• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVORO: cus, vyber si je ve workshopu. Na serveru hrajem v podstate sami :(

    mody jsou fajn. Staveni jde podstatne rychlejc nez na ofic. Dinove jsou nebezpecni, tamovani zabavnejsi. Me gusta.
    SVORO
    SVORO --- ---
    ARKOHOLIC: Zdarec, dlouho jsem ARK nehrál cca měsíc takže se chci zeptat ty mody na vašem servru musím nainstalovat runčně nebo se stáhnou automaticky? A běží teď ten server?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    kuchtim blog pro nas server, s pranim ze to snad nekoho prilaka.. http://goo.gl/ZtZp3G
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: welocome to my club :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    ja s ts delam drahoty, protoze mam hroznej hlas a jsem furt zmastenej :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    bez ts je to houby coop :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: nemam, zatim mic nepouzivam.. kdyz se to rozjede tak se tomu asi branit nebudu :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: naky ts mas?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    AVATAR: muj predesly cz tribe - jedna 16ti leta holka a dalsi 30ti letej typek (skoro nehral) :] jsem se vratil z dovolenky a holka byla v jinem tribu (kazdej ji lezl.. vis kam..) :] tak tam obcas zajdu nakrmit sve stado, aby mi to nezmizelo, ale mody jsou mody :] pokud tenhle server nedopadne, zacnu hrat namodovanej local (jsem fanda do modu uz dlouho)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Mno ja mel problem sehnat tribe, kde by nebyly patnactilety urvany deti a hralo aktivne dost hracu, tak jsem to prestal hrat :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    BURKHAR: hehe, no me je 35, kolega je mladej (ale rozumnej) - je jeste s rodicema :] admin nevim, pusobi dospele
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ARKOHOLIC: asi ne... i z TS zmizely kanaly a web taky nefrci :)
    jinak viz. BURKHAR :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ARKOHOLIC: No ale AVATAR se ptal, kolik vám je. :)
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    mozna ma ten server jen njk prob. a admin ho dava do kupy ;) jinak pravidelni hraci jsme 3, ja mam tribe s jednim typkem a admin hraje tusim sam i kdyz ma nekoho v tribu :]

    btw. kazdymu kdo by zvedl rating tomu mymu reddit postu, budu moc vdecnej.. uz se mi nechce stehovat na dalsi server a mody jsou naprosto super.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Koukam, ze server, kde jsem hral uz neexistuje. Tak se mozna pridam ;)
    kolik vam je?
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    zdar.. jsem se presunul na namodovanej novej ark server, zatim hrajem vetsinou jen 3, jsem v dobrem kontaktu s adminem, ted tam nahodil mod co jsem chtel... je to tezsi, zabavnejsi a s vice moznostma. abych admina podporil, udelal jsem tento reddit thread, zkousime nalakat nejaky lidi

    Fresh !EU! MoD OverhauL server looking for players : ARKServers
    https://www.reddit.com/...KServers/comments/3g1s3h/fresh_eu_mod_overhaul_server_looking_for_players/
    SVORO
    SVORO --- ---
    HOUH: Ono ikdyž to dohraješ tak pak za pár týdnů můžeš dát znova ;)
    HOUH
    HOUH --- ---
    Vcera zakoupeno This War of Mine, nemohl jsem se od toho odtrhnout. Jsem zvedavy, jak dlouho zabava vydrzi :)
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Save 50% on Eternal Winter on Steam
    http://store.steampowered.com/app/325210/
    ARKOHOLIC
    ARKOHOLIC --- ---
    zdar ARKisti,

    kdybyste nekdo hledal cz pve server a chtel se k nekomu pridat do kmene, jsem na serveru AnthoriA-CZ-SK-PVE (95.168.193.38:7777, na jihu, souradnice 80/50, kmena Ugala Tuga, kousicek od jeskyne, screenshot zde). byli jsme celkem tri, ale co jsem prijel z dovolenky, jsem uz jen sam (malem mi vychcipali vsichni mazlici). jsem lvl 58, ale nemam moc pokrocilou vybavu (zadna elektronika), mnoho casu jsem stravil s novacky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam