• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANSIVegan Vital Time
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HALVED: Proč je to píčovina na entou?
    HALVED
    HALVED --- ---
    S_O_U_L_MAN: tak jasný, ale at si každej je čím chce, ale chtít nabrat svalovou hmotu z práškovýho proteinu je prostě píčovina na entou.
    HALVED
    HALVED --- ---
    S_O_U_L_MAN: hele tady už tě nepřijmou, copak nevíš, že proteiny jako maso, včelí chleba a vajíčka jsou tady tabu? Ale sám nejlíp víš o čem mluvíš a IHNAT pokud chce nabrat svalovou hmotu taky pozná, že brát jen práškový protei at už je rostlinného nebo živočišného původu je pro přibrání svalový hmoty na piču. Tohle je dobrý akorát pro nějaký roztleskávačky.
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Zajímalo by mě, kolik z nás tady ty proteiny (nebo jiné doplňky) používá.. Já se tomu zatím bráním, resp. jsem krátkodobě zkusil kreatin. Výsledkem bylo jen to, že jsem byl trvale napumpovaný jako po cvičení. Na druhou stranu je pravda, že dlouhodobě nemůžu přibrat ani kilo navíc a to se snažím jíst dost.
    SISTA
    SISTA --- ---
    VÝŽIVOVÝ SPECIÁL #28 // Vegani / Vegetariáni
    https://www.youtube.com/watch?v=2ZRi5X3uVio&feature=youtu.be
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PEPAZZ: no jasne, z veganskejch veci je to hlavne lneny seminko a chia.
    Ja jsem presla do veganstvi od palea, tak jsem na tohle vic fixovana asi, tam se omegy sestky hodne nemaji rady.
    Ale prave proto radeji budu mit nejakej protein navic vedle, nez si timhle ten pomer zhorsovat.
    Jinak teda ja nejsem zadnej velkej hater konopnejch seminek, mam je taky a pouzivam je, jen chci mit i nejakou dalsi variantu
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    FRONEMA: rika se ze do pomer O3/O6 1:4 je to ok. Malo co ma pomer nad 1:1 , vim jen o lnenem semínku, jinak o nicem
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PEPAZZ: uh, koukam ze konopne semino ma skoro O6: O3 3:1 tomu teda nejlepsi tuky nerikam.

    Mno, vyzkousim ten ryzovy a uvidime.
    EZOP
    EZOP --- ---
    PEPAZZ: Nevím jak protein ale hrách kyselost. Látky: kys moč 168mg puriny 70mg,Na 22mg K830mg Ca 53mg, P 359mg, Mg 120mg odkaz acidobazicka rovnováha Katrin Koellerová.

    Ryze kysela
    HALVED
    HALVED --- ---
    PEPAZZ: Hrachový zasadotvorný, rýžový kyselo.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    konopne seminko ma skoro 40% proteinu, lnene ma skoro 30% obe maji jen ty nejlepsi, prospěšné tuky. Obecne je dobre jist potraviny jako celek a ne jen extrahovanou část. Nicmene bio konopny protein je jeden z mala zasaditych protein prášků, ktery lze koupit. (sojovy protein izolat je zakyselující, jak je na tom hrachový a rýžový nevím)

    Jinak do smoothie se doporucuje davat aspon lzice lneneho seminka ..
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    FRONEMA: pouzivam pouze konopnej a pouze do smoothie jinak jak pise salo: seminka / orechy, zkousel jsme ten super vegan protein(konopi/ryze,hrach)a chutove je bych rekl ze je i o neco slabsi nez konopnej :), chutove je kazdopadne nejhorsi hrachovej :))
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    FRONEMA: Pro mě funguje, že všechno přebije opravdu zralý banán :) Takhle ho používám do smoothie i kaší, ta sladkost přebije opravdu všechno :))
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SALO: to je zas nyxi odpoved "mela bys radeji chtit neco uplne jinyho nez na co se ptas" :)

    chci praskovy protein, protoze chci zvysit pomer protein vs. ostatni ziviny, coz se mi nepodaru pridanim neceho, co ma vic tuku nez proteinu
    SALO
    SALO --- ---
    FRONEMA: a preco nutne potrebujes prasok? v kombinacii semienok (napr. konopne, lanove, sezamove, chia) a orechov budes mat spolu s ovsom v kasi bielkovin az-az.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    jaky je vegansky nejvic chutove neutralni protein? Mam konopny, ale ted precijen chutna trochu jak hlina. Da se to jen kdyz se to prebije nejakou jinou chuti. Chci si ho davat hlavne do rannich kasi a tak.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    PEPAZZ: jo, to dává smysl :)
    Veškerou aktivitu dělám odpoledne - večer.. jen jsem byla celá obklíčená z toho, jak se ty dostupné informace liší a navíc většina z nich je stavěná na plátku žitného chleba s žervé nebo šunkou, že jo..
    Jsem teď v takové blbé fázi, že prostě potřebuju odstranit pneumatiku, která není tak velká, aby to s minimem aktivity šlo samo, a zároveň není tak malá, abych se s ní vyrovnala a nerada bych ti nějak zpomalovala jen kvůli dietní chybě.
    Teda doufám, že to dává smysl :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    HUDOUS_ML: pokud odpoledne vecer delas nejakou fyzickou aktivitu tak nevidim duvod se vyhybat ovoci
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    PEPAZZ: mě právě mate to, že odpoledne by se měly cukry snížit a do toho mi to ovoce moc nesedí. Tak nevím, jestli odpo jíst jenom semínka a ořechy nebo jak teda.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    HUDOUS_ML: co vlocky+ ovoce+ seminka + orechy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam