/ ... tohle je letos z prazdnin, zaregistrovali jste ?

    ... btw nekdo nejake reference na toho M. Jelinka ? - me prijde ze mluvi (pise) tak rozumne a logicky, az to je podezrele :)
    ANSI
    ANSI --- ---
    ANSI
    ANSI --- ---
    LEDOFREDO: to video je uz taky stary nekolik let ..ale je fakt, ze to tam vypada porad stejne i ted ...hlavne tam stopro potkas stejny lidi ... ale bude se to rozsirovat o saly atd.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Maximus byl moje první posilovna před 15ti lety (ani nevím proč, protože ze Strašnic sem to mel celkem daleko) a koukam na to video , ze to tam vypadá furt stejne, hustej flashback pro me :)
    ANSI
    ANSI --- ---
    MAXIMUS a Monika Šlosrová
    http://www.youtube.com/watch?v=t1GmCHl0ORk#t=233


    tak tady cvicim ja a moje ovecky ..
    ANSI
    ANSI --- ---
    to je mily .. hele vic info do zúrav kdyztak i s konkretnim terminem .. spis trenuju ale dam ti do tela a o jidle muzeme pokecat v prubehu ..
    ANSI
    ANSI --- ---
    me ne, ale ty druhy holce ve fitness diskuzi jo :D
    ANSI
    ANSI --- ---
    vsechno na me vyzradis ty jeden :D :D
    ANSI
    ANSI --- ---
    ANSI: ne :D ..ale necham si tam velikym pismem napsat vegan:D
    ANSI
    ANSI --- ---
    S_O_U_L_MAN: hh vis ze ani nevim? mmnt
    ANSI
    ANSI --- ---
    S_O_U_L_MAN: jedine dobre :D
    konevova 132-praha 3 ..zastacka ohrada .. pokud budes chtit potkat primo me tak urcite potkas kazdy vsedni vecer zatim, ale jak rikam pokusim se hnout trosku i jinam ...jsem Ala
    ANSI
    ANSI --- ---
    S_O_U_L_MAN: tak paradni ..jestli mas fejsbukm tak na facebook.com/vegieetime mam veskery info vcetne adresy fitka ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam