• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SMETA: spacak je na jedno pouziti. nekam ho polozis, umres a mas na vyber se spawnout na miste spacaku. Pak zmizi. Postel je trvala a pro cely tribe, jinak funguje stejne, jako spacak. Umres, vyberes si ve ktere posteli se chces probudit a je to. Nicmene je tam cooldown, takze kdyz umres hned podruhe, musis cekat, nez se muzes v posteli ozivit.

    Abys mohl tamovat dinosaura, musis ho prvne omracit - umlatit pestima do bezvedomi, ustrilet prakem s kameny nebo lukem s uspavacimi sipy.
    Kdyz spi, nacpes krmeni (maso pro masozravce, bobule pro bilozravce, zkazeny maso pro skorpiony) a pouzivas narcoberries, abys ho udrzel po dobu ochocovani v bezvedomi. Jeste bacha na stimberries, ktery delaji pravy opak narcoberries - probiraji dinosaura.
    SMETA
    SMETA --- ---
    Hrajeme s kamosem ale je pár otazníků. 1. po smrti pokud to není HC tak se objevuje postava kdekoliv na pobřeží?
    2. pokud postavíme dům a v něm spacak nebo lůžko. po smrti se budu objevovat tam? byl jsem v jednom kmeni kde mě vzali do svého domu. jeden člen umřel a po chvilce se objevil u ty postele. jak? :-)
    3. jak docilim tamovani? z 99% zvíře zabiju aniž bych měl možnost ho tamovat.
    Díky moc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WOLFBANE: pozdeji si vyrobis kompas. Ja se orientuju hodne podle tech vezi. Ale bloudim taky, to k tomu asi patri :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    WOLFBANE: Tak dá se orientovat podle těch věží Modrá/Zelená/Červená. Doporučuju se někde usadit a tam začít zkoumat prostředí většinou jsem ho zkoumal těžbou :D časem se dá vyrobit kompas a GPS
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    AVATAR: nejaky tipy jak se orientoavt v prostoru? v dayz byly aspon hodinky na urceni severu a vesnice, ale tady tezce tápu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem vcera (dneska) opdpadl zas v pet, ale ctyri hodiny spanku denne mi nestaci a vzbudil se az ted. Cywe to je zase zasek :)

    uz jezdim na raptorovi, hec!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: no nevim, ja zatim vsechno zpracovavam :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AVATAR: Jo jo je to hra pro lidi co musí syslit :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    slusnych dvanact hodin zabavy! A jdu spat jen proto, ze chci zitra zacit brzo hrat :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja si nizkym fps nechci kazit zazitek... ale asi se necham ukecat, vypada to fakt dobre.
    SVORO
    SVORO --- ---
    AVATAR: Jako hraju s lidma co to hrajou na fakt plečkách, ale na minimální detaily....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: mno ja nad tim slintam jen na youtube. Asi si pockam, az to bude optimalizovanejsi, precijen nemam zadnej superstroj.
    SVORO
    SVORO --- ---
    AVATAR: Pro mě je ARK tak dobrej, že nestíhám nic jiného :D ale nutno podotknout, že to není hra pro všechny je to ještě alfa tak to mám kvanta neduhů...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARK vypada fakt dobre... a TUG taky :)
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    CARTMANETWORK23: Dying lights vazne stoji za to. Obvzlast pokud te bavil DI.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    cus survivalisti :) koukam ze na steamu je ted -40% sleva na Savage lands nakej online survival mix elder scrollu
    premejslime s kamosem ze se na to podivame...vypada to docela zajimave..co vy na to ?
    Save 40% on Savage Lands on Steam
    http://store.steampowered.com/app/307880/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAGASAWA: Vypadá to zajímavě, taková dost Long Darkovská grafika, akorát v létě.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    New demo shows Firewatch might be a perfect exploration game | The Verge
    http://www.theverge.com/2015/3/2/8136001/firewatch-demo-gone-home-exploration-game
    BURKE
    BURKE --- ---
    H1Z1 - COPS - BERRY MADNESS
    https://www.youtube.com/watch?v=pAG2KfR2psI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam