• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANSIVegan Vital Time
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    KCHARI: Zajímavé, díky, zařadím do jídelníčku. Mixuješ, nebo koušeš?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    IHNAT: Lněný semínko je nej
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Nemáte prosím někdo tip na kloubní výživu? Už půl roku mě bolí koleno a to jsem měl i pauzu ve cvičení, chirurg ani sono nic nenašli. K ortopedovi se mi moc nechce...
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    BRKODLAK: Jen jsem někde četl, že je to hnusný, osobní zkušenost nemám. Užívám Vegan protein od Myotec, to ale taky není chuťový zázrak...
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj, jak vám chutná tento protein? Je mi sympatický množstvím bílkovin i cenou, ale mám strach, abych to do sebe dostal. Předem díky za názory, popř. doporučte nějaký jiný :)
    Vegan blend - ZMĚNPOSTAVU
    http://zmenpostavu.cz/...7_YSgpduD2cEBEiQAPR3UuNR6-h181OLpuH8wnacDhqZTXG_F-qmJ_3au2e-jZhIaAoBN8P8HAQ
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    TINNWIENLHAIN: Odměrku co byla k proteinu, je to myslím 30g.
    TINNWIENLHAIN
    TINNWIENLHAIN --- ---
    IHNAT: Kolik si toho dáváš, velkou lžíci?
    TINNWIENLHAIN
    TINNWIENLHAIN --- ---
    to mám tam nemělo být, svaly mi už lezou na mozek, hehe
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    TINNWIENLHAIN: Já dávám 2x denně, ráno a po tréninku. Někdy, když jím během dne málo bílkovin, tak ještě na noc.
    TINNWIENLHAIN
    TINNWIENLHAIN --- ---
    Jak si mám dávkujete protein?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    btw. k filmu forkes over knives vyšla tahle interview version, velmi doporucuji, pekné shrnutí
    Forks Over Knives The Extended Interviews
    https://www.youtube.com/watch?v=pGW48HLEv1o
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PEPAZZ: bude od g21 nekdy na podzim/vanoce
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    existuje nejaky prenosny maly kompaktní mixer na smoothie - na cesty? Je neco jineho nez nutribullet o kterem sem nečetl nic extra dobrého.
    Díky za tipy
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    perfektni blog

    Straight Up Food - Healthy and delicious vegan recipes using no salt, sugar or oil.
    http://www.straightupfood.com/blog/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    tak jsem vyzkousela vegan protein od reflex nutrition, ted mi dochazi vegan blend od myprotein (ten mi teda chutnal vic), Mate nejaky tip co jeste vyzkouset, nebo ma zustat u myproteinu?
    Chci nejaky rozumny mnozstvi proteinu na davku, idealne ne sojovej, a v ramci moznosti aby byl dobrej na chut
    ANSI
    ANSI --- ---
    Info o Vegan Vital Time:

    Osobní tréninky ve fitku (Praha 3) jsou k dispozici pouze do 20. 4. 2016, takže kdo má zájem, ještě se může přihlásit na ala.dostalova@gmail.com

    Každou neděli od 10:00 jsou venkovní tréninky ve Stromovce, sraz u výstaviště na konečné zastávce tramvaje č. 17 Výstaviště Holešovice (beží cca 5 km + různé cvičení), poplatek za trénink 100,-/osoba, jak dovolí počasí a mimčo v bříšku - do 17/4 .. kontaktní telefon: Ála 776862566
    - zároveň se můžete přidat do našeho týmu na SR Sprint v Praze, pokud nemáte parťáky - jsme samozřejmě vege tým smile emoticon

    Online veganské a vegetarianské jídelníčky na míru a poradenství je bez časového omezení, osobní schůzku lze domluvit individuálně, nejlépe na Praha 7, lze objednávat zde nebo na emailu: ala.dostalova@gmail.com

    Webové stránky www.veganvitaltime.com budou co nevidět v provozu, pracujeme na novém designu a službách.

    Můžete se těšit na veganské krabičkové diety podle sestaveného jídelníčku na míru, články a mnohem více, tak nás sledujte i dál.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    IHNAT: budu trvat :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    NOISEGATE: No radeji bych to objednal pres eshop. Jednou jsem v prodejne dostal vec za internetovou (akciovou) cenu a jednou za neakciovou. Nebo trvej na te akciove..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ANSI: dik to mam i kousek z prace
    ANSI
    ANSI --- ---
    NOISEGATE: http://obchod.ronnie.cz/s-5740-instant-amino-fair-power.html

    tyhle mam dlouhodobě vyzkoušený a jsou ted v akci a ve vegan kvalitě .. můžu jen doporučit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam