• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    BURKE
    BURKE --- ---
    H1Z1 - COPS - BERRY MADNESS
    https://www.youtube.com/watch?v=pAG2KfR2psI
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    jinak turnaj o přežití v dayz, jestli neznáte:) http://www.twitch.tv/survivorgamez
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CARTMANETWORK23: nezkusim :)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    DUBAS_: lol ja kdyz to videl tak si rikam..coze stalker online na steamu ? :/ to jim to trvalo...trochu sem zapatral a on to STALKER neni..hmm zajimava recenze

    Hi. First of all, I'm russian and I know this game for years, so let me bring some vital information for you, because you probably don't know anything about this "masterpiece" =)

    This game is a clone of original Stalker-Online project (it still exists and is much better that this one). This game was stolen by some developers and they decided to publish it asap to gain as much money as they can. But let me show you main problems:

    * Ugly FPS: 10-15 instead of 30-60 (in original Stalker Online).
    * Graphics (it's ugly here)
    * Server lags (I have 500ms ping on 160Mbps optical internet channel in Russia!!!)
    * "Waiting for authorization, please wait" is the only thing you will see for hours...
    * MoneyMaking. It means you are nothing without real money in this game. The only thing devs want is to take your money.
    * Ugly support: be ready to wait for days for answers on your claims...

    And much more... Don't be silly, just try to find original SO and compare ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DUBAS_: zkusim :)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    hral to nekdo?
    sZone-Online on Steam
    http://store.steampowered.com/app/316390/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Popravdě jsem to dlouho nezapl, protože po projití stežejních lokací, nálezu flinty a ušití vlčího kabátu skončí ta správná challenge - zalezlej v baráku, chodit jenom na vlky a dřevo, vařit a vyšívat...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: no, ja ted prezil poprvy dvacet dni :)
    ale uz jsem jak zabijel, tak strilel, takze v tehle hre se k tem achievmentum nedostanu. Ale na 50 si verim. Uz mam vsechno vylootovano, takze uz budu jen sedet v budce na jezeru a lovit ryby. Obcas si to okorenim vysokou (mam asi 35 naboju) a utece to jak nic :)

    p.s. explorera taky nemam a to jsem si myslel, ze uz jsem byl vsude :)
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    BURKHAR: Mě jen ten Exploration, ale teď jsem to dlouho nehrál, snad se k tomu ještě dostanu. Postřehl jsem, že se chystá nějaký velký update s novým regionem 9km2. Pak ten Exploration bude ještě těžší.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Chybí mi Exploration Game, Waste Not, Want Not, Silent Hunter a Pacifist...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Už někdo dal všechny Achievementy v Long Dark?
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    CARTMANETWORK23: Skyrim? :D Ne, vypadá to dobře. :)
    GAF
    GAF --- ---
    CARTMANETWORK23: wow, just ...wow.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    osobne jsem skalni fanda techlandu...serie DI je pro me posvatna...a mam to fakt prolezly...
    nicmene dalsi projekt od nich uz tak nak mene propagovanej na kterej cekam je tohle...videl nekdo...co si o tom myslite??me to strasne pripomina stray doby hexena..ja vim klasicka mlaticka ala DI :)
    Hellraid - Game Features Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=Oyk_IbJfT8I
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    SVORO: OMg na tenhle den cekam hodne dlouho.... to i seru na slevu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: tak to ja taky. O to vic to obdivuju a bavi me to :)

    ale zarekl jsem se, ze nedam za hru vic, nez 20e a cena je tezce nad timhle budgetem. Takze by to muselo byt fakt 10/10 :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    AVATAR: Mno tak je to od těch co dělali Dead Island (Techland) a použili tam nápady co chtěli dát do DI, ale buď to nestihli a nebo jim to nedovolil distributor tak se rozhodli udělat vlastní hru s vlastní "IP". Takže by to mohlo být celkem dobrý, jen já nejsem fanda parkuru neb si dokážu rozbít hubu i o obrubník ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: videa vypadaly zabavne, relativne jsem se na to tesil, tak snad to nebude nedodelek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam